płaskie dachówki

« Powrót do grupy: Robimy dach

Stron: 16 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  5 6 7 8 9  ▸  ▸▸

26 sierpnia 2016, 16:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Bardzo ładnie, a masz zdjęcia z bliska ? Akurat z płaskich modeli na ten moment dobrze jest wybrać Teviva Cisar, która do 31 sierpnia jest jeszcze na obniżonej cenie :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 sierpnia 2016, 12:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Można poszukać również innych promocji czy rabatów,akurat te na dachówki i nie tylko znajdziecie na www.DachyZulawy.pl gdzie wybór jest naprawdę szeroki,a fachowa obsługa zawsze chętnie doradzi.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 listopada 2016, 14:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja kupowałem pokrycia dachowe od Grupy Dekarskiej Marki http://gdabramczyk.pl. Mają spory wybór dachówek ceramicznych, betonowych i blachodachówek w dobrych cenach.

Zgłoś | Cytuj | Link

19 listopada 2016, 22:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem najbardziej opłaca się zakup dachówki jak najbliżej producenta, właśnie dlatego znalazłem listę dystrybutorów Braas i najpierw pojechałem tam ( poza tym to oni uznają promocje producenckie)

Zgłoś | Cytuj | Link

23 listopada 2016, 06:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Zgadzam się z Porkiem, dachówki płaskie to coraz bardziej rozchwytywany model pokrycia dachowego, który genialnie prezentuje się w ciemniejszych kolorach w angobie czy glazurze. Ceramiczny Turmalin to jedna z najpiękniejszych oraz trwałych ( ze wzmocnionym stelażem) dachówek na rynku w tym stylu.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 listopada 2016, 14:11

Zgadzam sie: good 0 bad

ja mam, kupowalem je u www.dachstyl-ryki.pl i sprawdzaja się naprawde swientie, do tego zrobiłem dodatkowa izolacje i całość sprawdza się swietnie

Zgłoś | Cytuj | Link

29 listopada 2016, 14:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Bauder robi dachy strome i dachy płaskie zobacz sobie na stronce
http://www.bauder.pl/pl/dachy-plaskie/uklady-systemowe/budow nictwo-nowe/uklady-na-drewnie/przyklad-3.html

tutaj masz przyklad układu na drewnie

Zgłoś | Cytuj | Link

30 listopada 2016, 16:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Jednak, aby pięknie wykonać dach pokryty dachówką płaską Turmalin czy Teviva Cisar wymaga sporego doświadczenia. Wtedy na pewno można cieszyć się jej trwałością i estetyką przez dekady.

Zgłoś | Cytuj | Link

3 grudnia 2016, 21:27

Zgadzam sie: good 0 bad

A mnie interesuje blachodachówka, przeglądam różne tutaj http://www.budmat.pl/userfiles/download/cenni k_pokryc_dachowych_i_elewacyjnych.pdf, ale zastanawia mnie cena. Ile Wy płaciliście? Cena/producent/grubość i rodzaj blachy?

Zgłoś | Cytuj | Link

7 grudnia 2016, 12:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Za dachówkę betonową w Braas w Cisar za m2 możesz zapłacić tylko ok 30zł, a w tym 30 letnia gwarancja :)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 16 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  5 6 7 8 9  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Dachówka Braas Protegon - opinie. Liczba postów: 92 Grupa: Robimy dach Natomiast jeżeli potrzebujecie profesjonalnej pomocy w zakresie wyboru dobrej jakości materiałów hydroizolacyjnych dla swoich dachów i fundamentów to zwróć uwag...
  • Blachodachówka sprawdza się? Liczba postów: 144 Grupa: Robimy dach Blachodachówka jest opcją dobrą gdy wiata jest pod odpowiednim kątem nachylenia.
  • blacha trapezowa Liczba postów: 142 Grupa: Robimy dach Gdy wiata ma być solidna to tylko blachotrapez. Klienci czasem szukają innych rozwiązań ale to są opcje mniej korzystne w relacji jakość do ceny.
  • Chcę rozbudowac poddasze. Liczba postów: 9 Grupa: Robimy dach Fachowcy świadczący usługi dla domu lub mieszkania, oprócz przeprowadzania napraw, powinni również doradzać w wyborze najlepszego sposobu usunięcia usterki i do...
  • Dachówka ceramiczna! Liczba postów: 353 Grupa: Robimy dach Najlepiej jest poznać opinie użytkowników ponieważ bardzo często problemy moga pojawiać się po kilku latach w przypadku dachu. Ja jestem dużym zwolennikiem wybo...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 176

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >