podróże

« Powrót do grupy: Pasje forumowiczów

Stron: 24 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

22 lipca 2011, 16:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam wszystkich, a może pogadamy na temat podróży? W jakich ciekawych miejscach byliście i które miejscowości byście polecili, a które odradzili? Ja zawsze chciałam i nadal chcę wybrać się do Sycylii, na zdjęciach jest tam przepięknie a w rzeczywistości? :) Może kiedyś uda mi się zrealizować to marzenie, a tymczasem planuję urlop w Polsce i zastanawiam się gdzie najlepiej jechać, żeby można było wypocząć ale i pozwiedzać. Od razu mówię, że nasz kochany Bałtyk odpada, nie chcę kolejny raz jechać nad morze... Proszę polećcie mi jakieś fajne miejsce, w którym można miło spędzić wakacje :) pozdrawiam

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 sierpnia 2011, 15:11

Zgadzam sie: good 0 bad

dla mnie Bałtyk jest bardzo ok :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 sierpnia 2011, 15:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Polecam góry, latem jest tam pięknie!

Zgłoś | Cytuj | Link

5 sierpnia 2011, 13:41

Zgadzam sie: good 0 bad

A ja jako zakochana w Mazurach, polecam Mazury całym serduchem, fajna atmosfera, wspaniałe widoki,W Polsce mamy wiele pięknych miejsc tylko my Polacy w większości ich nie doceniamy

Zgłoś | Cytuj | Link

5 sierpnia 2011, 14:53

Zgadzam sie: good 0 bad

ja lubie góry :) wycieczki itp. atmosfera ludzie git ;D

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 sierpnia 2011, 15:17

Zgadzam sie: good 0 bad

ja tam lubie morze dobre imprezy mozna poprażyć się na słonku i ogólnie taki chillout :)

Zgłoś | Cytuj | Link

4 maja 2013, 19:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Już niedługo kolejne wakacje :) Gdzie w tym roku się wybieracie, może coś polecacie?

tanie loty do hiszpanii

Zgłoś | Cytuj | Link

7 czerwca 2013, 17:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja w tym roku wybieram się nad nasze morze a konkretnie do Sarbinowa - bardzo spokojna i stosunkowo kameralna miejscowość ;) Zamierzam konkretnie wypocząć po całym roku pracy, marzy mi się relaks i spokój. Mam tylko nadzieję, że pogoda dopisze. Jak na razie miałem duże szczęście w tym względzie więc jestem dobrej myśli.
Jeżeli ktoś byłby również zainteresowany to w tym miejscu można zarezerwować noclegi w Sarbinowie.

Zgłoś | Cytuj | Link

26 czerwca 2013, 11:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Im gorecej tym lepiej, najchetniej spedzam wakacje w Egipcie :)

Zgłoś | Cytuj | Link

12 września 2013, 10:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Mnie też ciągnie do ciepłych krajów. Uwielbiam Italię, a szczególnie Rzym - tylko w miesiącach, gdy jest gorąco :)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 24 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Darmowe ogłoszenia w internecie Liczba postów: 10 Grupa: Pasje forum... Zespół redakcyjny Szukamy.pl składa się z pasjonatów, których celem jest dostarczanie czytelnikom najbardziej wartościowych i rzetelnych treści. Redaktorzy i au...
  • Gdzie zamówić catering dietetyczny ? Liczba postów: 153 Grupa: Pasje forum... Rozważam wypróbowanie diety pudełkowej do 30 zł za dzień, oferowanej przez Paczka Smaku https://paczkasmaku.pl/ i jestem ciekawa, czy posiłki są zarówno smaczne...
  • Wasze pasje Liczba postów: 82 Grupa: Pasje forum... Lokalne media odgrywają kluczową rolę w kształtowaniu opinii publicznej, dostarczając rzetelnych informacji i umożliwiając mieszkańcom wyrażanie swoich poglądów...
  • Jak znaleźć idealnego lekarza? Liczba postów: 441 Grupa: Pasje forum... Witam wszystkie osoby, które są zainteresowane tematem naszej rozmowy. Jeżeli potrzebujecie porady androloga, gastroenterologa, urologa lub reumatologa, to pole...
  • Kosmetyki dla mężczyzn? Liczba postów: 145 Grupa: Pasje forum... Kupując kosmetyki do demakijażu, łatwo popełnić błąd. Na https://nysainfo.pl/jakich-bledow-sie-wy strzegac-przy-zakupie-kosmetykow-do-dema kijazu/ dowiesz się, ja...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 239

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >