pompa ciepła

« Powrót do grupy: Ekologiczny i energooszczędny dom

Stron: 12 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  10 11 12

przedwczoraj, 08:06

Zgadzam sie: good 0 bad

My wybraliśmy też ostatecznie pompę gruntową, ale faktycznie jeśli weźmiesz dobrą firmę to na pewno przedstawią zalety i wady obu rozwiązań i tez wybór konkretnej propozycji będzie łatwiejszy. U nas robiła firma AVM Engineering (www.avmengineering.pl) i wcześniej właśnie przyjechali, zobaczyli jak wygląda sytuacja i też dzięki nim właściwie zdecydowaliśmy się na pompę gruntową. Choć wiadomo, że ostatecznie to zawsze kwestia indywidualna i w dużej mierze wynikająca z tego o jaki budynek chodzi.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Stron: 12 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  10 11 12

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Ostatnio na forum

• materiał opałowy Liczba postów: 64 Grupa: Ekologiczny... Ekogroszek od dawna kupujemy tu https://sobianek.pl/. Super jakość, dobra cena. Już się zaopatrzyliśmy, chociaż coś na razie pogoda łagodna.
  • Jak wybudować dom, który będzie tani w utrzymaniu?... Liczba postów: 93 Grupa: Ekologiczny... Dach to jedna z ważniejszych jak nie najważniejsza konstrukcja naszego przyszłego domu, dlatego uważam ,że należy dachowi poświęcić szczególną uwagę juz na etap...
  • Energia ekologiczna Liczba postów: 59 Grupa: Ekologiczny... Natomiast ja doszłam do wniosku, że najlepiej wyjdę na zastosowaniu u siebie zielonej energii. Nie mam w tym zakresie większego doświadczenia, czy wiedzy. Jedna...
  • Panele słoneczne Liczba postów: 105 Grupa: Ekologiczny... Jeśli chodzi o panele fotowoltaiczne, to jest to obecnie najbardziej opłacalna inwestycja. U nas panele są już od ponad roku i nasze oszczędności na rachunkach....
  • Ocieplenie budynku Liczba postów: 145 Grupa: Ekologiczny... Ocieplanie domu polecam zlecić firmie EURO-PIANA Wojciech Żerański.

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 16180 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 171

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >