płytki w salonie??

« Powrót do grupy: Porady i opinie

Stron: 14 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸

26 stycznia 2013, 10:06

Zgadzam sie: good 0 bad

No jeżeli robimy ogrzewanie podłogowe,to płytki odpadają,wówczas liczą się tylko i wyłączanie deski z naturalnego drewna,najlepiej warstwowe. Jestem zwolennikiem właśnie takiego rozwiązania.


www.Massi.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

31 stycznia 2013, 10:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Dlaczego na ogrzewanie podłogowe nie można stosować płytek?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 lutego 2013, 02:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Sądzę, że kolega jest w błędzie :) Z tego co kojarzę nie raz chodziłem po ogrzewaniu podłogowym i były na nim płytki

Zgłoś | Cytuj | Link

4 lutego 2013, 12:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Też tak mi się wydaje. Paru znajomych ma płytki i ogrzewanie.

Zgłoś | Cytuj | Link

6 lutego 2013, 13:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Można zastosować płytki na ogrzewanie podłogowe,jednak o wiele bardziej przytulne i dające więcej ciepła będzie naturalne drewno,lub deska warstwowa. To wiem z własnego doświadczenia.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 lutego 2013, 13:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Wiele aranżacji znajdziesz
Nasz sklep http://www.nowoczesneplytki.pl to miejsce, w którym dokonają Państwo zakupów produktów do wymarzonej łazienki, salonu, kuchni, tarasu, biura i każdą inną powierzchnię.
W naszym sklepie mogą państwo liczyć na profesjonalną i fachową obsługę.
Zadowolenie klienta to dla nas sprawa priorytetowa. W naszej ofercie posiadamy płytki ceramiczne, płytki podłogowe, płytki ścienne, flizy, terakotę, klinkier i mozaiki renomowanych Polskich i zagranicznych producentów m.in: Opoczno, Ceramika Paradyż, Tubądzin, Cersanit, Ceramika Gres, Nowa Gala, Ceramika Końskie, Domino, Milo.
W naszym sklepie warto robić zakupy, ponieważ ceny produktów są średnio o 30% niższe niż w sklepach tradycyjnych. Nasza oferta stale ulega aktualizacji o pojawiające się na rynku nowe kolekcje wielu producentów płytek ceramicznych.

Zgłoś | Cytuj | Link

19 marca 2013, 20:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Kompletna bzdura, oczywiście że pod płytkami można stosować ogrzewanie podłogowe. Jak ktoś ma jakies wątpliwości dotyczące aranżacji i wykończenia wnętrz warto odwiedzić poniższe konto z tej dziedziny na facebooku. http://www.facebook.com/decoroom.eu

Zgłoś | Cytuj | Link

22 marca 2013, 14:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Zgadzam się,pod płytkami można zastosować ogrzewanie podłogowe i mało tego: efekt będzie wręcz znakomity,nawet jeżeli zdecydujemy się aby położyć je w salonie.


www.HityCenowe24.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

26 marca 2013, 12:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Kwieczko Decoroom pod Warszawą też wykończeniówke robi czy tylko Wawa?

Zgłoś | Cytuj | Link

29 marca 2013, 18:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Warszawa i okolice, Piaseczno, Pruszków, Legionowo, Ząbki, czy Wołomin także.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 14 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Okna,rolety Liczba postów: 63 Grupa: Porady i op... Szukam profesjonalnej firmy, która posiada w swojej ofercie moskitiery i markizy Poznań. Zależy mi na fachowym doradztwie. W Internecie znalazłam firmę Rolo-Sty...
  • Kanapa do salonu Liczba postów: 49 Grupa: Porady i op... Akurat z wyborem kanapy do salonu to nie powinno być większego problemu, bo to właściwie żadna filozofia - musi pasować wymiarami, kolorystycznie i być wykonana...
  • Aranżacja biura Liczba postów: 401 Grupa: Porady i op... Dobrym pomysłem może być też kontener biurowy, który jest nie tylko wygodnym, ale i nowoczesnym rozwiązaniem, bo można go transportować i wykorzystywać w różnyc...
  • księgowość w małej firmie Liczba postów: 70 Grupa: Porady i op... Najlepiej mieć kompleksowe rozwiązania do zarządzania firmą, takie jak Berberis. Wtedy macie w jednym wszystkie istotne funkcje i jesteście w stanie wyciągnąć m...
  • maszyny budowlane Liczba postów: 8 Grupa: Porady i op... W poszukiwaniu praktycznych rozwiązań do przewozu kruszyw i innych materiałów budowlanych, śmieci, czy kamieni warto zastanowić się nad takim rozwiązaniem, jak....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 228

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >