pianka na ocieplenie dachu ktoś stosował?

« Powrót do grupy: Robimy dach

2 listopada 2016, 08:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak w temacie. Mam do ocieplenia dość spory dom, poddasze ma prawie 100m2, jest pełno skosów i różnych zakamarków. Stąd moje pytanie może do osób, które takie ocieplenie mają. Czy jest praktyczne? Miałem sam układać wełnę, ale po 2 paczkach samodzielnej pracy zwątpiłem i chcę wynająć fachowca, który to ogarnie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 grudnia 2016, 19:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik waku napisał: Jak w temacie. Mam do ocieplenia dość spory dom, poddasze
ma prawie 100m2, jest pełno skosów i różnych
zakamarków. Stąd moje pytanie może do osób, które takie
ocieplenie mają. Czy jest praktyczne? Miałem sam układać
wełnę, ale po 2 paczkach samodzielnej pracy zwątpiłem i
chcę wynająć fachowca, który to ogarnie.


Ja mam dom pod Konstantynowem Łódzkim, miałem robione kompleksowe ocieplenie pianką. W jeden dzień wykonano izolację. Tak z obserwacji laika powiem szczerze, że jest lepsza niż wełna, która nie wszędzie dotrze, potem masz mostki cieplne + grzyb. Taką pianę się wpuszcza agregatem, potem ona schnie, a nadmiar się odcina. Plus nie łapie wilgoci w przeciwieństwie do wełny, która nasiąka.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 grudnia 2016, 12:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem jak najbardziej warto, ponieważ tego typu docieplenie jest bardzo praktyczne i zapewni dobrą izolację, komfort cieplny. Grunt to aby wykonać ją poprawnie, więc pomoc fachowca będzie wskazana.

www.DachyZulawy.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

23 sierpnia 2017, 17:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Dzień dobry, jako Konsultant Zona Sort z całą pewnością mogę polecić celulozową izolację termiczną, jako optymalne rozwiązanie przy ociepleniu poddasza.

Taką izolację wyróżnia między innymi wysoka ochrona przed wahaniami temperatury dzięki nieprzepuszczającej powietrza, włóknistej strukturze, dobra ochrona przed pożarem dzięki zdolności utrzymywania odpowiedniej temperatury (material osiąga maksymalnie 95°C w przegrodzie), a także ochrona przed wodą kondensacyjną dzięki sorpcji wilgoci i zdolności do transportowania jej w kierunku pomieszczenia, przy zbyt małej wilgotności lub w kierunku przeciwnym przy zbyt dużej wilgotności w przegrodzie, a za pomocą przewietrzania nadmiar odprowadzony jest do atmosfery (tzw. oddychanie celulozy).

Po więcej informacji odsyłam do naszej strony internetowej, a także pozostaję do dyspozycji w komentarzach.

Pozdrawiam serdecznie, Konsultant Zona Sort.
http://zonasort.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

30 sierpnia 2017, 10:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Ostanio zakupiłem taki wynalazek https://www.artbud.pl/pl/p/Alum-X-folia-izola cyjna-dachow-i-scian.-System-Szybkie-Bariery-SBS-Icopal.-Rol ka-30-m2-zlszt/26993 a właściwie polecił mi go fachowiec od dociepleń
Już niedługo czas pokaże,czy się sprawdzi w zimie...
Ktoś już stosował takie folie izolacyjne z rolki do dachu i ścian?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 września 2019, 12:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Dobrą firmą, która zajmuje się sprzedażą pianek poliuretanowych do wykonywania termoizolacji jest http://www.jag.pl/ Mają całkiem niezłe ceny, więc warto się do nich zgłosić. Ich siedziba znajduje się niedaleko Kalisza.

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Dachówka ceramiczna! Liczba postów: 354 Grupa: Robimy dach Wiata garażowa zwykle pokryta jest blachotrapezem.
  • Dachówka Braas Protegon - opinie. Liczba postów: 92 Grupa: Robimy dach Natomiast jeżeli potrzebujecie profesjonalnej pomocy w zakresie wyboru dobrej jakości materiałów hydroizolacyjnych dla swoich dachów i fundamentów to zwróć uwag...
  • Blachodachówka sprawdza się? Liczba postów: 144 Grupa: Robimy dach Blachodachówka jest opcją dobrą gdy wiata jest pod odpowiednim kątem nachylenia.
  • blacha trapezowa Liczba postów: 142 Grupa: Robimy dach Gdy wiata ma być solidna to tylko blachotrapez. Klienci czasem szukają innych rozwiązań ale to są opcje mniej korzystne w relacji jakość do ceny.
  • Chcę rozbudowac poddasze. Liczba postów: 9 Grupa: Robimy dach Fachowcy świadczący usługi dla domu lub mieszkania, oprócz przeprowadzania napraw, powinni również doradzać w wyborze najlepszego sposobu usunięcia usterki i do...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 251

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >