pęknięta elewacja

« Powrót do grupy: Stawiamy ściany

25 lipca 2011, 11:43

Zgadzam sie: good 0 bad

witam,
co mam zrobić w sytuacji kiedy moja elewacja pękła aż do samego ocieplenia? Czy muszę od nowa wszystko zaczynać, czy może są jakieś inne sposoby na tego typu kłopot?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 lipca 2011, 12:50

Zgadzam sie: good 0 bad

sprawdz czy n ie ma elastycznego wypelnienia do tynku, najlepiej z wloknami aby mozno zwiazal i pracowal w przyszlosci. poza tym warto by zabezpieczyc wczesniej widoczne ocieplenie (jezeli welna to szybko aby sie nic z nia nie dzialo - poczatki gnicia)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 lipca 2011, 21:52

Zgadzam sie: good 0 bad

a czy elewacja była gotowa już na "ładnie"?

Zgłoś | Cytuj | Link

23 lutego 2015, 19:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak dla mnie to jest firma która oferuje dobre bonie;
http://styroplast.pl/bonie

Zgłoś | Cytuj | Link

27 lutego 2015, 14:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Też mieliśmy ten sam problem, ale wynajęliśmy do jego naprawy jakąś inną firmę. Udało im się zrobić to wzorowo, więc chyba nie jest to zbytnio skomplikowane

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 kwietnia 2016, 22:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Szanowni Państwo,

do wypełnienia pęknięcia w elewacji można wykorzystać Zaprawę Klejącą do styropianu KS 10 FOVEO TECH. Pęknięcie należy wcześniej oczyścić i zagruntować Gruntem Akrylowym GA 10 FOVEO TECH. Trzeba również sprawdzić czy nie została uszkodzona warstwa ocieplenia – jeśli tak się stało, konieczne będzie wycięcie uszkodzonego fragmentu i jego uzupełnienie z użyciem oryginalnych materiałów.

Pozdrawiam serdecznie,
E-rzecznik Foveo Tech

Zgłoś | Cytuj | Link

2 października 2017, 11:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli szukacie dobrej firmy, która zajmie się pęknięciami w waszych budynkach to mogę polecić wam firmę www.atp-hydroizolacje.pl Zajmują się między innymi naprawą rys i spękań konstrukcji. Są profesjonalną firmą wartą polecenia.

Zgłoś | Cytuj | Link

15 lutego 2021, 10:56

Zgadzam sie: good 0 bad

A może warto w takim razie zastanowić się nad wykorzystaniem betonu architektonicznego jeżeli szukacie ciekawych opcji w zakresie materiałów elewacyjnych i w naszym przypadku wybór padł na BT - (jasny szary) - płyta beton od Weneve, także zajrzyjcie na https://weneve.com/pl/107-plyty-betonowe-scie nne-i-elewacyjne-beton-architektoniczny a jestem przekonany, że pozytywnie się co do nich przekonacie ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Rozbiórki Liczba postów: 107 Grupa: Stawiamy śc... A propos takich czynności jak skup złomu to warto pamiętać, że dobrze jest zezłomować starą niepotrzebną pralkę czy z gospodarstwa rolnego pług itd.
  • jakiej firmy tynk silikonowy? Liczba postów: 92 Grupa: Stawiamy śc... Szanowna Pani, Tynk modelowany Foveo-Tech TSS 05 bez przeszkód można aplikować na różne powierzchnie, w tym na powierzchnie mocno nasłonecznione. Tynk jest odpo...
  • Stres i nerwy przy budowie domu i kredytach - jak... Liczba postów: 9 Grupa: Stawiamy śc... Budowa domu i kredyty to zwykle związane ze stresem i nerwami, ponieważ oba te procesy wymagają dużego zaangażowania finansowego, czasowego i emocjonalnego. Jed...
  • czy warto budować dom ze ścian jednowarstwowych Liczba postów: 135 Grupa: Stawiamy śc... Hej, jeśli korzystacie z materiałów wienerberger to zerknijcie na ten ich konkurs, bo mogą Wam zwrócić za nie pieniądze: https://www.budogram.pl/konkurs
  • Jakie kupić narzędzia? Liczba postów: 4955 Grupa: Stawiamy śc... Ja polecam przede wszystkim kupowanie zestawów, dostępne są np. zestawy kluczy trzpieniowych, torx, płaskich, nasadkowych, szczękowych, otwornic oraz zestawy un...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 240

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >