plaga kretów

« Powrót do grupy: Zagospodarowanie terenu

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4

24 stycznia 2018, 09:03

Zgadzam sie: good 0 bad

A jakich pułapek na krety używałeś do tej pory? Podaj szczegóły bo jest to dosyć istotna kwestia. U nas było podobnie i żywołapki sprawdziły się zdecydowanie najlepiej.


ZSWojtczak.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 marca 2018, 11:13

Zgadzam sie: good 0 bad

U nas rok w rok przekopany jest ogródek przez krety, Stosowałam juz różne domowe sztuczki i niestety nic to nie dało. Jednak teraz chce się na to odpowiednio przygotować, szukałam juz skutecznych środków i trafiłam na https://www.kretolap.com.pl/ . Mam nadzieje, że zda to rezultat.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 marca 2018, 11:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Alluring men photo blog
http://gay-net.blognet.pw/?entry-xavier

Zgłoś | Cytuj | Link

5 marca 2018, 11:34

Zgadzam sie: good 0 bad

direct auto insurance compare auto insurance rates online commercial auto insurance commercial auto insurance

Zgłoś | Cytuj | Link

7 marca 2018, 09:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Nawet z plagą kretów w ogrodzie można próbować walczyć, wystarczy wybrać tylko dobre i skuteczne pułapki, które znajdziecie w większości sklepów ogrodniczych.


www.Flowercare.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 grudnia 2018, 13:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Krety to dość uciążliwy i irytujący problem w ogrodzie. U mnie sprawdziły się w miare pułapki i regularne łapanie kretów przez dłuższy odcinek czasu.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 czerwca 2019, 13:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Może się mylę, ale założenie siatki to jest dość humanitarne podejście. Przecież krety sobie żyją pod ziemią swobodnie, nikt ich nie łapie i nie dręczy, a tym bardziej zabija. Z żoną założyliśmy taką siatkę strongnet i według nas była to najlepsza decyzja.

Zgłoś | Cytuj | Link

17 lipca 2019, 12:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Siatka to najlepsza rzecz na krety !! Dziwię się, że ktoś nie chce jej zakładać. Przynajmniej nie mamy na sumieniu życia tych zwierzątek, a jednak kopców też nie mamy:)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Garaż a może lepiej wiata? Liczba postów: 122 Grupa: Zagospodaro... wiaty garażowe stalowe to jednak wyższy koszt niż 3 tysiące ale myślę że jednak warto się skusić bo jakość jest niewspółmierna i trwałość doskonała.
  • Mini ogródek pod blokiem Liczba postów: 11 Grupa: Zagospodaro... A do takiego ogródka pod blokiem to jakie parasole polecacie? Bo widziałem tą https://gardenspace.pl/parasole-ogrodowe ofertę i całkiem ładne mają tam duże para...
  • Donice ogrodowe Liczba postów: 38 Grupa: Zagospodaro... Szanowni Państwo, Donice ogrodowe wykonane z surowego drewna trzeba zabezpieczyć przed wilgocią, szkodnikami i działaniem niekorzystnych warunków atmosferycznyc...
  • studnia a gliniasty teren działki Liczba postów: 16 Grupa: Zagospodaro... W przypadku pomp głębinowych stosowanych w większych instalacjach, takich jak farmy czy przemysł, wybór falownika powinien również uwzględniać jego zdolność do....
  • Tani i dobry grill Liczba postów: 17 Grupa: Zagospodaro... W zależności od swoich preferencji możesz sięgnąć zarówno po gotowe zestawy mebli, jak i pojedyncze elementy. Co więcej, na rynku znajdziesz zestawy obiadowe or...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 372

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >