podłoga z bambusa?

« Powrót do grupy: Robimy stropy i podłogi

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5  ▸

5 listopada 2013, 10:25

Zgadzam sie: good 0 bad

całkiem ciekawa opcja, wczesniej o tym nie pomyślałem

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 stycznia 2014, 11:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja też lubię deski bambusowe :) Nadają wnętrzom niepowtarzalny klimat. Pasują praktycznie wszędzie... Polecam także bardzo przyjemną dla oka podłogę falowaną. Również sprawdzi się w różnych pomieszczeniach mieszkalnych.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 stycznia 2014, 16:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Podłogę z bambusa widziałem tylko u znajomego (300 zł za metr) i co? Po 2 dniach oddawał do sklepu bo na skutek przesunięcia sofy robiły się rysy - szajs nie polecam. Jak ktoś szuka podłóg to polecam zaufany sklepik http://mjpodlogi.pl/ bardzo szeroki wybór, a co najważniejsze od razu doradzą czym to konserwować.

Zgłoś | Cytuj | Link

16 stycznia 2014, 18:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Moi znajomi zakładali też bambusa i są bardzo zadowoleni, Możliwe ze jakość też zależy od producenta.




Budowa, Klinkier, Remont, Wykończenie wnętrz, Glazura, Szpachlowanie Bezpyłowe, Adaptacja poddasza

Ten post był edytowany przez matskl dnia: 26 stycznia 2014, 13:32
Zgłoś | Cytuj | Link

3 kwietnia 2014, 19:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Szczerze mówiąc, podłoga bambusowa ma dziwny rysunek. Kolor ok, ale brakuje mi tych charakterystycznych dla drewna słoi. Sami spójrzcie:
http://www.parkietstudio.pl/data/foto.php?f=2 135963509%2Fwertykalny_karmelowy_1.jpg&w=0&wo=170&ho=120&tpr =200

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 kwietnia 2014, 10:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Sam zastanawiam się na bambusem karmelowy. Znalazłem w cenie 126 zł m2 (http://parkietworld.eu/deska-bambusowa/karmel owy-prasowany-click-483.html). Zastanawiam się tylko czy owy bambus bedzie odpowiedni do kuchni?

Zgłoś | Cytuj | Link

8 kwietnia 2014, 12:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Podobno, mimo różnych opinii to trwała podłoga jest. Ale to tylko moje "podobno". Do kuchni wybrałabym chyba jednak podłogę z kafli, lub drewna egzotycznego, gdzie miałabym pewność potwierdzoną przez wieloletnich użytkowników, że nic się nie będzie z nią działo. Z drugiej strony, gotuję, więc wiem, że kuchnia nie jest aż tak wilgotnym miejscem jak łazienka. Dobrze zaimpregnowana podłoga, np. przez olej Osmo powinna w kuchni się utrzymać.

Zgłoś | Cytuj | Link

10 kwietnia 2014, 12:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Zabezpieczenie podłogi olejowoskiem Osmo wiąże się z dużo większym nakładem pracy podczas pielęgnacji i konserwacji podłogi, w przeciwieństwie do podłóg olejowanych olejami naturalnymi. Wszystkich zainteresowanych takim sposobem wykończenia zapraszam do odwiedzin strony http://budomaxparkiety.pl/zakres-uslug/olejow anie-woskowanie-podlogi.html, gdzie znajdziemy sporo informacji i filmów na ten temat.

Zgłoś | Cytuj | Link

4 lipca 2014, 15:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Bambus już jest chyba w co drugim polskim domu... ;) A wcale nie wyróżnia się jakoś szczególnie na tle innych egzotycznych desek. Tutaj macie porównanie http://www.profi-parkiet.com.pl/page/produkty /podlogi_gotowe/pacific_line.html. Wydaje mi się że lapacho albo drzewo różane wypadają znacznie lepiej, no i trwałośc jest też inna.

Zgłoś | Cytuj | Link

7 lipca 2014, 15:52

Zgadzam sie: good 0 bad

No tak, wszyscy się zachłysnęli bambusem, u nas to tak często jest, że owczy pęd mamy i musimy mieć to, co sąsiedzi. Ja mam odwieczny romans z podłogami dębowymi, uważam, że jest to drewno nie do zastąpienia i nie do podrobienia w naszych warunkach. W NelaOne mam potężny wybór drewnianych podłóg litych i klejonych, w różnych wariantach wykończenia.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Grunt na posadzkę Liczba postów: 26 Grupa: Robimy stro... Szanowny Panie, Zastosowanie gruntu niesie za sobą wiele korzyści. Grunt sprawia, że powierzchnia jest bardziej stabilna, wolna od zanieczyszczeń, charakteryzuj...
  • tynki czy wylewki co pierwsze ? Liczba postów: 11 Grupa: Robimy stro... Najpierw posadzki bo mam ogrzewanie podłogowe. Wchodził hydraulik i elektryk. Hydraulik kładł całą instalację na to styropian i szła wylewka co by inni mi po st...
  • Podłogi drewniane - parkiet, deski... Liczba postów: 356 Grupa: Robimy stro... Podłogi drewniane moim zdaniem są najlepsze, bo sprawiają wrażenie ciepłych i są stosunkowo łatwe w utrzymaniu. Świetnie się prezentują i bez problemu można je....
  • Panele Liczba postów: 127 Grupa: Robimy stro... Byłam uparta -panele i koniec ,teraz z perspektywy czasu jak już mieszkam od listopada,to cały dół zrobiłabym w gresie drewnopodobnym. Szczególnie, ze patrzę so...
  • Jak należy dbać o deskę barlinecką? Liczba postów: 7 Grupa: Robimy stro... Akurat jeżeli chodzi o podłogi, ich wymianę, usuwanie subitu, kleju spod płytek czy parkietu to możemy pomóc, zajmujemy się tym na co dzień, zerknijcie na www.U...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 377

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >