okna w dachu

« Powrót do grupy: Inteligentny dom

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

30 lipca 2014, 21:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Na poddaszu niezbędne będą rolety !

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 listopada 2014, 11:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Zgadza się,tylko też miej na uwadze fakt,że dosyć trudno będzie je zamontować do okna dachowego,tutaj trzeba już wykonać je na wymiar,indywidualne zamówienie.


www.SecuritySystems24.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 sierpnia 2015, 16:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Dlaczego niezbędne rolety? Można przecież dopasować do danego modelu okna rolety, to teraz nie jest nic trudnego, przecież jest taka mnogość ofert i firm to oferujących, że na pewno da się znaleźć coś dla siebie.

Zgłoś | Cytuj | Link

31 sierpnia 2015, 13:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Często są takie, które są przyczepiane na okno, więc raczej problemu z tym nie ma. Oczywiście gdy te okno jest w normalnych wymiarach :)

Zgłoś | Cytuj | Link

23 września 2015, 16:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Uwierzcie mi, problem z roletami na okna pojawia się dopiero w przypadku okien... półokrągłych! Minęło naprawdę sporo czasu zanim odkryłem firmę, która wykonuje odpowiednie rolety asymetryczne do okien półokrągłych. Dlatego przestrzegam wszystkich, by zastanowili się 2 razy zanim zamontują takie okna u siebie ;)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 października 2015, 15:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Do czego służą półokrągłe rolety?

Zgłoś | Cytuj | Link

28 października 2015, 00:17

Zgadzam sie: good 0 bad

No jak to do czego? Do zasłaniania okna, które jest półokrągłe. Czyli ta sama funkcja co zwykłe rolety, a tylko kształt inny :o

Zgłoś | Cytuj | Link

10 listopada 2015, 11:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja sobie zamówiłem okna na poddasze z firmy drutex bardzo dobra firma nawet mi założą.

Zgłoś | Cytuj | Link

21 grudnia 2015, 20:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Mi się bardzo podobają takie okna na poddaszu. Moi znajomi takie mają i zawsze im zazdrościłam, bo mieszkają za miastem i w nocy można leżeć na łóżku i oglądać gwiazdy. Do tego mają zamontowane rolety, które idą w prowadnicach i z tego co wiem nie mieli żadnych problemów z ich montażem ani doborem. Moim zdaniem bardzo fajna sprawa. Szczególnie jeśli na takim poddaszu nie da rady zamontować normalnego, pionowego okna.

Zgłoś | Cytuj | Link

2 stycznia 2018, 07:31

Zgadzam sie: good 0 bad

No na pewno warto mieć okna na poddaszu bo byłoby jednak za ciemno a samo światło sztuczne to nie to samo :)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Przydomowa oczyszczalnia Liczba postów: 50 Grupa: Inteligentn... my oferujemy przebudowę szamba na oczyszczalnie ścieków. Zapraszamy po więcej informacji na stronie: [url]https://www.oczyszczalnieprzydomowe -szamba.pl/przebudo...
  • Projekt domu Liczba postów: 68 Grupa: Inteligentn... Myślę, że jednym z fajniejszych elementów inteligentnego domu jest oświetlenie.
  • uchwyty meblowe wpuszczane Liczba postów: 14 Grupa: Inteligentn... Użytkownik Isiek napisał: Ile osób tyle opinii. W poprzednich kuchniach miałam uchwyty i marzyłam o frezach. W tym mieszkaniu spełniłam marzenie. Jestem bardzo....
  • System alarmowy Liczba postów: 134 Grupa: Inteligentn... O ile mi wiadomo, systemy alarmowe łódź są warte rozważenia dla każdego, kto chce chronić swoją własność. Przy rosnącej liczbie kradzieży i aktów wandalizmu, po...
  • Wentylacja mechaniczna Liczba postów: 77 Grupa: Inteligentn... Jeśli chodzi o różnorodność w zakresie dobrej jakości narzędzi, w tym również poszczególnych elementów jak rury wentylacyjne spiro do wentylacji to mogę polecić...

Czytaj też