oryginalny prezent?

« Powrót do grupy: Pasje forumowiczów

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
◂  1 2

1 stycznia 2017, 14:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Wszystko zależy, dla kogo ma być ten prezent. Ostatnio jak kupowaliśmy prezent, dla szefa to się złozyliśmy i przez http://e-torty.pl/do/tc/oferta-dla-firm zamówiliśmy ciasto z dedykacją i pozdrowieniami, dla niego. Bardzo fajnie zaareagował na taki prezent i widać było, że mu się podoba. Wszystko naprawdę zależy dla kogo to ma być.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
◂  1 2

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Chcesz coś przesłać? Jedziesz w trasę?

Ostatnio na forum

• Sport - prezent Liczba postów: 29 Grupa: Pasje forum... A zaglądaliście już tutaj https://www.domenasportowa.pl ? Jest tam sklep sportowy, w którym można zakupić profesjonalny sprzęt, odzież, bieliznę termoaktywną or...
  • Lato 2017 Liczba postów: 4 Grupa: Pasje forum... Ja też jestem dopiero na etapie rozważań, póki co przeglądałem oferty na tronie Itaki, dużo tego mają - będzie co wybierać.
  • Gdzie zamówić catering dietetyczny ? Liczba postów: 4 Grupa: Pasje forum... Taki catering jest starsznie drogi ale ludzie to kupują bo uważają że odżywiają się zdrowo. Ogólnie z tego korzysta dużo ludzi którzy chodzą na siłownie. Domki...
  • Zbliża się Sylwester Liczba postów: 5 Grupa: Pasje forum... Był sylwester i po sylwestrze, u mnie było na spokojnie i w wąskim gronie, co do karnawału nie mam planów
  • Prezent dla brata Liczba postów: 83 Grupa: Pasje forum... Ja bym pewnie kupił braku grę na PS, bo jest zapalonym konsolowcem

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 21997 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 361

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >