piec na pellet

« Powrót do grupy: Ekologiczny i energooszczędny dom

Stron: 10 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸

25 września 2017, 09:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Na pewno dużo mniej zostawia popiołu, podobno z 1 tony zostaje 2-3 kg pelletu, kocioł trzeba czyścić dużo rzadziej niz tradycyjny na węgiel

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 września 2017, 18:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Robicie coś z tym popiołem?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 września 2017, 21:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Jesli poszukujecie kotłów na paliwo stałe, w tym na pellet to warto rozejrzeć się za ofertą od http://www.instalmax.sklep.pl . Posiadają spory wybór od wielu renomowanych producentow.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 września 2017, 11:15

Zgadzam sie: good 0 bad

słyszałem że popiołu z pelletu jest mało a to co zostaje można wykorzystać jako nawóz do ogródka.

Zgłoś | Cytuj | Link

1 października 2017, 22:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Pellet jest teraz coraz częściej wykorzystywanym surowcem do palenia także kocioł myslę że warto kupić bo jest to rozwiązanie opłacalne.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 października 2017, 15:01

Zgadzam sie: good 0 bad

dokładnie można popiół wykorzystać jako nawóz.
A jaki pellet używacie?? Gdzie kupujecie?

Zgłoś | Cytuj | Link

5 października 2017, 19:57

Zgadzam sie: good 0 bad

ja używam - LAVA PREMIUM który wykonany jest z sosnowo-świerkowej trociny, gwarantując tym samym bardzo wysoką wartość opałową powyżej a co za tym jest jednym z najbardziej kalorycznych pelletów na rynku.

Zgłoś | Cytuj | Link

14 października 2017, 12:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak przechowujecie swój pellet?

Zgłoś | Cytuj | Link

23 października 2017, 13:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Up. Pellet najlepiej przechowywać w suchym i wentylowanym miejscu czyli w kotłowni na przykład. Co do samego tematu to ja również mam piec na Pelle, który zamówiłem od www.eko2020.pl Jeżeli poszukujecie dobrych i ekologicznych pieców to polecam ich wam.

Zgłoś | Cytuj | Link

31 października 2017, 17:03

Zgadzam sie: good 0 bad

pellet można zamówić w workach hermetycznych.
Np na epellety.pl można zamówić pellet wraz z dostawą do domu.
Wygodna opcja ponieważ nie trzeba szukać dostawcy. A gwarancja jakości również jest.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 10 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • dom energooszczedny Liczba postów: 141 Grupa: Ekologiczny... Z moją obecną wiedzą na temat energooszczędności domu poszedłbym przy budowie w: -projekt domu (jego bryła, ilość okien, umiejscowienie itd) nastawione na oszcz...
  • Jak wyliczyć zaoszczędzenie ciepła? Liczba postów: 32 Grupa: Ekologiczny... Moim zdaniem tego typu obliczenia nie są możliwe, ponieważ zawsze po drodze wypadnie coś co zwiększy nasze rachunki za prąd czy ogrzewanie. Taka kwota może być....
  • Siatki dla kota i przeciw ptakom Liczba postów: 1 Grupa: Ekologiczny... Pewnie bardzo dużo osób zainteresuje się siatka na okno dla kota . Tak naprawdę to jest bardzo interesująca oferta.
  • Zarządzanie nieruchomościami Liczba postów: 1 Grupa: Ekologiczny... Moim zdaniem na pewno warto się zainteresować zarządca nieruchomości Łódź . To jest naprawdę bardzo dobra oferta.
  • Pompa ciepła Liczba postów: 5 Grupa: Ekologiczny... Jeżeli chodzi o pompy ciepła to jeśli chcesz skorzystać z programu czyste powietrze to pompa musi spełniać wysokie normy a to gwarantują produkty tego producent...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 320

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >