pomysł na gabinet

« Powrót do grupy: Ciekawe pomysły

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

3 września 2010, 19:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam, urządzam sobie gabinet w firmie i chciałbym wybrać jakieś bajeranckie krzesła dla interesantów, rozumiecie – powaga stanowiska:)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 września 2010, 10:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Według mnie takie krzesał mogą być w sam raz. Według mnie nie są takie wyzywające i nadają się do biura.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 września 2010, 10:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Szczerze mówiąc jeśli jest to biuro które ma się cieszyć dobrą opinią i powagą miejsca to lepsze będą takie krzesła. Fakt faktem zależy co się komu podoba ale wydaje mi się że w biurze nie ma co szaleć.

Zgłoś | Cytuj | Link

9 września 2010, 10:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli chodzi o krzesła dla interesantów to faktycznie powinny one przyciągać wzrok, ale raczej nie mogą być przesadne w ozdobnikach. Jak dla mnie takie krzesełko w zupełności wystarczy.

Zgłoś | Cytuj | Link

10 września 2010, 23:53

Zgadzam sie: good 0 bad

tutaj jest całkiem oryginalne: http://www.domplusdom.pl/mebel/one?group=4878%2C4894, w ogóle na tej stonce możesz znaleźć świetne pomysły na aranżację wnętrz. Ja już parę pomysłów wcieliłem w życie z doskonałym skutkiem, w moim gabinecie każdy czuje z kim ma do czynienia...

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 września 2010, 13:51

Zgadzam sie: good 0 bad

A dla mnie przedstawione propozycje nie są dobrym pomysłem.
- wymyślne oparcie nie daje wrażenia poważnego stanowiska i osoby, która to posiada w swoim biurze,
- krzesła na kółkach odpadają, chyba że chcemy, żeby co mniej uważny zainteresowany się "przejechał"
- nie warto też kupować krzeseł o określonej szerokości. Dlaczego? Bo ludzie są różnej postury. Chyba, że to agencja modelek... ;)
Najlepiej z drewna, ale pod warunkiem, że jest do tego stół z tego samego. Jeśli wnętrze jest "nowocześniejsze" kup krzesło, ale pamiętaj o w/w uwagach

Zgłoś | Cytuj | Link

20 września 2010, 15:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Skóra i ciemno-brązowe meble, dla poważnego (stanowiskiem) mężczyzny to myślę, ze dobry pomysł. Może do tego elementy w kolorze jasnego brązu? Albo metal! (srebro)

Zgłoś | Cytuj | Link

7 października 2010, 11:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Po licznych konsultacjach z psychologami biznesowymi, specjalistami od mowy ciała, projektantami wnętrz... znaleźliśmy solucję:) Twoje krzesło musi być duże(takie żebyś mógł oprzeć głowę)wygodne, z oparciami pełną regulacją i na kółkach. Krzesła dla gości muszą być mniejsze, już nie tak wygodne jak twoje, bez zagłówka, nie potrzebują też kółek. Ta propozycja kubełkowa powyżej jest ok:)

Zgłoś | Cytuj | Link

24 sierpnia 2011, 12:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Dobrze dobrane meble biurowe to podstawa wydajnej i przyjemnej pracy. Warto zapoznać się z ofertą firmy Mikomax. Z pewnością znajdziecie tam dla siebie ładne, designerskie, ale i funkcjonalne krzesła.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 sierpnia 2011, 14:46

Zgadzam sie: good 0 bad

ojjj coś kolega widze za bardzo sie reklamuje !! :)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19184 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 288

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >