płytki gresowe

« Powrót do grupy: Robimy stropy i podłogi

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

21 listopada 2014, 13:08

Zgadzam sie: good 0 bad

mam już wybrane płytki gresowe, tylko zastanawiam się nad tym czy po połozeniu trzeba je zaimpregnowac? nie moge znalezc takich informacji na stronie producenta

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 listopada 2014, 16:10

Zgadzam sie: good 0 bad

tak, trzeba je zaimpregnowac zeby ochronic je przed powstawaniem plam i zabrudzen. ja swoje impregnowalem dynasilem fx i jestem bardzo zadowolony z efektu :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 grudnia 2014, 16:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Ile to kosztuje?

Zgłoś | Cytuj | Link

11 lutego 2015, 21:50

Zgadzam sie: good 0 bad

I jak doświadczenia z gresem? Zadowolony? Ktoś ma doświadczenia z płytkami loft z ceramstic? Opinie na ceneo przerobione, pytam może ktoś z forumowiczów ma je u siebie.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 stycznia 2018, 10:16

Zgadzam sie: good 0 bad

też zastanawiam się nad płytkami gresowymi ale pierwsze słyszę że trzeba je zabezpieczać, dobrze że to wyczytałam.
http://www.drewbud24.pl/

Ten post był edytowany przez drewbud dnia: 24 stycznia 2018, 10:16
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 lutego 2018, 08:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli gres będzie dobrze położony to nie ma się czego obawiać, a co do impregnacji to są specjalne preparaty w tym celu, warto dopytać szczegółów już bezpośrednio wykonawcy.


www.Usuwanie-Subitu.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

21 marca 2018, 10:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Z tego co wiem to płytek gresowych nie trzeba już impregnować. Jest to bardzo mocny materiał.Polecany do praktycznie kazdych pomieszczeń ( idealnie sprawdzi się w często użytkowanej kuchni czy na przedpokoju....).

Jedne z ciekawszych serii Gresu oferuje Tubądzin:
http://www.tubadzin.pl/

Polecam szczególnie plytki w kolorze beżowym:


Sa najbardziej praktyczne

Zgłoś | Cytuj | Link

21 marca 2018, 11:04

Zgadzam sie: good 0 bad

My mod ascend:
http://leroy.post1.telrock.org

Zgłoś | Cytuj | Link

12 kwietnia 2018, 12:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Duży wybór płytek gresowych znajdziesz również w ofercie Bricoman https://www.bricoman.pl/plytki-gres-terakota/ plytki/podlogi-gres-terakota My również podczas remontu łazienki zaopatrowaliśmy sie w ten materiał u Nich (a dokładnie Gres szkliwiony Gris). Mają bardzo szeroki wybór modeli i kolorów oraz co ważne jest też przystępnie cenowo. Podczas transportu nie pojawiły się żadne problemy, także śmiało mogę Ci ich polecić :)

Zgłoś | Cytuj | Link

20 kwietnia 2018, 08:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Pod katem i względem praktycznym, to faktycznie ciężko o lepszy materiał niż gres i co do tego pełna zgoda. Cenowo też nie jest przesadnie drogi i moim zdaniem to bardzo ciekawa opcja.


www.Usuwanie-Subitu.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Grunt na posadzkę Liczba postów: 28 Grupa: Robimy stro... Szanowny Panie, Zastosowanie gruntu niesie za sobą wiele korzyści. Grunt sprawia, że powierzchnia jest bardziej stabilna, wolna od zanieczyszczeń, charakteryzuj...
  • tynki czy wylewki co pierwsze ? Liczba postów: 11 Grupa: Robimy stro... Najpierw posadzki bo mam ogrzewanie podłogowe. Wchodził hydraulik i elektryk. Hydraulik kładł całą instalację na to styropian i szła wylewka co by inni mi po st...
  • Podłogi drewniane - parkiet, deski... Liczba postów: 356 Grupa: Robimy stro... Podłogi drewniane moim zdaniem są najlepsze, bo sprawiają wrażenie ciepłych i są stosunkowo łatwe w utrzymaniu. Świetnie się prezentują i bez problemu można je....
  • Panele Liczba postów: 127 Grupa: Robimy stro... Byłam uparta -panele i koniec ,teraz z perspektywy czasu jak już mieszkam od listopada,to cały dół zrobiłabym w gresie drewnopodobnym. Szczególnie, ze patrzę so...
  • Jak należy dbać o deskę barlinecką? Liczba postów: 7 Grupa: Robimy stro... Akurat jeżeli chodzi o podłogi, ich wymianę, usuwanie subitu, kleju spod płytek czy parkietu to możemy pomóc, zajmujemy się tym na co dzień, zerknijcie na www.U...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 214

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >