oświetlenie do łazienki

« Powrót do grupy: Oświetlenie wnętrz

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸

23 lipca 2013, 08:15

Zgadzam sie: good 0 bad

A dlaczego polecasz akurat tą firmę?:)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 lipca 2013, 12:37

Zgadzam sie: good 0 bad

A co powiesz na taśmy Led jako oświetlenie do łazienki,np
http://www.ekolight.pl/tasmy_led.html cena jest bardzo atrakcyjna.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 października 2013, 10:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Jakie najlepsze, to troche zbyt ogólne pytanie :) Najlepsze jest takie które pasuje do łazienki, dobrze ją oświetla itd.

Zgłoś | Cytuj | Link

25 lutego 2016, 09:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem zasady dotyczące rozmieszczenia oświetlenia w łazience są identyczne zarówno dla małych, jak i większych łazienek. Według mnie w tym pomieszczeniu obowiązkowe jest połączenie dwóch rodzajów światła - ogólnego i oświetlenia dodatkowego. Do łazienek zaleca się także zimną barwę światła.
A jeśli chodzi o moją łazienkę, to mam w niej lampę sufitową oraz kilka opraw natynkowych - wszystko to zamawiane było w sklepie internetowym magiaswiatel.pl. Polecam zajrzeć na ich stronę, ponieważ mają spory wybór lamp i akcesoriów oświetleniowych, nie tylko do łazienki, ale także do innych pomieszczeń - http://www.magiaswiatel.pl/

Zgłoś | Cytuj | Link

1 marca 2016, 21:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Bardzo ładne realizacje oświetlenia łazienkowego widziałem na stronie http://aurorats.pl/galeria/oswietlenie-lazien kowe-galeria/. Światło w łazience jest bardzo wazne, szczegółnie jesli nie mam w niej naturalnego swiatła.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 marca 2016, 12:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Według mnie do łazienki najlepsze jest oświetlenie ledowe, bardzo ładnie to wyglada, i daje dużo światła. Czasem widziałem że w łazience stosowane są kinkiety na ścianach.

Zgłoś | Cytuj | Link

9 marca 2016, 13:17

Zgadzam sie: good 0 bad

dla mnie w łazience musi być jasno, więc dobre oświetlenie to takie jak jest górne i boczne światło.

Zgłoś | Cytuj | Link

13 kwietnia 2016, 14:34

Zgadzam sie: good 0 bad

W łazience najlepsze będą żarówki led, dają dużo światła, i nie pobierają dużo prądu.

Zgłoś | Cytuj | Link

1 maja 2016, 15:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Ledowe żarówki to chyba teraz taka podstawa. Jak wybierałam lampy w http://aurorats.pl/ to rozmaiwałam z pracownikami jakie są najlepsze żarówki teraz i własnie te ledowe polecali.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 czerwca 2016, 13:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Zgadza się,tutaj również uważam,że ledowe żarówki sprawdza się najlepiej,plus oczywiście jeden kinkiet lub diody nad lustrem w łazience,tak aby wzmocnić cały efekt.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Oświetlenie Liczba postów: 524 Grupa: Oświetlenie... Moje doświadczenie zakupowe w tym sklepie z oświetleniem było absolutnie fantastyczne. Szukając lampy do mojej sypialni, zależało mi na znalezieniu czegoś wyjąt...
  • Jaka lampa do salonu? Liczba postów: 24 Grupa: Oświetlenie... Nie zwracaj uwagi na producenta, bo masa na rynku lamp, gdzie producent niby dobry, a sama lampa już bardzo słaba jakościowo. Sam kupiłem trochę rzeczy takim to...
  • Sklep z oświetleniem Liczba postów: 15 Grupa: Oświetlenie... Przeglądaj różne sklepy, bo ceny są naprawdę różne. Jak przejrzysz kilkanaście sklepów to okaże się, że w jednym sklepie lampa kosztuje 100 złotych, a w innym 3...
  • barek i alkohole Liczba postów: 56 Grupa: Oświetlenie... Nie mam barku jako takiego (bo kojarzą mi się barki sprzed 30 lat zamykane na klucz). Ale mam półkę, na której stawiam alkohole. Jest to osobna półka, poza zasi...
  • kinkiety do sypialni Liczba postów: 13 Grupa: Oświetlenie... Jeżeli szukacie sprawdzonego sklepu z oświetleniem do domu, to polecam Wam sprawdzić ofertę na stronie, gdzie znajdziecie lampy ogrodowe stojące i wiele innych....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19151 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 286

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >