piec na pellet

« Powrót do grupy: Ekologiczny i energooszczędny dom

Stron: 9 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  7 8 9

12 marca 2018, 20:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Piec na pellet bądź ekogroszek to dwie według mnie najlepsze opcje :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 marca 2018, 19:04

Użytkownik Gość: Teresa napisał: Słyszałam że Olimp ma certyfikat, ale kompletnie nie wiem
czego ten certyfikat dotyczy. Czy się lepiej pali , czy
dłużej. Interesuje mnie to.

Witam! Tereso, pellet Olimp firmy Stelmet posiada certyfikat FSC (Forest Stewardship Council) to certyfikat przyznawany drzewnym produktom leśnym. Jego posiadanie oznacza w skrócie to, że drewno do produkcji pelletu pochodzi z drzew z legalnych źródeł. Dodatkowo posiada on certyfikaty: ENPlus A1 i DINPlus, których posiadanie gwarantuje jakość i powtarzalność produktu w każdej partii.

Andrzej Wysocki
eRzecznik marek Lava i Olimp - pelletu firmy Stelmet

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 marca 2018, 21:14

patrząc na jakość powietrza to pellet jest lepszym rozwiązaniem niż węgiel. Jak się ma podajnik to wsypuje się pellet i jest ciepło. Wygodna sprawa.

Zgłoś | Cytuj | Link

17 kwietnia 2018, 16:00

Pamiętaj o tym, aby zaopatrzyć się w faktycznie porządny pellet. W naszym przypadku zawsze bierzemy go z Tartaku Drewimpex z Biedowa http://tartakbiedowo.pl . Serwują nam fenomenalną jakość, idealnie sprawdzającą się przy ogrzewaniu domu za pomocą pieca. Doskonały wybór!

Zgłoś | Cytuj | Link

21 kwietnia 2018, 13:17

Ja też mam właśnie ogrzewanie w jednym domu na pellet i jestem z niego bardzo zadowolony. Piec wraz z całą automatyką zamawiałem w http://www.fokus-kotly.pl/, co też okazało się strzałem w 10. Jak najbardziej trafiona inwestycja. W domu ciepło, piec chodzi bez problemu, nawet spalania zbyt duże nie ma. Polecam.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 kwietnia 2018, 03:02

Jak już ogrzewać pelletem to zdecydowanie jak najporządniejszym. A taki z pewnością jest ten, który kupuję od http://www.bartexpol.pl/ . Nasz dom jest ogrzewany porządnie, a do tego w możliwie najzdrowszy sposób. Lepszego rozwiązania nie ma. :)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 9 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  7 8 9

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Chcesz coś przesłać? Jedziesz w trasę?

Ostatnio na forum

• Kolektory słoneczne - warto? Liczba postów: 1927 Grupa: Ekologiczny... Panele fotowoltaiczne stają się coraz bardziej efektywne, a przez to coraz bardziej opłacalne w naszej szerokości geograficznej. Pompa ciepła w połączeniu z ins...
  • Ocieplenie budynku Liczba postów: 57 Grupa: Ekologiczny... Warto zastanowić się też nad wyborem pianki. Posiada bardzo dobry współczynnik przewodzenia ciepła, nie wymaga specjalnego mocowania i pozwala zaoszczędzić nawe...
  • Eco Partner Liczba postów: 12 Grupa: Ekologiczny... Oczywiście że wielkość musi być odpowiednio dobrana do mieszkania czy też domu. bez tego nie ma co myśleć o takim ogrzewaniu. Wszystko wyliczone z uwzględnienie...
  • Energia ekologiczna Liczba postów: 44 Grupa: Ekologiczny... Pompa ciepła może służyć jako podstawowe źródło energii grzewczej w budynku, zasilając ogrzewanie podłogowe. Przy montażu orurowania sprawdzą się płyty termoizo...
  • Ogrzewanie Liczba postów: 308 Grupa: Ekologiczny... Kolektory słoneczne to doskonały sposób na wykorzystanie darmowej energii słońca, jednak służą głównie do podgrzewania c.w.u. Natomiast do ogrzewania budynku w...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 18075 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 112

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >