oświetlenie schodów

« Powrót do grupy: Oświetlenie wnętrz

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  4 5 6

2 grudnia 2018, 14:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Polecam kinkiety activejet, u mnie naprawdę super to wyszło, w obi mieli dużo wzorów do wyboru już z tych bardziej nowoczesnych ...

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 marca 2019, 11:20

Zgadzam sie: good 0 bad

W celu oświetlenia schodów często korzystamy z taśm LED, które jednak:
- wyglądają nieestetycznie
- łatwo ulegają uszkodzeniu (szczególnie przy schodach).

Dlatego najlepiej jeśli znajdą się wewnątrz specjalnych profili, które je zabezpieczą. Poza tym umożliwią stworzenie niezwykle efektownej - jednolitej linii światła.

fot. Kluś

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 kwietnia 2019, 12:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Wielkie dzięki za sprawdzone info! Z całą pewnością będzie to dla mnie przydatne.

Zgłoś | Cytuj | Link

5 listopada 2019, 07:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Cześć, ostatnio wykonywałem właśnie oświetlenie schodów i chciałbym się podzielić swoimi doświadczeniami. Mianowicie, próbowałem wpierw użyć zwykłych pasków LED, które przyklejone były od czoła schodów, jednak okazało się, że taśma nie chciała współpracować :) W niektórych miejscach się odklejała a w innych po prostu nie miałem gdzie schować kabli. W końcu pozrywałem wszystkie te Paski LED i zdecydowałem się na ofertę sklepu ETAK: https://etak.eu/pl/menu/oswietlenie-schodow-1 052.html Mają tam konkretne towary, specjalnie dedykowane w tym przypadku do schodów, więc nie musiałem się martwić że coś będzie mi tutaj odstawać bądź nie działać. Zdecydowanie polecam oprawy od SKOFF'a. Naprawdę, nie dość że nie rażą po oczach jak zwykłe paski LED to jeszcze bardzo ładnie wyglądają w aluminiowej obudowie.

Zgłoś | Cytuj | Link

5 listopada 2019, 07:19

Zgadzam sie: good 0 bad

fzi cbd oil canada

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 grudnia 2019, 17:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Kto produkuje oświetlenie schodów?

Zgłoś | Cytuj | Link

6 stycznia 2020, 15:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Pomyśl o wykorzystaniu do tego żarówek led. Te, które zapewnili nam www.econew.pl okazały się wyborem idealnym. Wysoka jakość, w dodatku w pełni przyjazne dla środowiska!

Zgłoś | Cytuj | Link

19 sierpnia 2021, 01:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli szukacie najwyższej jakości akcesoriów meblowych, warto sprawdzić ofertę https://kulin.com.pl/

Zgłoś | Cytuj | Link
Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  4 5 6


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jaka lampa do salonu? Liczba postów: 24 Grupa: Oświetlenie... Nie zwracaj uwagi na producenta, bo masa na rynku lamp, gdzie producent niby dobry, a sama lampa już bardzo słaba jakościowo. Sam kupiłem trochę rzeczy takim to...
  • Sklep z oświetleniem Liczba postów: 15 Grupa: Oświetlenie... Przeglądaj różne sklepy, bo ceny są naprawdę różne. Jak przejrzysz kilkanaście sklepów to okaże się, że w jednym sklepie lampa kosztuje 100 złotych, a w innym 3...
  • Oświetlenie Liczba postów: 514 Grupa: Oświetlenie... Jak nadal szukasz nowego oświetlenia do swojego mieszkania, to koniecznie sprawdź tę stronę https://vtac.com.pl/nasza-oferta/ . Vtac oferuje plafon LED o mocy 2...
  • barek i alkohole Liczba postów: 56 Grupa: Oświetlenie... Nie mam barku jako takiego (bo kojarzą mi się barki sprzed 30 lat zamykane na klucz). Ale mam półkę, na której stawiam alkohole. Jest to osobna półka, poza zasi...
  • kinkiety do sypialni Liczba postów: 13 Grupa: Oświetlenie... Jeżeli szukacie sprawdzonego sklepu z oświetleniem do domu, to polecam Wam sprawdzić ofertę na stronie, gdzie znajdziecie lampy ogrodowe stojące i wiele innych....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 399

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >