podbitka dachowa

« Powrót do grupy: Robimy dach

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

20 maja 2009, 12:21

Zgadzam sie: good 0 bad

jaka jest najlepsza podbitka dachowa? jaką mam wybrać? panel plastikowy średni mi się podoba.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 maja 2009, 15:01

Zgadzam sie: good 0 bad

polecam panele drewnopochodne, o szerokości 10,5 bądź 14,5 są łączone na pióro i wpust

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 maja 2009, 17:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Też uwazam ze panele drewnopochodne zdadza egzamin
__________________________________________
www.fachowaekipa.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

5 kwietnia 2013, 14:00

Zgadzam sie: good 0 bad

ja użyłam pcv według mnie lepsze są ale do izolacji wzięłam folie

Zgłoś | Cytuj | Link

16 czerwca 2014, 16:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Pojawiła się na rynku nowa opcja http://www.sklejkaeko.pl/pl/nowosci.php

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 czerwca 2014, 22:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Hmmm, a co kładziesz na dach?

Zgłoś | Cytuj | Link

19 czerwca 2014, 22:06

Zgadzam sie: good 0 bad

te drewnopochodne podbitki sa bardzo fajne a jak to wychodzi cenowo?

Zgłoś | Cytuj | Link

28 sierpnia 2014, 16:27

Zgadzam sie: good 0 bad

podbitka to zalezy od stylu domu. jak ktos ma np drewniane lub w okleinie okna i inne dodatki to fajnie podbitka drewniana sie sprawdzi, jednak jak ktos ma bardziej nowoczesny to wtedy pcv

Zgłoś | Cytuj | Link

19 listopada 2019, 16:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Podbitka dachową, którą zapewnili nam http://www.sylmag.com.pl/ jest bardzo solidna. A do tego w pełni swoją funkcję. Znajomy polecił mi właśnie ten wybór. W swojej ofercie posiadają także deski tarasowe, czy drzwi, okna.

Zgłoś | Cytuj | Link

21 listopada 2019, 23:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Myślę, że warto jeżeli chcesz mieć bezpieczny dom na lata, tym bardziej że teraz możesz również liczyć na fajną cenę na dachówki ceramiczne i cementowe a dokładnie mówię tutaj o modelach Classic Star, ale również dachówka betonowa TEGALIT PROTEGON, dachówki ceramiczne RUBIN 13V, TOPAS 13V oraz blachodachówki panelowe DECRA ELEGANCE i QUADRO. Mam nadzieję, że traficie na coś wyjątkowego do swojego domu bo promocja od Braas trwa do końca listopada.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Dachówka ceramiczna! Liczba postów: 354 Grupa: Robimy dach Wiata garażowa zwykle pokryta jest blachotrapezem.
  • Dachówka Braas Protegon - opinie. Liczba postów: 92 Grupa: Robimy dach Natomiast jeżeli potrzebujecie profesjonalnej pomocy w zakresie wyboru dobrej jakości materiałów hydroizolacyjnych dla swoich dachów i fundamentów to zwróć uwag...
  • Blachodachówka sprawdza się? Liczba postów: 144 Grupa: Robimy dach Blachodachówka jest opcją dobrą gdy wiata jest pod odpowiednim kątem nachylenia.
  • blacha trapezowa Liczba postów: 142 Grupa: Robimy dach Gdy wiata ma być solidna to tylko blachotrapez. Klienci czasem szukają innych rozwiązań ale to są opcje mniej korzystne w relacji jakość do ceny.
  • Chcę rozbudowac poddasze. Liczba postów: 9 Grupa: Robimy dach Fachowcy świadczący usługi dla domu lub mieszkania, oprócz przeprowadzania napraw, powinni również doradzać w wyborze najlepszego sposobu usunięcia usterki i do...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 237

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >