panele na taras

« Powrót do grupy: Robimy stropy i podłogi

Stron: 11 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  6 7 8 9 10  ▸  ▸▸

7 września 2013, 12:55

Zgadzam sie: good 0 bad

wybralem sosne amerykanska z thermory, ze wzgledu na cene i mi sie chyba bardziej podobala, ale jesion jakosciowo troche lepszy. tak czy siak ja jestem bardzo zadowolony:)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 września 2013, 20:00

Zgadzam sie: good 0 bad

A dlugo juz posiadasz ten produkt ? Ciekawi mi jak sie sprawuje.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 września 2013, 21:24

Zgadzam sie: good 0 bad

A mnie ciekawi w jakim punkcie kupowales ? Jak obsluga, dowoz ?

Zgłoś | Cytuj | Link

21 października 2013, 23:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja drewno odradzam, chociaż nie chcę generalizować. U mnie na tarasie mam gres techniczny, taki jak na zdjęciu:


http://www.kwadroceramika.com/pl/produkty/gre sy_techniczne


Trzyma się doskonale, jestem bardzo zadowolona, mimo, że na początku tez upierałam się na drewno, mąz mi jednak długo tłumaczył, że płytka się lepiej sprawdzi. I miał rację.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 października 2013, 09:34

Zgadzam sie: good 0 bad

na pewno w utrzymaniu jest łatwy ale drewno jest przyjemniejsze

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 października 2013, 15:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik pawel222 napisał: na pewno w utrzymaniu jest łatwy ale drewno jest
przyjemniejsze
przyjemniejsze na pewno, ale lakierowanie odmalowywanie i generalnie konserwacaja to już inna kwestia, co do gresu to ok, ale musi być chropowaty inaczej będzie ślizgawka.

Zgłoś | Cytuj | Link

13 grudnia 2013, 18:15

Zgadzam sie: good 0 bad

A co lepsze na taras, sosna czy ten modrzew?

Zgłoś | Cytuj | Link

3 kwietnia 2014, 20:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Obstawiam modrzew, chociaż to podobno nazwa handlowa. Sosna szybko robi się sina, podobno dlatego jest sprzedawana tak podbarwiona lekko na zielono, by ukryć zsinienie desek. Modrzew należy do tych gatunków, które cieszą się dużą popularnością, jako drewno na taras. Sosna z kolei poddana obróbce termicznej i dopuszczona do sprzedaży jako thermodrewno też jest podobno trwała i ładnie wybarwiona (spróbuję podłączyć ilustrację z TarasStudio)Osobiście jestem bardziej przekonana do modrzewia, mam z niego trochę elementów drewnianych na zewnątrz i nie mam z nimi kłopotów.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 czerwca 2015, 08:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli masz w planach wyłącznie altankę na działce to powinieneś skorzystać z deski kompozytowej. Ja kupiłem taką na www.eko-deska.pl i uważam to za rozsądną decyzję. Deska kompozytowa idealnie sprawdzi się jako materiał wykończeniowy.

Zgłoś | Cytuj | Link

15 czerwca 2015, 10:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja bym się zdecydowała na drewno. Modrzew faktycznie prezentuje się ładnie. Za jakiś czas też będziemy robić teraz więc zaczynam się interesować tym tematem. Widziałam ładne zadaszenia właśnie w takie miejsca http://www.jokerjunior.pl/ Myślę, że taka pergotela trochę ochroniłaby drewno. Strasznie mi się podoba, wygląda super. Choć na zimę i tak trzeba chyba jeszcze jakoś dodatkowo zabezpieczyć tą podłogę.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 11 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  6 7 8 9 10  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Grunt na posadzkę Liczba postów: 28 Grupa: Robimy stro... Szanowny Panie, Zastosowanie gruntu niesie za sobą wiele korzyści. Grunt sprawia, że powierzchnia jest bardziej stabilna, wolna od zanieczyszczeń, charakteryzuj...
  • tynki czy wylewki co pierwsze ? Liczba postów: 11 Grupa: Robimy stro... Najpierw posadzki bo mam ogrzewanie podłogowe. Wchodził hydraulik i elektryk. Hydraulik kładł całą instalację na to styropian i szła wylewka co by inni mi po st...
  • Podłogi drewniane - parkiet, deski... Liczba postów: 356 Grupa: Robimy stro... Podłogi drewniane moim zdaniem są najlepsze, bo sprawiają wrażenie ciepłych i są stosunkowo łatwe w utrzymaniu. Świetnie się prezentują i bez problemu można je....
  • Panele Liczba postów: 127 Grupa: Robimy stro... Byłam uparta -panele i koniec ,teraz z perspektywy czasu jak już mieszkam od listopada,to cały dół zrobiłabym w gresie drewnopodobnym. Szczególnie, ze patrzę so...
  • Jak należy dbać o deskę barlinecką? Liczba postów: 7 Grupa: Robimy stro... Akurat jeżeli chodzi o podłogi, ich wymianę, usuwanie subitu, kleju spod płytek czy parkietu to możemy pomóc, zajmujemy się tym na co dzień, zerknijcie na www.U...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 229

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >