pomnik z rzeźbą?

« Powrót do grupy: Porady i opinie

Stron: 11 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

12 stycznia 2010, 16:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Przygotowuję się do renowacji rodzinnego grobowca. Zauważyłam, że ludzie coraz częściej budują monumentalne pomniki z wielkimi tablicami i rzeźbą. Co o tym sądzicie? Czy uważacie, że pomnik powinien być reprezentacyjny czy raczej skromny bez większego przepychu? Znalazłam na stronie firmy kamieniarskiej całkiem ciekawe projekty rzeźby nagrobkowej - http://bazalt.info/oferta.html,1,Rzezba_nagro bkowa, dlatego zaczęłam zastanawiać się nad dodaniem takiego elementu przy budowie nagrobka.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 lutego 2010, 14:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja osobiście preferuję akurat skromne pomniki. Co nie znaczy że jestem jakimś wielkim fanem wszechobecnych bezpłciowych kwadratów bo takich jest najwięcej. Myślę że jakaś delikatna rzeźba będzie dobrym pomysłem. Warto też zastanowić się nad posadzeniem czegoś zielonego, bo jakiś iglak czy inne drzewko niesamowicie ożywiłoby to jakże przygnębiające miejsce

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 lutego 2010, 11:11

Zgadzam sie: good 0 bad

oczywiście coś zielonego musi stanowić element dekoracyjny, aczkolwiek da się teraz zauważyć, że ludzie od tego stronią z uwagi na wygodę

Zgłoś | Cytuj | Link

23 grudnia 2015, 23:32

Zgadzam sie: good 0 bad

fajne sa takie z rzezbami

Zgłoś | Cytuj | Link

26 grudnia 2015, 14:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli interesują was ciekawe pomniki w dodatku z rzeźbami to firma zajmującą się tym jest www.kubicki.waw.pl. Niedawno zmarła nam babcia i postawili nam bardzo ładny kamienny grób rodzinny.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 września 2016, 18:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Może będą mogli ci coś fajnego zaproponować w www.zakladpogrzebowy24.pl. Zajmują się produkcją pomników z granitu, które są bardzo funkcjonalne i ładnie się prezentują.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 października 2016, 10:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Hmm możesz zapytać w zakładzie pogrzebowym w Warszawie Calvaria. Może będą mogli Ci coś zaproponować, albo kogoś polecić. Tak najlepiej szukać.

Zgłoś | Cytuj | Link

3 listopada 2017, 16:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Nawiązanie współpracy z kamieniarzem z firmy pogrzebowej powinno rozwiązać sprawę. Warto postawić na profesjonalistę, który rozwiąże kłopot tego typu. Zalecam współpracę z http://www.zakladpogrzebowy24.pl - wykonali kawał dobrej roboty przy wykonaniu pominka dla naszego dziadka. Jestem pewien, że Twój rodzinny grobowiec powinien zostać poddany porządnej renowacji z ich strony.

Zgłoś | Cytuj | Link

6 listopada 2017, 08:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Mam podobne zdanie, samodzielne wykonanie rzeźby z kamienia to nie lada wyzwanie, więc również uważam że warto nawiązać współpracę z dobrym fachowcem który się tym zajmie.

Zgłoś | Cytuj | Link

6 listopada 2017, 20:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Najprostrze rozwiązania sa najlepsze, nawet w nagrobkach.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 11 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Wygodna poduszka, jaka? Liczba postów: 82 Grupa: Porady i op... Poduszka musi byc dobrana do twardosci materaca i pozycji w ktorej śpisz. Są rozne wysokosci poduszek z piany termoelastycznej i to jest bardzo ważne, tylko nie...
  • Kręgosłup - rehabilitacja Liczba postów: 62 Grupa: Porady i op... Kręgosłup jest fundamentem naszego ciała, a jego zdrowie ma kluczowe znaczenie dla naszego ogólnego samopoczucia i sprawności fizycznej. Niestety, liczne czynni...
  • Przydomowa oczyszczalnia ścieków - są jakieś minus... Liczba postów: 3 Grupa: Porady i op... A tak poważnie odnośnie zamiany na plusy to ma to odniesienie do ceny. Jeżeli ktoś powiedzmy planuje szambo betonowe (pominę kwestię szczelności) to zapłaci za...
  • catering Liczba postów: 35 Grupa: Porady i op... A czy ktoś z was może catering eventowy Spółdzielnia Socjalna Równość? Tak pytam, ponieważ poszukuję kogoś dla siebie, kto zapewni mi profesjonal...
  • Agencja marketingowa - jaką wybrać? Liczba postów: 31 Grupa: Porady i op... Skuteczne pozycjonowanie https://wildmoose.pl/pozycjonowanie-stro n-lodz/ to jedna z kluczowych strategii marketingowych, która pozwala firmom na osiągnięcie wys...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 550

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >