okna w dachu

« Powrót do grupy: Domy szeregowe

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸

1 maja 2015, 14:39

Zgadzam sie: good 0 bad

okna dachowe powinny być porządne, według mnie warto stawiać na lepszych producentów jak Fakro, ja takie okna zamówiłem u http://www.jak2002.pl/oferta/dachy Olsztyn

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 października 2015, 12:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Okna dachowe musza być wysokiej jakości bo są szczególnie narażone na czynniki zewnętrzne takie jak choćby śnieg który często na nich zalega w zimie. Mogę ci polecić okna Konieczny na tej stronie znajdziesz ich ofertę http://www.oknowro.pl/, mają bardzo szeroki wybór okien wysokiej jakości.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 stycznia 2016, 13:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Dobre okna dachowe to podstawa.

Zgłoś | Cytuj | Link

1 lutego 2016, 13:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Lubię jak okna dachowe mają nietypowy kształt. Niestety później trudno dobrać do nich rolety

Zgłoś | Cytuj | Link

8 lutego 2016, 15:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Okna dachowe to super pomysł, ale wcześniej trzeba zadbać o sam dach. W naszym domu remont przeprowadzała firma http://www.bauen.pl/, przystosowali całość do okien dachowych i teraz cieszymy się pięknym poddaszem. Polecam każdemu.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 lutego 2016, 14:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Mi okna dachowe montowała firma www.veldach.com.pl , mają swietne i solidne okna. Sprawdzają się w 100% i są bardzo praktyczne.

Zgłoś | Cytuj | Link

13 maja 2016, 09:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Przy oknach dachowych warto pomyśleć o założeniu rolet zewnętrznych. Dobrze blokują wpadające słońce i zatrzymują ciepło. Jeśli budynek jest niski i łatwo wejść na dach, to też zablokują potencjalne "odwiedziny" włamywaczy.

Zgłoś | Cytuj | Link

16 maja 2016, 14:54

Zgadzam sie: good 0 bad

tez mysle wlasnie nad takimi oknami w dachu. Ostatnio czytalem taki specjalistycznyu artykul na ten temat i tam utor zachwalal takie wlasnei rozwiazania. Musze przyznac, ze naprawde zrobilo to na mnie spore wrazenie. Pewnie jednak jest to dosc droga kwstia? Robiliscie cos takiego? Ile Was to kosztowalo?

Zgłoś | Cytuj | Link

12 września 2016, 10:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem każde okna, czy to dachowe czy do pokoju dziennego- powinny być przede wszystkim wysokiej klasy i jakości, to nie ulega żadnej wątpliwości. Tylko od nas zależy na jaki materiał oraz firmę się zdecydujemy, polecam okna drewniane.

DomyHeban.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

15 września 2016, 20:55

Zgadzam sie: good 0 bad

No nie ma co oszczedzać. OKna są na długie lata

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Dobry sklep meblowy Warszawa Liczba postów: 64 Grupa: Domy szereg... Jaki sklep meblowy w Krakowie polecacie? meble modułowe online
  • Nowa kuchnia Liczba postów: 102 Grupa: Domy szereg... Cześć! Planuję zakup zamrażarki do mojego domu, ale jestem nieco zagubiona wśród dostępnych opcji. Czy możecie polecić mi konkretny model zamrażarki, który spra...
  • inteligentny dom Liczba postów: 22 Grupa: Domy szereg... Widziałem gdzieś na internecie takie rozwiązania z inteligentnym systemem sterującym wiatą garażową. Bardzo fajne rozwiązanie, ale cena też jest bardzo fajna. A...
  • Pompa głębinowa Liczba postów: 38 Grupa: Domy szereg... Użytkownik morella1 napisał: Witam. jaką według was najlepiej zakupić pompę głębinową do studni kopanej o głębokości 15m, żeby podać nią wodę do hydroforu w....
  • Rolety okienne, czy żaluzje? Liczba postów: 67 Grupa: Domy szereg... Czy takie rolety stosuje się również w wiacie garażowej? Tak one są trwalsze bo ze stali ale spełniają podobną funkcję, wiata garażowa często wyposażona jest w....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19133 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 316

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >