panele fotowoltaiczne vs solary

« Powrót do grupy: Robimy instalację hydrauliczną i grzewczą

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

11 sierpnia 2015, 10:53

Zgadzam sie: good 0 bad

które rozwiązanie preferujecie?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 sierpnia 2015, 11:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Zdecydowanie fotowoltaikę, która w połączeniu z decentralnym ogrzewaniem podczerwonym pozwala na darmowe ogrzewanie domu!

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 sierpnia 2015, 10:38

Zgadzam sie: good 0 bad

w sumie tak samo z grzeniem pompą ciepła. w zasadzie to nie tylko ogrzewanie, ale cała energia elektryczna w domu jest darmowa (nie licząc rzecz jasna kosztów zakupu instalacji)

Zgłoś | Cytuj | Link

12 października 2015, 11:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem fotowoltaika to bardziej optymalne rozwiązanie. Sam planuję instalację paneli w swoim domu. Wiele o tym czytałem, a już najbardziej przekonał mnie opis jednej z realizacji wykonanej przez firmę On. System o całkowitej mocy 4,75 kW zainstalowany został na dachu o orientacji południowej, o której można poczytać na ich stronie internetowej http://www.on-eco.pl/.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 października 2015, 11:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Patrząc na opinie Użytkowników orz koszty,to faktycznie system fotowaltaiczny jest dobrym rozwiązaniem i bardziej efektywnym w kwestii pozyskiwania energii niż zwykłe kolektory.

www.PieceMans.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 października 2015, 20:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja u siebie mam kolektory słoneczne kupione od www.biawar.com.pl wykorzystuje je do ogrzewania wody i takie rozwiązanie sprawdza się dobrze i jest wydajne, zauważam, że rachunki są niższe

Zgłoś | Cytuj | Link

29 października 2015, 15:47

Zgadzam sie: good 0 bad

My jesteśmy po spotkaniach z handlowcem i za niedługo montujemy nasze panele fotowoltaiczne. Wybraliśmy firmę Elve, bo przygotowali Nam najlepszą ofertę i byli dosyć profesjonalni. A wy macie jakieś doświadczenia z takimi firmami?

Zgłoś | Cytuj | Link

29 października 2015, 17:00

Zgadzam sie: good 0 bad

normalne. samo kupno to nie sztuka. daj znać jak już będziesz po instalacji paneli i jak dowiesz się jak sprawuje się ewentualny serwis. ile lat masz gwarancji?

Zgłoś | Cytuj | Link

30 października 2015, 13:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Bardziej niż panele fotowoltaiczne przekonały mnie kolektory. To chyba najwygodniejsze dla mnie rozwiązanie.. Polecić mogę głównie przez oszczednosc. W zeszłym roku przy solarach GT na energii do cwu zaoszczedziłem ok. 60%.

Zgłoś | Cytuj | Link

5 listopada 2015, 14:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Panele fotowoltaiczne to w chwili obencje bardzo dobre i ekonomiczne rozwiązanie,przy podłączeniu do układu Co,możemy liczyć na duze oszczędności,szczegóły znajdziecie na www.Oze.Sklepna5.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jakie ogrzewanie? Liczba postów: 370 Grupa: Robimy inst... Wybór ogrzewania to inwestycja na lata, więc nie można podejść do tego zbyt lekko. Na pewno firma https://sisettemp.pl/ będzie w stanie nam doradzić, jakie ogrz...
  • oczyszczalnia v szambo Liczba postów: 203 Grupa: Robimy inst... W życiu nie zdecydowałabym się na szambo!
  • Przydomowe oczyszczalnie ścieków? Liczba postów: 58 Grupa: Robimy inst... My zdecydowaliśmy się na przydomową oczyszczalnię biologiczną i to bardzo dobry pomysł, jeśli myśli się o ekologii a chce się też oszczędzić. Nasza EKO-BIO 2500...
  • Magazyn na paliwo Liczba postów: 29 Grupa: Robimy inst... Poszukuje sprawdzonej firmy, która oferuje karty flota. Ważna jest dla mnie szybka i prosta procedura. Do tej pory wyszukałam w Internecie firmę Flotex Polska S...
  • montaż instalacji CO Myślenice Liczba postów: 2 Grupa: Robimy inst... Czy ktoś może polecić firmę zajmującą się montażem instalacji centralnego ogrzewania w Myślenicach? Chciałbym dowiedzieć się więcej o ich doświadczeniu i jakośc...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 471

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >