piec na pellet

« Powrót do grupy: Ekologiczny i energooszczędny dom

Stron: 10 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  3 4 5 6 7  ▸  ▸▸

17 grudnia 2017, 16:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Fakt, Przelewem wygodnirj i szybcirj.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 grudnia 2017, 12:02

Zgadzam sie: good 0 bad

też palimy pelletem, mamy piec z galmetu i palimy pelletem ze stelmetu, po ekogroszku zmiana na plus, czyściej, mniej popiolu, rzadzko trzeba czyścić piec

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 grudnia 2017, 19:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: meicu napisał: też palimy pelletem, mamy piec z galmetu i palimy pelletem
ze stelmetu, po ekogroszku zmiana na plus, czyściej, mniej
popiolu, rzadzko trzeba czyścić piec


a ile pelletu zużywasz??
kupujesz gdzieś lokalnie?

Zgłoś | Cytuj | Link

24 grudnia 2017, 12:08

Zgadzam sie: good 0 bad

a pellet można i zamówić przez internet bezpośrednio od producenta zobacz na stronie epellety.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

26 grudnia 2017, 22:09

Zgadzam sie: good 0 bad

U mnie idzie z 5 ton a zamawiam ze strony internetowej epellety.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 grudnia 2017, 15:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja również od dwóch sezonów zamawiam w sklepie Stelmetu na www.epellety.pl :-) Szybko, bez zbędnych ceregieli, w cenie producenta, ale za to z pewnym i terminowym transportem. Pellet jest bardzo dobry - używam go od 6 lat, tyle, że wcześniej był kupowany w markecie budowlanym, ale wygodniej mi zamówić zapas bezpośrednio od producenta. Pozdrawiam.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 grudnia 2017, 16:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Co robicie z pozostałością popiołu po pellecie? słyszałem coś o nawozie?

Zgłoś | Cytuj | Link

29 grudnia 2017, 13:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja dodaje wapna i wysypuje na ogródek. Natomiast bez wapna można go dać pod kwasolubne rosliny.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 grudnia 2017, 08:00

Zgadzam sie: good 0 bad

U mnie w domu, od 2 lat używany jest kocioł na pellet firmy http://sas.busko.pl/. Polecili mi go znajomi, którzy już z 10 lat użytkują taki kocioł i faktycznie jest to bardzo porządny sprzęt. Bezawaryjny, łatwy w obsłudze. A sam pellet do palenia to bajka, lekki, łatwy do przechowywania i zostaje z niego mało popiołu.

Zgłoś | Cytuj | Link

6 stycznia 2018, 19:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Czy przy większej ilości mozna uzyskać zniżkę na dowóz?

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 10 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  3 4 5 6 7  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • dom energooszczedny Liczba postów: 140 Grupa: Ekologiczny... Z moją obecną wiedzą na temat energooszczędności domu poszedłbym przy budowie w: -projekt domu (jego bryła, ilość okien, umiejscowienie itd) nastawione na oszcz...
  • Jak wyliczyć zaoszczędzenie ciepła? Liczba postów: 32 Grupa: Ekologiczny... Moim zdaniem tego typu obliczenia nie są możliwe, ponieważ zawsze po drodze wypadnie coś co zwiększy nasze rachunki za prąd czy ogrzewanie. Taka kwota może być....
  • Siatki dla kota i przeciw ptakom Liczba postów: 1 Grupa: Ekologiczny... Pewnie bardzo dużo osób zainteresuje się siatka na okno dla kota . Tak naprawdę to jest bardzo interesująca oferta.
  • Zarządzanie nieruchomościami Liczba postów: 1 Grupa: Ekologiczny... Moim zdaniem na pewno warto się zainteresować zarządca nieruchomości Łódź . To jest naprawdę bardzo dobra oferta.
  • Pompa ciepła Liczba postów: 5 Grupa: Ekologiczny... Jeżeli chodzi o pompy ciepła to jeśli chcesz skorzystać z programu czyste powietrze to pompa musi spełniać wysokie normy a to gwarantują produkty tego producent...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 157

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >