płaskie dachówki

« Powrót do grupy: Robimy dach

Stron: 16 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  3 4 5 6 7  ▸  ▸▸

18 grudnia 2015, 17:51

Zgadzam sie: good 0 bad

W 2015r jako nowość wyszedł Turmalin w kolorze szary kryształ powierzchnia Glazura Topline. Ta specjalna glazura zapewnia maksymalny połysk i ograniczenie porowatości. Dlatego nie wydaje mi się, aby tamta dachówka była od niej pod tym względem lepsza :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 lutego 2016, 12:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Płaskie dachówki w Braas to z ceramiki Turmalin w angobie bądź glazurze oraz wśró betonowych jest to Teviva CISAR i Tegalit wykonany w najnowoceśniejszej technologii odbijającej promienie słoneczen, czyli Protegon :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 kwietnia 2016, 19:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Tegalit Protegon to zdecydowanie najnowocześniejsze rozwiązanie wśród dachówek. Nie dość, że jest to dachówka betonowa to dodatkowo z właściwościami odbijającymi o 300% lepiej promieniowanie słoneczne od zwykłej dachówki, dzięki temu temperatura na wewnetrznej powłoce jest niższa nawet o 10stopni.

Zgłoś | Cytuj | Link

17 kwietnia 2016, 19:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Zgadza się. Nie słyszałem aby była inna dachówka na rynku o takich właściowściach jakie oferuje Protegon. Dla osób które chcą mieć użytkowe poddasze to świetna wiadomość.

Zgłoś | Cytuj | Link

18 kwietnia 2016, 15:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Dachówka betonowa co do zasady gorzej odbija promieniowanie słoneczne od dachówek ceramicznych. Bardzo proszę o pokazanie jakichś badań, że ta powłoka czyni dachówkę betonową lepszą od dachówek ceramicznych, to wtedy porozmawiamy ;) W mojej ocenie zdecydowanie najlepszą dachówką płaską dostępną w sprzedaży jest dachówka Koramic Orea 9 z powłoką angobowaną i dodatkowo matowioną.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 kwietnia 2016, 18:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Gdyby tak nie było to na pewno nie byłaby aż tyle razy wyróżniania. Spokojnie możesz wejśc na stronę Braas i doczytać o technologii PROTEGON, dodatkowo na pewno znajdziesz potwierdzenie tego rozwiązania :)

Zgłoś | Cytuj | Link

30 kwietnia 2016, 22:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Oczywiście poza tym możesz przeczytać tam sporo na ich stronie o wszystkich technologiach produkcji. Cisar, Lumino, Protegon - według mnie warto.

Zgłoś | Cytuj | Link

3 maja 2016, 19:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Zgadza sie, gdy komuś zależy na na prawdę klasowym pokryciu to zdecydowanie warto przzeczytać opis technologii produkcji dachówek betonowych Braaas i być bliżej tematu.

Zgłoś | Cytuj | Link

5 maja 2016, 14:40

Zgadzam sie: good 0 bad

A płaskie dachówki są klasa samą w sobie. Teviva, Turmalin czy Protegon jak dla mnie zdecydowanie wiodą prym.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 maja 2016, 23:18

Zgadzam sie: good 0 bad

zamiast dachówek można także zainwestować w zielony dach http://www.greenflor.pl/ i uzyskać mnóstwo korzyści nie tylko dla nas ale i dla środowiska

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 16 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  3 4 5 6 7  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Dachówka Braas Protegon - opinie. Liczba postów: 92 Grupa: Robimy dach Natomiast jeżeli potrzebujecie profesjonalnej pomocy w zakresie wyboru dobrej jakości materiałów hydroizolacyjnych dla swoich dachów i fundamentów to zwróć uwag...
  • Blachodachówka sprawdza się? Liczba postów: 144 Grupa: Robimy dach Blachodachówka jest opcją dobrą gdy wiata jest pod odpowiednim kątem nachylenia.
  • blacha trapezowa Liczba postów: 142 Grupa: Robimy dach Gdy wiata ma być solidna to tylko blachotrapez. Klienci czasem szukają innych rozwiązań ale to są opcje mniej korzystne w relacji jakość do ceny.
  • Chcę rozbudowac poddasze. Liczba postów: 9 Grupa: Robimy dach Fachowcy świadczący usługi dla domu lub mieszkania, oprócz przeprowadzania napraw, powinni również doradzać w wyborze najlepszego sposobu usunięcia usterki i do...
  • Dachówka ceramiczna! Liczba postów: 353 Grupa: Robimy dach Najlepiej jest poznać opinie użytkowników ponieważ bardzo często problemy moga pojawiać się po kilku latach w przypadku dachu. Ja jestem dużym zwolennikiem wybo...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19156 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 347

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >