oświetlenie schodów

« Powrót do grupy: Oświetlenie wnętrz

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

6 maja 2013, 12:10

Zgadzam sie: good 0 bad

A jakie oświetlenie schodów i przedpokoju? Widziałem dużo możliwości i ciężko się zdecydować. No i trzeba jakoś zaplanować instalację bo dużo jest opraw na różne napięcie i ciężko jak dla mnie to ogarnąć. Co jest modne a czego stanowczo unikać?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 maja 2013, 13:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Oświetlenie schodów za pomocą taśmy Led to dobry pomysł. Są łatwe w użyciu, ponieważ na odwrocie posiadają taśmę klejącą ułatwiającą montaż. W montażu pasków ledowych mogą pomóc nam profile. Są one w w takich kształtach, które zasłaniają samo źródło światła LED, kierując je na eksponowany obiekt. Sposób montażu zależy od zastosowania i miejsca przeznaczenia.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 maja 2013, 10:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Też mi się wydaje że oświetlenie schodów za pomocą taśmy LED było by najlepszym rozwiązaniem, taśma LED w odpowiedniej oprawie jest szczelna przez co można ją myć i nic z nią się niestanie. Do tego nie rozświetli całego pomieszczenie tak abyśmy nic nie widzieli tylko pokaże nam ścieżkę na górę czy też na dół.

Zgłoś | Cytuj | Link

15 czerwca 2013, 12:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Taśmy LED oraz inne akcesoria dostępne są u nas MyLed.com.pl w razie pytań służę pomocą na forum.

Zgłoś | Cytuj | Link

19 października 2013, 15:43

Zgadzam sie: good 0 bad

zobacz na www.tanioipewnie.pl oprawy schodowe od 25zl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 marca 2014, 18:57

Zgadzam sie: good 0 bad

możesz zerknąć tutaj http://salonoswietleniowy.pl/Oswietlenie_scho dowe-k277-0--default.html ja kupiłem w tym sklepie jakiś czas temu lampę do salonu i z obsługi bylem zadowolony, asortyment mają całkiem szeroki, więc myślę, że znajdziesz coś odpowiedniego

Zgłoś | Cytuj | Link

21 marca 2014, 19:10

Zgadzam sie: good 0 bad

A ja myślałam o takim oświetleniu schodów LED-ami: http://youtu.be/YNLKKDIJmXI. Co o tym myślicie? Na pewno jest to bezpieczne dla dzieci. Ale jak się do tego zabrać? Ma ktoś jakiś pomysł? Kompletnie się na tym nie znam.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 kwietnia 2014, 11:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Na pewno warto porozmawiać z elektrykiem, sądzę, że udzieli fachowej porady, bo ostatecznie montaż instalacji elektrycznych równego rodzaju to jego chleb powszedni, firmy takie jak Anluks mają w ofercie i instalacje, i naprawy i pomiary.

Zgłoś | Cytuj | Link

16 czerwca 2014, 13:22

Zgadzam sie: good 0 bad

swoje schody też oświetlałam taśmą LEDową fajnie wygląda a przede wszystkim się sprawdza w takich pomieszczeniach także polecam zajrzyj tu http://www.24led.pl/7-tasmy-led wysyłają od ręki więc nie miałam problemu z czasem oczekiwania

Zgłoś | Cytuj | Link

16 czerwca 2014, 13:25

Zgadzam sie: good 0 bad

led-word.pl/schody/led_panel Znalazłem panele na schody - anty ślizgowe z wbudowanymi lad-ami i powiem że wygląda to świetnie, tylko zastanawia mnie czy zmiana wysokości stopnia schodów nie wpłynie na styl wchodzenia po nich ?

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Oświetlenie Liczba postów: 524 Grupa: Oświetlenie... Moje doświadczenie zakupowe w tym sklepie z oświetleniem było absolutnie fantastyczne. Szukając lampy do mojej sypialni, zależało mi na znalezieniu czegoś wyjąt...
  • Jaka lampa do salonu? Liczba postów: 24 Grupa: Oświetlenie... Nie zwracaj uwagi na producenta, bo masa na rynku lamp, gdzie producent niby dobry, a sama lampa już bardzo słaba jakościowo. Sam kupiłem trochę rzeczy takim to...
  • Sklep z oświetleniem Liczba postów: 15 Grupa: Oświetlenie... Przeglądaj różne sklepy, bo ceny są naprawdę różne. Jak przejrzysz kilkanaście sklepów to okaże się, że w jednym sklepie lampa kosztuje 100 złotych, a w innym 3...
  • barek i alkohole Liczba postów: 56 Grupa: Oświetlenie... Nie mam barku jako takiego (bo kojarzą mi się barki sprzed 30 lat zamykane na klucz). Ale mam półkę, na której stawiam alkohole. Jest to osobna półka, poza zasi...
  • kinkiety do sypialni Liczba postów: 13 Grupa: Oświetlenie... Jeżeli szukacie sprawdzonego sklepu z oświetleniem do domu, to polecam Wam sprawdzić ofertę na stronie, gdzie znajdziecie lampy ogrodowe stojące i wiele innych....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19156 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 263

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >