płytki na schody wewnętrzne

« Powrót do grupy: Schody i balustrady

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸

10 lutego 2015, 15:45

Zgadzam sie: good 0 bad

U mnie są zwykłe płytki podłogowe, do tego na wysoki połysk, płytki są duże, bo wtedy łatwiej dopasować. Na rantach są listwy i schody zupełnie nie są śliskie, a na pewno nie tak jak drewniane.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 lutego 2015, 14:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Ale sam przyznaj, że klasyczne schody drewniane w tym miejscu by wyglądały bez porównania lepiej - płytki jednak łatwiej się brudzą i co tutaj dużo mówić, stwarza to trochę niebezpieczeństwo...

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 lutego 2015, 09:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Hejka dołączę do tematu. Jeśli chodzi o schody to również wolę klimatyczne drewno, jeszcze żeby było odpowiednio wystylizowane. Ja z kolei chciałabym zapytać się o płytki na podłoge, jakie polecacie Heksagon czy Arabeska?

Zgłoś | Cytuj | Link

27 października 2015, 09:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Właśnie, a nie lepiej drewno czy kamień wykorzystać do obłożenia schodów ? Lepiej wyglądają, są naturalne, a dobrze zaimpregnowane będą służyć bardzo długo :) A jeżeli myślicie nad nowymi schodami to warto przejrzeć realizacje i oferty różnych firm :) Wrzucam parę realizacji. Może któreś was zainteresują :)

Zgłoś | Cytuj | Link

28 października 2015, 19:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Zgadzam wydaje mi się, że jeżeli nie drewno to kamień będzie super opcją. Szczeólnie tak jak został przedstawiony powyżej w białej stylistyce z metalowymi obręczami :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 listopada 2015, 15:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Kwestia gustu,bo zarówno kamień jak i takie płytki na schody będą droższym rozwiązanie. Powyżej mamy też zaprezentowane podświetlenie schodów diodami LED,u nas znajdziecie również inne,ciekawe opcje,zapraszamy na www.OprawySchodowe.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

14 grudnia 2015, 07:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Tak ale ile razy droższy od plytek :) :)

Zgłoś | Cytuj | Link

21 grudnia 2015, 20:11

Zgadzam sie: good 0 bad

U siebie mam płytki na schodach, ale nie uważam żeby to był dobry pomysł. Bardzo żałuję, że nie zrobiliśmy schodów drewnianych, bo te są bardzo zimne. Musieliśmy położyć na nie dywaniki, bo bardzo zimno było w stopy. A trochę się to minęło z celem bo specjalnie wybieraliśmy najładniejsze płytki, które teraz są zasłonięte. Jednak nie ma to jak drewno. Klasycznie i stylowo.

Zgłoś | Cytuj | Link

22 grudnia 2015, 10:25

Zgadzam sie: good 0 bad

To też fakt,kamień czy granit jako główny materiał wykończenia schodów,na pewno będzie droższym rozwiązaniem niż płytki,szkło lub drewno- chociaż moim zdaniem właśnie tradycyjne,drewniane schody sprawdzą się najlepiej w kwestii wytrzymałości oraz solidności.

www.OprawySchodowe.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

10 kwietnia 2016, 13:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Niedawno kupiłam do domu płytki hiszpańskiej firmy Vives w sklepie www.alekafelki.pl. Płytki są bardzo dobrej jakości, w dodatku sklep posiada ciekawe wzory. Polecam, bo w tym sklepie znajdziesz płytki Vives taniej niż u konkurencji.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Laweta Warszawa 24h Liczba postów: 7 Grupa: Schody i ba... Ja polecam takie rozwiązanie jak pomoc drogowa Poznań MMM Service: http://pomocdrogowa.i-poznan.pl/ . Ostatnio miałam wypadek i wezwałam właśnie tę pomoc drogow...
  • Balustrady Liczba postów: 194 Grupa: Schody i ba... O ile mi wiadomo, balustrady systemowe stały się w ostatnich latach coraz bardziej popularne. I nie bez powodu - oferują elegancki i nowoczesny wygląd, który je...
  • Schody Modułowe. Co i jak? Liczba postów: 8 Grupa: Schody i ba... Trzymajcie namiary - https://schodyprudlik.com.pl/schody-drew niane/ Stawiajcie wyłącznie na górną półkę jakościową, a na pewno pozytywnie na tym wyjdziecie. Co....
  • panele na schody Liczba postów: 16 Grupa: Schody i ba... panele z kapinosami z litego drewna. Ciekawe jak jest róznica w cenie pomiędzy tym rozwiązaniem a całym trepem z litego drewna. Czy w ogóle opłaca się takie kom...
  • Jakie schody zewnętrzne ? Liczba postów: 106 Grupa: Schody i ba... Schody, które robią różnicę, zerknijcie - https://schodyprudlik.com.pl/galeria/. Moim zdaniem to dobry kierunek. Podejdziecie do tego tak, jak trzeba, to będzie...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19177 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 382

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >