oświetlenie dla firmy i domu

« Powrót do grupy: Porady i opinie

21 kwietnia 2015, 09:53

Zgadzam sie: good 0 bad

napisałem na blogu tekst o oświetleniu dla firmy

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 kwietnia 2015, 13:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli możesz to popraw link bo powyższy nie działa,lub podaj więcej szczegółów odnośnie oświetlenia i może wtedy doradzimy coś konkretnego,odpowiedniego.

Pozdrawiam www.SprytnyMajsterkowicz.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 sierpnia 2015, 11:00

Zgadzam sie: good 0 bad

jak zamawiałem światło do swojej firmy to na szczescie znalem pare firm sprzadajacych porządny sprzet, nie przepłaciłem jeżdżąc od sklepu do sklepu ale zamówiłem od Lange lukaszuk, glownie oświetlenie firmy steinel, duzy wybor oświetlenia cena ok.

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • architektura, projektowanie wnętrz- szukam fachowc... Liczba postów: 58 Grupa: Porady i op... Jeśli szukasz fachowców z zakresu architektury i projektowania wnętrz we Wrocławiu, istnieje kilka sposobów, aby ich znaleźć: 1. **Internetowe platformy**: Kor...
  • catering Liczba postów: 33 Grupa: Porady i op... Świetną firmą z którą warto podjąć współpracę w kwestii cateringu jest https://www.miacatering.pl/uslugi-cateri ngowe Jest to bardzo profesjonalna firma dbająca....
  • Pożyczka - gdzie najlepiej ? Liczba postów: 209 Grupa: Porady i op... Zgadzam się z Tobą. Ofert jest wiele, ale warunki są różne i można nieźle się zdziwić przy spłacie. Dlatego warto korzystać z porównywarek, dzięki którym można....
  • Pożyczka Liczba postów: 139 Grupa: Porady i op... Zgadzam się z Tobą. Ofert jest wiele, ale warunki są różne i można nieźle się zdziwić przy spłacie. Dlatego warto korzystać z porównywarek, dzięki którym można....
  • Worki polipropylenowe Liczba postów: 38 Grupa: Porady i op... Comfypack https://comfypack.pl/ specjalizuje się w produkcji beztubowej folii stretch, zapewniając rozwiązania opakowaniowe charakteryzujące się trwałością i el...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 137

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >