oświetlenie do sypialni

« Powrót do grupy: Oświetlenie wnętrz

Stron: 20 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸

30 sierpnia 2012, 11:51

Zgadzam sie: good 0 bad

W sypialce mogą też ładnie wyglądać lampy wbudowywane w brzeg łóżka z jednej strony (np mąż śpi, ona czyta i mu nie przeszkadza) - widziałam coś takiego bodajże w sklepie http://swiatswiatla.pl/, ale myślę że to chyba dość popularne "filmowe" rozwiązanie, więc łatwo będzie znaleźć.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

3 września 2012, 10:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Jest cały szereg pomysłów dotyczących oświetlenia sypialni,wystarczy być tylko trochę kreatywnym. Proponuję eleganckie lampki nocne, LED-y lub żyrandol- kwestia gustu.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 października 2012, 13:56

Zgadzam sie: good 0 bad

a ja lubię jak wszystko do siebie pasuje dlatego do swojej sypialni wybrałam taki kinkiet i lampę i oczywiście w stonowanym kolorze ;)





Zgłoś | Cytuj | Link

8 października 2012, 13:23

Zgadzam sie: good 0 bad

A wnętrze ogólnie w jakich kolorach masz? Tzn sypialnie

Zgłoś | Cytuj | Link

8 października 2012, 13:32

Zgadzam sie: good 0 bad

ściany jasny kremowy, meble i dodatki ciemny brąz

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 października 2012, 12:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Wydaje mi się że powinnaś zamontować lampę na suficie, www.dynamiko.pl ma do zaoferowania ciekawe i bardzo nowoczesne sposoby na oświetlenie.

Zgłoś | Cytuj | Link

31 października 2012, 20:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Co sądzisz np o takiej lampie
http://studioswiatla.pl/pl/p/Arto-2-Lampa-podlogowa/25941 do sypialni bezie w sam raz.

Zgłoś | Cytuj | Link

21 listopada 2012, 11:07

Zgadzam sie: good 0 bad

A taką lampeczkę postawić na szafce nocnej i będzie bardzo ładnie się prezentowała. http://megastore.pl/69322,Aldex-Lampa-stolowa-PATYNA-V-1xE14 -40W-382B.html

Zgłoś | Cytuj | Link

21 listopada 2012, 15:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Gosha, masz sypialnię w bardzo ładnych kolorach to trzeba przyznać :) też zastanawialiśmy się z mężem na sypialnie w takich barwach, ale z racji tego że w większości ja wybierałam wszystko do naszego domu poszłam na układ że on wybiera do sypialni... teraz mamy sypialnię w fiolecie i kości słoniowej, super się śpi ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

3 grudnia 2012, 16:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Generalne wszystko zależy od tego w jakim stylu mamy sypialnię i jakie oświetlenie się nam najlepiej podoba. Dużo fajnych żyrandoli i lamp znajdziecie w sklepie oswietlenie.pl Warto tam zajrzeć, bo jest niedrogo i jest bardzo duży wybór.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 20 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Oświetlenie Liczba postów: 524 Grupa: Oświetlenie... Moje doświadczenie zakupowe w tym sklepie z oświetleniem było absolutnie fantastyczne. Szukając lampy do mojej sypialni, zależało mi na znalezieniu czegoś wyjąt...
  • Jaka lampa do salonu? Liczba postów: 24 Grupa: Oświetlenie... Nie zwracaj uwagi na producenta, bo masa na rynku lamp, gdzie producent niby dobry, a sama lampa już bardzo słaba jakościowo. Sam kupiłem trochę rzeczy takim to...
  • Sklep z oświetleniem Liczba postów: 15 Grupa: Oświetlenie... Przeglądaj różne sklepy, bo ceny są naprawdę różne. Jak przejrzysz kilkanaście sklepów to okaże się, że w jednym sklepie lampa kosztuje 100 złotych, a w innym 3...
  • barek i alkohole Liczba postów: 56 Grupa: Oświetlenie... Nie mam barku jako takiego (bo kojarzą mi się barki sprzed 30 lat zamykane na klucz). Ale mam półkę, na której stawiam alkohole. Jest to osobna półka, poza zasi...
  • kinkiety do sypialni Liczba postów: 13 Grupa: Oświetlenie... Jeżeli szukacie sprawdzonego sklepu z oświetleniem do domu, to polecam Wam sprawdzić ofertę na stronie, gdzie znajdziecie lampy ogrodowe stojące i wiele innych....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 259

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >