oświetlenie do sypialni

« Powrót do grupy: Oświetlenie wnętrz

Stron: 20 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  16 17 18 19 20  ▸

16 października 2018, 17:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Najlepszym rozwiązaniem jest zakup lampy activejet Taka lampa ma pozytywny wpływ na nasze oczy. Sama zakupiłam dwie i dwa kinkiety do sypialni

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 października 2018, 14:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja też mam w sypialni różnego rodzaju kinkiety z OBI Jednak postanowiliśmy, że skorzystamy też z paneli oświetleniowych activejet w kuchni.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 listopada 2018, 11:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja do swojej sypialni ostatnio zakupiłem lampę solną. Taka lampa daje łagodne światło, ładnie wygląda i ma pozytywny wpływ na powietrze w pokoju. Zajrzyjcie na stronę www.latkowski.pl Znajdziecie tam szeroki wybór lamp solnych.

Zgłoś | Cytuj | Link

2 grudnia 2018, 14:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Lampa wisząca w sypialni nie musi być duża, ale powinna dawać jasne neutralne światło. Taki wybór activejetów sprawi, że sypialnia będzie dawała poczucie ciepła i klimatu.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 marca 2019, 09:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Żeby urozmaicić lampę wiszącą to polecam dokupić do niej produkt jakim jest podsufitka do lampy biała, która nie będzie się zbytnio wyróżniać a nada jej oryginalny charakter.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 maja 2019, 17:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Polecam kinkiet i plafon California, które wykonane zostały z białego szkła. Ozdobiono je dodatkowo delikatnym wzorem florystycznym. Lampy przeznaczone są do sypialni, którą urządzono w pałacowym stylu, z białym pikowanym łóżkiem i sztukaterią na ścianach.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 stycznia 2020, 22:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja szukałem czegoś oryginalnego czego nikt inny nie będzie miał i w końcu takie oświetlenie znalazłem w tej firmie galerialamp.com.pl. Wybrałem taką wiszącą lampę do sypialni i świetnie się wpasowała https://galerialamp.com.pl/lampa-wiszaca-0201 -cr,3,24892,22358

Zgłoś | Cytuj | Link

11 lutego 2020, 20:48

Zgadzam sie: good 0 bad

My w sypialni planujemy zrobić sobie taśmy ledowe i do tego jakąś fajną stylową lampę główną. Mamy sypialnię na poddaszu i przyznam, że mało tam światła wpada. Dodatkowo, wymyśliliśmy sobie, żeby zamontować detektor 230V do żarówek LED, stąd moje pytanie, czy ktoś z Was ma takie rozwiązania w domu? Jak się tu u was sprawdza?

Zgłoś | Cytuj | Link

15 lutego 2020, 19:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Oświetlenie, szczególnie z zakresie doboru opraw, daje duże możliwości aranżacyjne.
https://www.instagram.com/decoroom_eu/

Zgłoś | Cytuj | Link

28 lutego 2020, 10:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Wiele osób teraz decyduje się na taśmy ledowe lub kinkiety w ramach dodatkowego oświetlenia oraz centralną lampę. Wygląda to bardzo nowocześnie i sprawia, że pomieszczenie jest odpowiednio doświetlone.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 20 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  16 17 18 19 20  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Oświetlenie Liczba postów: 524 Grupa: Oświetlenie... Moje doświadczenie zakupowe w tym sklepie z oświetleniem było absolutnie fantastyczne. Szukając lampy do mojej sypialni, zależało mi na znalezieniu czegoś wyjąt...
  • Jaka lampa do salonu? Liczba postów: 24 Grupa: Oświetlenie... Nie zwracaj uwagi na producenta, bo masa na rynku lamp, gdzie producent niby dobry, a sama lampa już bardzo słaba jakościowo. Sam kupiłem trochę rzeczy takim to...
  • Sklep z oświetleniem Liczba postów: 15 Grupa: Oświetlenie... Przeglądaj różne sklepy, bo ceny są naprawdę różne. Jak przejrzysz kilkanaście sklepów to okaże się, że w jednym sklepie lampa kosztuje 100 złotych, a w innym 3...
  • barek i alkohole Liczba postów: 56 Grupa: Oświetlenie... Nie mam barku jako takiego (bo kojarzą mi się barki sprzed 30 lat zamykane na klucz). Ale mam półkę, na której stawiam alkohole. Jest to osobna półka, poza zasi...
  • kinkiety do sypialni Liczba postów: 13 Grupa: Oświetlenie... Jeżeli szukacie sprawdzonego sklepu z oświetleniem do domu, to polecam Wam sprawdzić ofertę na stronie, gdzie znajdziecie lampy ogrodowe stojące i wiele innych....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 371

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >