pompa głębinowa

« Powrót do grupy: Ekologiczny i energooszczędny dom

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

25 lutego 2013, 10:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam! Zastanawiam się co lepiej kupić hydrofor czy pompę głębinową? Znacie markę pomp ZDS? Pan w punkcie bardzo je zachwalał, mówił, ze to nowa marka, ale bardzo wytrzymała i że dzięki temu, że dopiero podbijąją rynek, są w atrakcyjnej cenie.
Co o tym myślicie?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 lutego 2013, 13:16

Zgadzam sie: good 0 bad

pompy ZDS typu Plug&Go to nowoczesne rozwiązanie dla każdego typu inwestycji, sam posiadam taką w swoim domku jednorodzinnym, użytkuję ją już blisko 5 miesięcy i ani razu nie było z nią problemu, to dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów, a także technologii - pompa wyłącza i włącza się sama, posiada ochronę przed m.in. suchobiegiem, możesz spokojnie kupić taką pompę, będzie Ci służyła niezawodnie przez długie lata

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 lutego 2013, 12:42

Zgadzam sie: good 0 bad

pompa to dobry wybór.

Zgłoś | Cytuj | Link

14 maja 2015, 14:16

Zgadzam sie: good 0 bad

W przypadku takich dylematów warto zapoznać się bliżej z tym artykułem:

budujemydom.pl/woda-i-kanalizacja/108-pompy-i-hydrofory-w-do mu

Natomiast samych firm możemy szukać w dziale Ekologiczne źródła energii.

Zgłoś | Cytuj | Link

3 kwietnia 2016, 16:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli chodzi o dobre pompy głębinowe, to w tym sklepie dobrze Wam doradzą, co wybrać: www.pompylublin.pl/ Do tego mają spory wybór tych urządzeń oraz innych tego typu, na przykład pomp do szamba, hydroforów

Ten post był edytowany przez redakcja dnia: 8 maja 2017, 15:54
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 marca 2017, 17:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie tak dawno pompę zatapialną potrzebowałem i udało się w dobrej cenie znaleźć w hurtowni online na swatt.pl. Świetnie mi przepompowała wodę z zalanej obory. Wydajna, nieskomplikowana w obsłudze rzecz. Też muszę tutaj obsługę pochwalić, bo nie namawiali mnie na najdroższy model, ale dobrali dość ekonomiczne rozwiązanie które zdało rzeczywiście egzamin przy moim zalaniu.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 kwietnia 2017, 20:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Na pewno Swatt ma takie urządzenia. Na stronie swatt.pl są wszystkie ich produkty wypisane. Pompę kupowałem raz i był to model zatapialny. Bardzo się przydała, udało się szybko odciągnąć wodę z piwnicy, a było tego rzeczywiście sporo i też duże przewyższenia, bo piwnicę mamy wyjątkowo nisko, także nie było łatwo. Hurtownia jest sprawnie prowadzona, nie ma problemów żeby się dodzwonić, podpytać o techniczne kwestie itp.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 maja 2017, 12:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Zdarzyło mi się w tamtym roku że szukałem dobrej pompy zatapialnej i ostatecznie zamówiłem ze strony swatt.pl. Firma prowadzi hurtownię ale też sprzedają w detalu. Dobrą mi tę pompę dobrali, udało się sprawnie oczyścić zalany budynek i też nie było to urządzenie jakoś skomplikowane w obsłudze, także nawet taki zupełny laik jak ja sobie poradził.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 maja 2017, 15:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Widzę, że świetnie Wam wychodzi ta internetowa reklama. Nie ma to jak 3 posty pod rząd. ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

1 listopada 2017, 21:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Kapitan napisał: Widzę, że świetnie Wam wychodzi ta internetowa reklama.
Nie ma to jak 3 posty pod rząd. ;)

kopiuj wklej za dużo razy się zrobiło:P A jeśli chodzi o temat rozmowy to zerknij sobie na sklep domiwoda.pl. W zeszłym roku kupowałem tam przydomową oczyszczalnię ścieków. Do tej pory bardzo dobrze się sprawuje, jestem zadowolony z jakości także polecam

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • dom energooszczedny Liczba postów: 148 Grupa: Ekologiczny... Z moją obecną wiedzą na temat energooszczędności domu poszedłbym przy budowie w: -projekt domu (jego bryła, ilość okien, umiejscowienie itd) nastawione na oszcz...
  • Ocieplenie budynku Liczba postów: 221 Grupa: Ekologiczny... Odpowiednie ocieplenie jest zawsze bardzo ważne. Pod adresem: https://cels.pl/ocieplanie/piana/ podsyłam namiary na pianę PUR od marki Cels. Ci mają duże doświa...
  • Elektromobilość zasilana z fotowoltaiki - jak to d... Liczba postów: 3 Grupa: Ekologiczny... To bardzo ciekawy temat i myślę, że warto go śledzić, bo coraz więcej osób będzie korzystało z elektromobilności. Od siebie dołożę jeszcze ten artykuł https://s...
  • energooszczędny domcio Liczba postów: 87 Grupa: Ekologiczny... Ze swojej strony mogę Wam polecić ofertę firmy, z której sam skorzystałem i jestem bardzo zadowolony. Jeżeli potrzebuje świadectwa energetycznego, to polecam Wa...
  • Pompa ciepła Liczba postów: 8 Grupa: Ekologiczny... Wydajność energetyczna pomp ciepła powietrze-woda w porównaniu do powietrze-powietrze może się różnić w zależności od warunków atmosferycznych i temperatury zew...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19184 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 291

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >