oszczędny dom

« Powrót do grupy: Ekspert kolektorów słonecznych

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  3 4 5 6 7  ▸  ▸▸

7 lipca 2017, 13:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Czasami konieczne jest też wymienienie okien oraz drzwi na znacznie bardziej szczelne.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 lipca 2017, 11:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Pompa ciepła to w tym przypadku podstawa, no i tak jak mówi majster - przyda się uszczelnienie.


--
plecaki coolpack

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 lipca 2017, 00:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Warto korzystać z odnawialnych źródeł energii ;) Trzeba dbać o naszą planetę! Coraz więcej firm dostarcza takie produkty jak http://www.bep-sa.pl/aktualnosci , czyli sadzonki paulowni, z której powstawać moze biomasa. Zalecam lekturę, uważam,że to naprawe innowacyjne rozwiązanie.

Zgłoś | Cytuj | Link

7 sierpnia 2017, 19:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Faktycznie, jeśli chcemy zaoszczędzić a przy okazji być eko to warto korzystac z odnawialnych źródeł energii. Ja zainwestowałem w pompę ciepła Tweetop EcoHeat Pro https://remont.biz.pl/sklep/tweetop/17403-twe etop-pompa-ciepla-ecoheatpro-200-l.html , która do podgrzewania wody wykorzystuje energię cieplną ze zużytego powietrza wentylacyjnego. Urządzenie do podgrzewania wody posiada zbiornik o pojemności 200 l wykonanego ze stali nierdzewnej co gwarantuje jego długie użytkowanie.

Zgłoś | Cytuj | Link

6 listopada 2017, 07:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Oprócz pompy ciepła, warto moim zdaniem przemyśleć sprawę i kwestię montażu kolektorów słonecznych, które znakomicie zdają egzamin i w praktyce pozwalają nam zaoszczędzić. Akurat tym zajmujemy się na co dzień więc możemy pomóc i doradzić.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 kwietnia 2018, 21:55

Zgadzam sie: good 0 bad

a ile kosztuje taka instalacja fotowoltaiczna dla domu 150m2?

Zgłoś | Cytuj | Link

20 kwietnia 2018, 13:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem najlepszym rozwiązaniem, aby zaoszczędzić pieniądze jest instalacja kolektorów słonecznych. Kilka lat temu budowałem swój dom i postanowiłem je zamontować. Inwestycja bardzo szybko się zwróciła, bo moje rachunki są praktycznie o połowę niższe, niż mogły by być bez kolektorów. Do tego pompa ciepła i można naprawdę w prosty, ekologiczny sposób zaoszczędzić pieniądze, nie tracąc na komforcie życia. Polecam sprawdzić firmę Hewalex https://www.hewalex.pl/oferta/prozniowe-kolek tory-sloneczne/ - profesjonalnie podchodzą do tematu i doradzą w każdej najmniejszej kwestii związanej z instalacją i użytkowaniem kolektorów.

Zgłoś | Cytuj | Link

19 grudnia 2018, 14:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Dzięki wielkie za ciekawe i sprawdzone informacje. Jestem pewien, że mi się one przydadzą :)

Zgłoś | Cytuj | Link

21 stycznia 2019, 13:16

Zgadzam sie: good 0 bad

A może warto zostawić ten temat specjaliście? Moim zdaniem to będzie jedno z lepszych rozwiązań.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 stycznia 2019, 08:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Adam45 napisał: Stosując rozwiązania wykorzystujące energię naturalną
zaoszczędzisz na opłatach a obecność instalacji
solarnych podniesie również wartość nieruchomości.
Dzięki wykorzystaniu technologii z magazynem energii,
przerwy w dostawie prądu elektrycznego nigdy już nas nie
zaskoczą.


Zgadzam się w 100%. Fotowoltaika to przyszłość ja sam w zeszłym roku na wiosnę kupiłem panele solarne do swojego domu i jestem mega zadowolony. Wydatek jak każdy na dom więc nie bolało mnie to finansowo. Dom to inwestycja w przyszłość, a fotowoltaika zapewni nam duże oszczędności na lata. Poczytajcie sobie tutaj https://suntrack.pl/blog/fotowoltaika/ile-ene rgii-pobieraja-urzadzenia-elektryczne ile czerpią energii urządzenia domowe i albo zaoszczędźcie na korzystaniu z nich albo pomyślcie o generowaniu energii słonecznej. Ja poszedłem w to drugie.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  3 4 5 6 7  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Fotowoltaika Myślenice Liczba postów: 3 Grupa: Ekspert kol... Jaki wykonawca Fotowoltaiki w Małopolsce potrafi przeprowadzić inwestora przez formalności związane z dofinansowaniem w programie Czyste Powietrze?
  • kolektory vs fotowoltaika Liczba postów: 322 Grupa: Ekspert kol... Może ktoś z państwa skorzysta z klemy do paneli fotowoltaicznych . To jest naprawdę bardzo ciekawa oferta dla wielu osób.
  • Jaki wykonawca Fotowoltaiki w Małopolsce Liczba postów: 11 Grupa: Ekspert kol... Jaki wykonawca Fotowoltaiki w Małopolsce potrafi przeprowadzić inwestora przez formalności związane z dofinansowaniem w programie Czyste Powietrze?
  • Jaki wykonawca Fotowoltaiki w Małopolsce Liczba postów: 4 Grupa: Ekspert kol... Jaki wykonawca Fotowoltaiki w Małopolsce potrafi przeprowadzić inwestora przez formalności związane z dofinansowaniem w programie Czyste Powietrze?
  • Fotowoltaika Myślenice Liczba postów: 5 Grupa: Ekspert kol... Jeżeli chodzi o mnie, to zdecydowałem się skorzystać z oferty polecanej mi firmy Sanerga, która wykonała dla mnie całą instalację fotowoltaika ostrów wielkopols...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (4)

gości: 168

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >