pompy ciepła i odwierty

« Powrót do grupy: Robimy instalację hydrauliczną i grzewczą

Stron: 9 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5 6  ▸  ▸▸

19 września 2016, 09:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Myśmy się z żoną zdecydowali na powietrzną pompę ciepła do C.O. i CWU. W naszym indywidualnym wypadu odwiert się nie kalkulował. Zadowoleni jesteśmy, pompa radzi sobie przy dość mocno minusowych temperaturach – nawet do 25 stopni mrozu. Całość jest wykonana przez polskiego wykonawcę A-pic ze strony a-pic.pl. Kulturalna obsługa, terminowość, fachowe doradztwo już na etapie wyboru pompy. Nie wciskali nam na siłę droższego rozwiązania, tylko dobrali optymalne w naszej sytuacji.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 września 2016, 16:31

Zgadzam sie: good 0 bad

a dlaczego się nie kalkulował w Waszym wypadku? oraz sprawność do -25 stopni powietrznej pompy to sporo

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 marca 2017, 14:21

Zgadzam sie: good 0 bad

U mnie instalacja pompy ciepła okazała się dobrym rozwiązaniem. Rachunki płacę niższe niż przed wymianą. Konsultanci z firmy http://ekosunkoszalin.pl mi doradzili i cieszę się że skorzystałem z oferty.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 maja 2017, 11:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Miałem okazję kupować pompę ciepła z oferty tego sklepu http://andre-tech.pl/.

Zgłoś | Cytuj | Link

25 sierpnia 2017, 09:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Akurat tak się składa, że pompami ciepła zajmujemy się na co dzień i będziemy mogli pomóc, doradzić na forum podczas wyboru najlepszego i odpowiedniego modelu. Zapraszamy :)

http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=37963925&bi _s=archiwum_allegro&bi_m=seller-more&bi_c=Product&order=m

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

31 sierpnia 2017, 08:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Dobre jakościowo pompy ciepła można spotkać w Strzyżowskim Sklepie Instaltech ma ulicy Tunelowej 2, U nas pompa ciepła od nich sprawdza się bardzo dobrze.

Zgłoś | Cytuj | Link

22 listopada 2017, 10:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Pompa ciepła to z jednej strony wysokie koszty inwestycji, natomiast z drugiej będą się amortyzować wraz z każdym kolejnym rokiem i sezonem grzewczym, pamiętajmy o tym.

Piecco.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

28 listopada 2017, 07:58

Zgadzam sie: good 0 bad

O gazowych pompach ciepła możecie przeczytać ciekawy artykuł w tym portalu . Bardzo ciekawe artykuły np. na temat tego gdzie młodzi ludzie kupują mieszkania i czego po mieszkaniach oczekiwać.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 listopada 2017, 19:42

Zgadzam sie: good 0 bad

[quote=Piecco.pl]Pompa ciepła to z jednej strony wysokie koszty inwestycji, natomiast z drugiej będą się amortyzować wraz z każdym kolejnym rokiem i sezonem grzewczym, pamiętajmy o tym.

tutaj wykres, który pokazuje okres zwroty takiej inwestycji, dla domu 150m2

Zgłoś | Cytuj | Link

30 listopada 2017, 20:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Bardzo dobra decyzja. Na pewno będziecie zadowoleni z pompy ciepła. Ja swoją zamawiałem od firmy www.klima-premium.pl i spisuje się rewelacyjnie.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 9 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5 6  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jakie ogrzewanie? Liczba postów: 371 Grupa: Robimy inst... Jeśli chodzi o ogrzewanie, zawsze lepiej być proaktywnym niż reaktywnym. Dlatego serwis junkers Poznań warto rozważyć, zanim pojawią się jakiekolwiek problemy z...
  • oczyszczalnia v szambo Liczba postów: 203 Grupa: Robimy inst... W życiu nie zdecydowałabym się na szambo!
  • Przydomowe oczyszczalnie ścieków? Liczba postów: 58 Grupa: Robimy inst... My zdecydowaliśmy się na przydomową oczyszczalnię biologiczną i to bardzo dobry pomysł, jeśli myśli się o ekologii a chce się też oszczędzić. Nasza EKO-BIO 2500...
  • Magazyn na paliwo Liczba postów: 29 Grupa: Robimy inst... Poszukuje sprawdzonej firmy, która oferuje karty flota. Ważna jest dla mnie szybka i prosta procedura. Do tej pory wyszukałam w Internecie firmę Flotex Polska S...
  • montaż instalacji CO Myślenice Liczba postów: 2 Grupa: Robimy inst... Czy ktoś może polecić firmę zajmującą się montażem instalacji centralnego ogrzewania w Myślenicach? Chciałbym dowiedzieć się więcej o ich doświadczeniu i jakośc...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 173

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >