oświetlenie do łazienki

« Powrót do grupy: Oświetlenie wnętrz

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸

3 lipca 2017, 13:03

Zgadzam sie: good 0 bad

ja w swoje łazience mam kinkiety activejet po obu stronach lustra, bardzo fajnie je oświetlają i wyglądają mega, są super nowoczesne

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 sierpnia 2017, 16:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Odpowiednie oświetlenie do łazienki uspokaja, orzeźwia, wprowadza w dobry nastój, działa relaksacyjnie i pozwala się wyciszyć. Wszystko uzależnione jest od barwy światła. Dlatego przy montażu warto pomyśleć o oświetleniu w postaci pasków ledowych activejet lub kinkietów po obu stronach lustra

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 listopada 2017, 14:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Będę zmieniała oświetlenie LED we własnym mieszkaniu. Oświetlenie LED do łazienki nie jest złym pomysłem szczególnie, że na przykład taśmy LED activejeta dostępne są w różnych  wersjach  co pozwala na tworzenie kompozycji oświetleniowej nawet w miejscach mocno narażonych na wodę.

Zgłoś | Cytuj | Link

5 grudnia 2017, 14:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mam w łazience oświetlenie LED. Bardzo dobrze zdaje egzamin active jet. Jest praktyczne i widzę znaczną różnicę w utrzymaniu.

Zgłoś | Cytuj | Link

11 grudnia 2017, 12:08

Zgadzam sie: good 0 bad

ledy o ciepłej barwie. a jeśli chodzi o sam rodzaj opraw, to fajnie, jeśli jest kilka źródeł - to może być np plafon, kinkiety + jakieś oświetlenie dekoracyjne, jeśli chcesz sobie odpocząć, a przy tym mieć w łazience fajny klimat. tu można szerzej poczytać o oświetleniu łazienki :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 grudnia 2017, 14:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Oswietlenie do łazienki powinno być mocniejsze niż zwyczajowe oświetlenie stosowane w pokojach. Głównie dlatego, że w łazience malujemy się, wykonujemy codzienną toaletę. I wtedy potrzebujemy mocniejszego oświetlenia twarzy.

Proponuję zerknąć sobie tutaj:
https://iluve.com/pomieszczenia/lazienka< br /> W Iluve jest spory wybór oprawek do zabudowy.
Ciekawie wygląda to tutaj:

Zgłoś | Cytuj | Link

30 grudnia 2017, 23:25

Zgadzam sie: good 0 bad

jak jesteście na etapie dobierania oświetlenia to podrzucam świetny moim zdaniem tekst poradnikowy odnośnie oświetlenia ledowego https://www.ultra-elektro.pl/pl/blog/post/jak -dobrac-zarowke-led, wiecie jaką żarówkę dobrać, jaką moc, na jaką powierzchnię. Świetny poradnik dla laików,chcących zrobić coś naprawdę fachowo.

Ten post był edytowany przez termik dnia: 30 grudnia 2017, 23:26
Zgłoś | Cytuj | Link

19 lutego 2018, 10:02

Zgadzam sie: good 0 bad

A co powiesz na oświetlenie typu led do swojej łazienki? Chodzi zarówno o górne źródło światła jak i np taśmy wokół lustra czy listwy w meblach. To w praktyce prezentuje się naprawdę bardzo fajnie.


Oswietlenie-led.biz

Zgłoś | Cytuj | Link

25 lutego 2018, 20:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Łazienka to musi jednak byc dobrze oświetlona, bo i makijaż sie tu wykonuje i generalnie wiele codziennych pielęgnacji. Poza tym to świetna ozdoba. Ja kupiłam moje oświetlenie łazienkowe tutak https://aurorats.pl/produkty/oswietlenie-lazi enkowe/ świetny wybór, a poza tym cenowo fajnie wychodzi

Zgłoś | Cytuj | Link

1 marca 2018, 12:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Oświetlenie łazienkowe nie tylko powinno ładnie wyglądać, ale także posiadać wysoką klasę nieprzepuszczalności wilgoci. Na https://studioswiatla.pl/ znajdziemy wiele ciekawych propozycji do oświetlenia naszej łazienki.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Oświetlenie Liczba postów: 524 Grupa: Oświetlenie... Moje doświadczenie zakupowe w tym sklepie z oświetleniem było absolutnie fantastyczne. Szukając lampy do mojej sypialni, zależało mi na znalezieniu czegoś wyjąt...
  • Jaka lampa do salonu? Liczba postów: 24 Grupa: Oświetlenie... Nie zwracaj uwagi na producenta, bo masa na rynku lamp, gdzie producent niby dobry, a sama lampa już bardzo słaba jakościowo. Sam kupiłem trochę rzeczy takim to...
  • Sklep z oświetleniem Liczba postów: 15 Grupa: Oświetlenie... Przeglądaj różne sklepy, bo ceny są naprawdę różne. Jak przejrzysz kilkanaście sklepów to okaże się, że w jednym sklepie lampa kosztuje 100 złotych, a w innym 3...
  • barek i alkohole Liczba postów: 56 Grupa: Oświetlenie... Nie mam barku jako takiego (bo kojarzą mi się barki sprzed 30 lat zamykane na klucz). Ale mam półkę, na której stawiam alkohole. Jest to osobna półka, poza zasi...
  • kinkiety do sypialni Liczba postów: 13 Grupa: Oświetlenie... Jeżeli szukacie sprawdzonego sklepu z oświetleniem do domu, to polecam Wam sprawdzić ofertę na stronie, gdzie znajdziecie lampy ogrodowe stojące i wiele innych....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 256

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >