pomoc z samochodem

« Powrót do grupy: Trudne tematy

Stron: 30 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  17 18 19 20 21  ▸  ▸▸

27 lipca 2017, 23:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem warto sobie jednak zerknąć na stronę EuCOcar. Oni faktycznie zapewniają auta zastępcze z oc sprawcy wypadku. U mnie się sprawdzili.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 sierpnia 2017, 13:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli masz problem z samochodem na autostradzie A4, we Wrocławiu lub na Dolnym Śląsku, to pomogą Ci fachowcy z firmy TRANSER www.autolawetawroclaw.pl - to całodobowa pomoc drogowa z Wrocławia, która oferuje szybki i tanie holowanie samochodów, busów, maszyn budowlanych na terenie całego kraju.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 sierpnia 2017, 13:31

Zgadzam sie: good 0 bad

casper full mattress casper mattress locations casper mattress prices bad casper mattress review
casper mattress where buy casper vs tempurpedic mattress mattress stores casper wy casper mattress review
casper com promo code casper discount coupon casper beds promo code caspers promo codes
caspers discounts casper coupon codes casper uk discount casper discount coupon
casper mattress size casper vs tempurpedic mattress casper mattresses stores real casper mattress review
casper mattress prices casper mattress ads casper mattress reviews 2016 yelp casper mattress review
casper discount code print casper coupon casper sleep promo code casper mattress coupon codes
casper codes free casper coupons codes promo code casper casper discount code

Zgłoś | Cytuj | Link

29 sierpnia 2017, 11:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Jestem wielce zadowolony z oferty www.automaxsc.pl/ , ktorzy serwisuja moj samochod. Kilka przegladow wystarczylo, aby wskazac powazne usterki w moim samochodzie. Cale szczescie, obylo sie bez wiekszych klopotow . :)

Zgłoś | Cytuj | Link

31 sierpnia 2017, 23:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli chodzi o holowanie i pomoc drogową to w moim przypadku super sprawdziła się firma www.forcar.com.pl. Pomogli szybko i skutecznie. Przyjemna obsługa i profesjonalne podejście do klienta.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

3 września 2017, 22:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Tak to jeszcze w kwestii oklajania samochodów folią polecam sklep Rollers, zwłaszcza folię 3m g211 którą uważam za mega elegancką

Zgłoś | Cytuj | Link

8 września 2017, 19:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik napisał: Dobry warsztat by się przydał.

Dobry warsztat https://wymianatylnejbelki.pl/ posiada kilka oddziałów wojewódzkich. Podstawowa specjalizacja to naprawa belek w autach koncernu francuskiego.

Ten post był edytowany przez Marcell dnia: 8 września 2017, 19:29
Zgłoś | Cytuj | Link

22 września 2017, 16:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Co do turbosprężarek to osobiście mogę polecić wam www.turbosprezarki.com z dolnego śląska. Zajmują się serwisowaniem, regeneracją i sprzedażą turbosprężarek. Zatrudniają świetnych specjalistów, którzy znają się na turbosprężarkach.

Zgłoś | Cytuj | Link

25 września 2017, 11:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli spotka Was potrzeba serwisowania turbosprężarki to bardzo fachowo i za atrakcyjne pieniadze spelnia swoje usługi http://www.ststurbo.pl/ . Poza samym serwisem, oferuja również możliwość jej wymiany, dzieki czemu Wasz samochod może zostac wyratowany nawet z najgorszej sytuacji.

Zgłoś | Cytuj | Link

25 września 2017, 13:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja na szczęście mam znajomego mechanika, który wszystko mi ogarnia w aucie.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 30 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  17 18 19 20 21  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Wakacje 2022 Liczba postów: 16 Grupa: Trudne tema... Jeśli planujesz wypoczynek nad morzem, sprawdź pakiety pobytowe oferowane przez Międzyzdroje Spa. Znajdziesz tam oferty dostosowane do różnych potrzeb, od relak...
  • Jaki samochód dla firmy? Liczba postów: 1144 Grupa: Trudne tema... Jeśli jesteś właścicielem Porsche i szukasz profesjonalnego serwisu, sprawdź ofertę Porsche Centrum Łódź. Oferują oni szeroki zakres usług, od przeglądów po nap...
  • Białka Tatrzańska Liczba postów: 28 Grupa: Trudne tema... Zobaczcie sobie na stronę Poznań apartamenty z psem to luksusowy hotel który oprócz wygody i udogodnień oferuje dostęp do bogatej oferty kulinarnej i rozrywkow...
  • Jak o siebie dbacie? Liczba postów: 1694 Grupa: Trudne tema... Niesamowicie wartościowe informacje znajdziecie odwiedzając stronę https://huhtamaki-outlet.pl/catering-die tetyczny-dla-zdrowego-stylu-zycia/
  • Rzetelna firma budowlana Liczba postów: 15 Grupa: Trudne tema... Jaką firmę budowlaną z Krakowa możecie mi polecić? https://enedu.pl/kursy-stacjo narne/kompleksowa-terapia-wisceralna/

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19166 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 321

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >