panele fotowoltaiczne vs solary

« Powrót do grupy: Robimy instalację hydrauliczną i grzewczą

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸

19 kwietnia 2017, 19:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Myślę, że Swatt mogę Ci polecić. Na portalu swatt.pl jest cała oferta hurtowni. Dobre rozwiązanie z punktu widzenia firm instalacyjnych takich jak moja. Mają korzystny stosunek jakości do ceny, są to sprowadzone produkty, zwłaszcza mam na myśli systemy fotowoltaiczne, które głównie tutaj zamawiam. Solidne, nieawaryjne moduły, łatwe i wygodne w montażu, a przy tym nie kosztują przesadnie dużo.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 kwietnia 2017, 14:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Ostatnio zacząłem robić zamówienia na kolektory z hurtowni Swatt -swatt.pl. Dobra oferta, przystępne ceny za dobrej klasy urządzenia. Mają rzeczywiście lepsze warunki dla klientów hurtowych, można liczyć na odczuwalne rabaty. Wcześniej u konkurencji za te same kolektory de facto płaciłem między 5 a 10 procent więcej.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 sierpnia 2017, 09:33

Zgadzam sie: good 0 bad

To na jakie rozwiązanie się zdecydujemy jest zależne przede wszystkim od tego jaki efekt chcemy osiągnąć oraz jakie jest nasze zapotrzebowanie na energię bo to będzie najbardziej istotne podczas wyboru. Dla mnie osobiście lepszą opcją są solary.

Zgłoś | Cytuj | Link

22 listopada 2017, 10:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Jasne, że tak - wiele zależy od tego jakie zapotrzebowanie na energie mamy w swoim domu, koszty założenia fotowoltaiki nie są aż tak duże, natomiast dobrze sprawdzą się latem.


Piecco.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

3 września 2018, 10:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja zdecydowałem się na pełną instalację solarną, dzięki której zaoszczędziłem już sporo energii. Jeżeli też jesteście zainteresowani wykonaniem tego typu instalacji to polecam wam zgłosić się do www.ziso.net.pl Wykonali instalację solarną w moim domu.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 września 2018, 11:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja również uważam, że instalacja solarna jest dużo bardziej ekonomicznym i po prostu bardziej wydajnym rozwiązaniem. Sam byłem kiedyś dość sceptycznie nastawiony do niej, jednak po trzech latach użytkowania mogę śmiało powiedzieć, że inwestycja jest opłacalna i zwraca się z nawiązką. Dobrze sprawdzają się [url]panele fotowoltaiczne na system Wolta zarówno pod względem cen, jak i jakości

Zgłoś | Cytuj | Link

6 listopada 2018, 04:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Fotowoltaika sprawdza się w polskich warunkach bardzo dobrze. Trzeba tylko wybrać dobre jakościowo panele i umieścic je w odpowiednim miejscu - tak by przez cały rok pozyskiwały energię ze słońca. Sam mam już takie panele od 2 lat, ich montażem zajęła się firma http://oemsolar.pl/ i działają właśnie tak jak powinny. Rachunki za prąd mam minimalne, a o to przecież chodziło. W takim tempie inwestycja zwróci mi się za 3 lata:)

Zgłoś | Cytuj | Link

25 stycznia 2019, 15:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Wiele dobrego słyszałam o energii odnawialnej i w przyszłości wiem, że założymy takie ekrany słoneczne i wiem, że przyczynimy się w jakimś stopniu do ochrony środowiska.

Zgłoś | Cytuj | Link

7 lutego 2019, 11:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Na pewno tak tylko ciekawe ile taka instalacja kosztuję. My jak na razie zdecydowaliśmy sie na wymiane starego kopciucha na piec na eko groszek z firmy www.fokus-kotly.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

19 marca 2019, 12:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja jestem za fotowoltaika. Zdecydowałem się na takie rozwiązanie już podczas planowania budowy domu. Jak tylko temat się ruszył - zacząłem działać. Zacząłem od znalezienia firmy, która podjęłaby się założenia takiej instalacji. No i co ważne, zrobi to dobrze. Padło na firmę Remor https://remor.pl . Z perspektywy czasu? Zrobiłbym to samo. Taka instalacja to spory krok w stronę ekologii, jak i sporych oszczędności.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jakie ogrzewanie? Liczba postów: 371 Grupa: Robimy inst... Jeśli chodzi o ogrzewanie, zawsze lepiej być proaktywnym niż reaktywnym. Dlatego serwis junkers Poznań warto rozważyć, zanim pojawią się jakiekolwiek problemy z...
  • oczyszczalnia v szambo Liczba postów: 203 Grupa: Robimy inst... W życiu nie zdecydowałabym się na szambo!
  • Przydomowe oczyszczalnie ścieków? Liczba postów: 58 Grupa: Robimy inst... My zdecydowaliśmy się na przydomową oczyszczalnię biologiczną i to bardzo dobry pomysł, jeśli myśli się o ekologii a chce się też oszczędzić. Nasza EKO-BIO 2500...
  • Magazyn na paliwo Liczba postów: 29 Grupa: Robimy inst... Poszukuje sprawdzonej firmy, która oferuje karty flota. Ważna jest dla mnie szybka i prosta procedura. Do tej pory wyszukałam w Internecie firmę Flotex Polska S...
  • montaż instalacji CO Myślenice Liczba postów: 2 Grupa: Robimy inst... Czy ktoś może polecić firmę zajmującą się montażem instalacji centralnego ogrzewania w Myślenicach? Chciałbym dowiedzieć się więcej o ich doświadczeniu i jakośc...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 293

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >