oświetlenie przedpokoju

« Powrót do grupy: Oświetlenie wnętrz

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸

30 sierpnia 2013, 12:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Dziękujemy za słowa uznania,staramy się aby jakość naszych usług była na wysokim poziomie,służymy radą oraz pomoca, a teraz mamy dodatkowe promocje,bonusy w postaci np: darmowej dostawy.



www.MyLed.com.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 grudnia 2013, 13:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Dobrym rozwiązaniem jako oświetlenie do przedpokoju byłby montaż szyn lub linek na suficie. Możesz układać szyny w różnych kierunkach i spotami ukierunkowywać światło tam gdzie jest najbardziej potrzebne.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 lipca 2014, 11:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Warto zajrzeć także do nas na Ledy.eu,bo myślę ze do przedpokoju bardzo fajnym rozwiązaniem będą oprawy sufitowe
http://ledy.eu/pl/c/Oprawy-sufitowe/107

Zgłoś | Cytuj | Link

27 sierpnia 2014, 10:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Warto też zaopatrzeć sie przy wymianie oświetlenia w nowe wkładki do bezpieczników, bo one z czasem sie zuzywają, a wiele osob zapomina o wymianie. Ja kupuje
od http://www.mador.sosnowiec.pl/cms/products-pa ge

Zgłoś | Cytuj | Link

26 listopada 2014, 12:02

Zgadzam sie: good 0 bad

A może warto byłoby zainwestować w jakiś fajny kinkiet?
Odsyłam na dobrą stronę; http://luxar.com.pl/kinkiety
Aktualnie w sklepie jest duży wybór fajnego oświetlenia w dobrych cenach tak więc możecie się zastanowić.
Sam jakiś czas temu zamawiałem tam dwa kinkiety do przedpokoju. Oba po obu stronach lustra:

Cena niewysoka a efekt dobry.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 grudnia 2014, 10:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Warto też zajrzeć na lampalampa.pl są tam bardzo fajne designerskie lampy. Także wszystkie osoby, którym podobają się nowoczesne rozwiązania polecam tam zajrzeć,

Ten post był edytowany przez bdebski dnia: 4 grudnia 2014, 10:57
Zgłoś | Cytuj | Link

24 sierpnia 2016, 21:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Osobiście jestem zdania, że jednak oświetlenie LED to dziś najlepszy wybór. Z resztą możemy się sporo dowiedzieć na jego temat, czytając artykuły na blogu http://przyjemnewnetrza.pl/ i jestem przekonana, że ich lektura przyda się każdemu, kto szuka inspiracji w zakresie aranżacji wnętrz.

Zgłoś | Cytuj | Link

25 sierpnia 2016, 12:18

Zgadzam sie: good 0 bad

A tego typu oświetlenie techniczne http://behome.pl/pol_m_Lampy_Techniczne-693.h tml? Co myślisz? Bo moim zdaniem wygląda bardzo fajnie, do przedpokoju powinno nadać się super :)

Zgłoś | Cytuj | Link

25 sierpnia 2016, 17:45

Zgadzam sie: good 0 bad

dla mnie najlepszym rozwiązaniem do przedpokoju jest oświetlenie szynowe. Zarówno oświetlenie szynowe, jak i system linkowy, stanowią doskonałe rozwiązanie dla osób, które cenią sobie nowoczesny wystrój wnętrz, ale niestandardowe wymiary pomieszczeń utrudniają im instalację odpowiedniego typu lamp. Niewątpliwą zaletą obydwu wspomnianych rozwiązań jest możliwość ich dowolnego rozbudowywania i dostosowywania do indywidualnych preferencji. Co więcej, okażą się pomocne także w momencie, gdy zależy nam na stworzeniu nastrojowej, klimatycznej atmosfery za pomocą lampy.

Zgłoś | Cytuj | Link

17 października 2016, 10:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Grunt to moim zdaniem dobrać odpowiednią moc żarówek LED, tak aby poziom i źródło światła były na optymalnym poziomie, aby w pokoju nie było zbyt ciemno, mroczno i na tym proponuję się skupić. Akurat zajmujemy się tym na co dzień i chętnie pomożemy, doradzimy na forum.

Pozdrawiam AlluxLed

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Oświetlenie Liczba postów: 524 Grupa: Oświetlenie... Moje doświadczenie zakupowe w tym sklepie z oświetleniem było absolutnie fantastyczne. Szukając lampy do mojej sypialni, zależało mi na znalezieniu czegoś wyjąt...
  • Jaka lampa do salonu? Liczba postów: 24 Grupa: Oświetlenie... Nie zwracaj uwagi na producenta, bo masa na rynku lamp, gdzie producent niby dobry, a sama lampa już bardzo słaba jakościowo. Sam kupiłem trochę rzeczy takim to...
  • Sklep z oświetleniem Liczba postów: 15 Grupa: Oświetlenie... Przeglądaj różne sklepy, bo ceny są naprawdę różne. Jak przejrzysz kilkanaście sklepów to okaże się, że w jednym sklepie lampa kosztuje 100 złotych, a w innym 3...
  • barek i alkohole Liczba postów: 56 Grupa: Oświetlenie... Nie mam barku jako takiego (bo kojarzą mi się barki sprzed 30 lat zamykane na klucz). Ale mam półkę, na której stawiam alkohole. Jest to osobna półka, poza zasi...
  • kinkiety do sypialni Liczba postów: 13 Grupa: Oświetlenie... Jeżeli szukacie sprawdzonego sklepu z oświetleniem do domu, to polecam Wam sprawdzić ofertę na stronie, gdzie znajdziecie lampy ogrodowe stojące i wiele innych....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 419

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >