pies ze schroniska

« Powrót do grupy: Nasze zwierzaki

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  4 5 6 7 8  ▸

6 czerwca 2022, 14:57

Zgadzam sie: good 0 bad

cześć, fajny temat

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 lipca 2022, 11:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak najbardziej można i nawet warto ze schroniska zaadaptopować pieska. Z reguły takie zwierzęta są bardzo wdzięczne i jeszcze bardziej wierne... Najważniejsze jest też, aby zadbać odpowiednio o pupila - oprócz karmy, można podać mu naturalne gryzaki dla psa , które urozmaicą dietę.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 lipca 2022, 11:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak najbardziej można i nawet warto ze schroniska zaadaptopować pieska. Z reguły takie zwierzęta są bardzo wdzięczne i jeszcze bardziej wierne... Najważniejsze jest też, aby zadbać odpowiednio o pupila - oprócz karmy, można podać mu naturalne gryzaki dla psa , które urozmaicą dietę.

Zgłoś | Cytuj | Link

4 lipca 2022, 06:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Wszystko zależy od psa... fakt, faktem, że nie jest to łatwe przedsięwzięcie.

Zgłoś | Cytuj | Link

26 lipca 2022, 15:22

Zgadzam sie: good 0 bad

To zależy od zwierzęcia i od jego przejść. Jak brałam psiaka to szybko się zadomowił, ale znajoma miała tak skrzywdzonego, że nigdy do końca się nie zachował jak zwierzę, które nie było po przejściach

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 sierpnia 2022, 10:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Odpowiedni weterynarz Długołęka to podstawa w przypadku takiego zwierzaka. Trzeba znaleźć kogoś, kto będzie w stanie sie nim odpowiednio zaopiekować w razie wystąpienia problemów.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 sierpnia 2022, 08:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Słyszeliście może o olejkach CBD? Powiem Wam szczerze, że takie oleje potrafią zdziałać cuda po wprowadzeniu do diety zwierzaka. Maja pozytywny wpływ na jego sierść, przyczyniają się do poprawy skóry. Szczególnie polecam olejki firmy Hempets. Zerknijcie sobie na ich stronę internetową.

Zgłoś | Cytuj | Link

5 grudnia 2022, 08:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja jednak jestem zwolennikiem karmienia psa dietą BARF. Ewentualnie gotowaniem dla psa. Fajne artykuły na ten temat przeczytałem tutaj:
Artykuł o diecie BARF
Artykuł o gotowanych dietach dla psów
Karmy zawsze są sztucznie przetworzone.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 grudnia 2022, 22:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Pies ze schroniska wymaga sporej wiedzy i doświadczenia oraz czasami pracy. Warto zapewnić mu odpowiednią karmę oraz przekąski. Z przekąsek to mogę wam śmiało polecić https://mrbandit.pl pełnowartościowe przekąski sprawdzą sie świetnie

Zgłoś | Cytuj | Link

24 stycznia 2023, 12:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie jest tajemnicą, jak znacząca jest dieta i opieka zdrowotna dla właścicieli psów, którzy dbają o swoich pupilów. Często słyszę, że pieski otrzymują dodatkową suplementację w postaci olejów CBD. Mają one wiele korzyści, które mogą poprawić samopoczucie kłów, zwiększyć ich witalność i osłonić je przed licznymi chorobami. Jednak trzeba zwracać uwagę na producenta więc HEMPETS najlepiej wybrać bo ich produkty są całkowicie wolne od zanieczyszczeń

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  4 5 6 7 8  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jaka karma dla dorosłego psa? Liczba postów: 112 Grupa: Nasze zwier... Dlaczego pies nie je suchej karmy ? Przeczytałam setki artykułów, aż w końcu udałam się do weterynarza. On pomógł mi dobrać, taką którą piesek polubił. Kupowała...
  • która karma? Liczba postów: 93 Grupa: Nasze zwier... Z takich bardzo dobrych karm to polecam https://rawpaleo.eu/pl/ karma pełnowartościowa idealnie sprawdzi się dla zwierzaka. My akurat mamy w domu pieska z probl...
  • karma dla kota? Liczba postów: 31 Grupa: Nasze zwier... Z takich lepszych karma dla kota to ja osobiście polecam karmę https://rawpaleo.eu/pl/. Karma z naprawdę bardzo dobrym składem. Bardzo długo szukałam odpowiedni...
  • Wyjazdy - z psami czy bez Liczba postów: 69 Grupa: Nasze zwier... Opalanie z Melanotan https://melanotan.biz/ to czysta przyjemność. Ten produkt sprawia, że moja skóra nabiera złocistego koloru, a opalenizna utrzymuje się prze...
  • Jamniczek Liczba postów: 21 Grupa: Nasze zwier... Jamniczki są słodkie, ale chyba z tego, co wiem, to są narażone na różne choroby. I przez całe życie robią planka :P

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 342

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >