poszukiwania firm

« Powrót do grupy: Firmy budowlane

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

21 marca 2013, 11:00

Zgadzam sie: good 0 bad

W jaki sposób wyszukujecie firm, którym chcecie zlecić wykonanie danej usługi? Naturalnie nasuwa się na myśl google, ale coraz częściej istotne informacje wyświetlają się na odległych stronach do których nikt nie dociera.
My proponujemy wam nasz serwis gdzie za darmo jednym kliknięciem złożycie zapytanie ofertowe kilkunastu firmom jednocześnie.
Serwis nie wymaga rejestracji-logowania, nie zawiera reklam.
ZAPRASZAM DO KORZYSTANIA NIE TYLKO W ZAKRESIE BUDOWLANKI

www.zapytanie.pl

Ten post był edytowany przez zapytanie.pl dnia: 21 marca 2013, 11:07
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 czerwca 2013, 20:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja szukam na forum, takim jak to:P. Jednak bardzo często sugeruję się zdaniem znajomych lub znajomych znajomych itd. Tak jak teraz, poszukuję ekipy budowlanej i wybrałem sobie kilka na forach potem okazało się, że jedna z nich budowała dom dwojgu spośród naszych znajomych, chodzi o mkk budownictwo, więc naturalnie od razu w moich myślach awansowali i w tym tygodniu jadę do nich na dogadanie terminów

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 lipca 2013, 09:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Polecem http://www.twojagieldaofert.pl/ można tam dodać swoje zlecenie budowlane i wybrać spośród złożonych ofert.

Zgłoś | Cytuj | Link

5 lipca 2013, 13:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Kolega wyżej ma rację. Tutaj chyba tylko firmy polecane przez znajomych. Ja dostałam polecenie firmy budowlano/remontowej od swojej dobrej koleżanki i obie byłyśmy bardzo zadowolone. Ta firma to Perfectus z Wawy.

Ten post był edytowany przez marlenka1217 dnia: 5 lipca 2013, 13:25
Zgłoś | Cytuj | Link

5 lipca 2013, 14:55

Zgadzam sie: good 0 bad

marlenka1217, tak samo właśnie jak już wspominałem, zrobiłem ja, dwoje dalszych znajomych, bo nie powiem, żeby byli to jacyś bliscy przyjaciele, poleciło mkk budownictwo i ja również korzystam w tym momencie z ich usług budowy domu

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 lipca 2013, 17:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Firma jest bardzo ważna,ale jeszcze ważniejszy jest kierownik budowy.Jesli wexmiecie dobrego kierownika,sumiennego,który naprawdę sprawdza wykonawcę to juz na początku wyłapie partaczy. I firma sie będzie pilnowała i unikniecie fuszerek.Nie ma co sie spoufalac z budowlańcami. Trzeba od początku wymagac.
Taka moja rada.

Zgłoś | Cytuj | Link

26 lipca 2013, 18:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam wszystkich, którzy są zainteresowani usługami remontowo- budowlanymi. Reprezentuje firmę DRIMS, jest to producent drzwi wewnętrznych i zewnętrznych. Gdyby byli Państwo zainteresowani, to w tym zakresie służę pomocą. Temat drzwi nie jest mi obcy, gdyż od ponad 2 lat jestem w tej branży.

pozdrawiam serdecznie
EG

Zgłoś | Cytuj | Link

30 lipca 2013, 11:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Dzięki Pani Marleno :) Rzeczywiście działamy na terenie Warszawy i okolic nie tylko w branży remontowo-budowlanej. Tworzymy też meble na wymiar i profesjonalne aranżacje wnętrz. Jakby co zapraszam do kontaktu mailowego: lukasz@perfectus.warszawa.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

28 lipca 2014, 07:21

Zgadzam sie: good 0 bad

ja często znajduję firmy dzięki poradom znajomych z branży, ostatnio np polecono mi współpracę z http://www.dulawa.eu/ firma rzeczywiście okazała się rzetelna

Zgłoś | Cytuj | Link

28 lipca 2014, 18:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja przy wyborze firmy szukam wśród znajomych, sprawdzam referencje firmy, staram się dotrzeć do innych klientów. Wiem, że każdemu nie dogodzisz, ale jeżeli więcej jest opinii in plus, to wtedy wybór jest jasny. Nie wiem, jak kierowałabym się wybierając firmę do wykonania dużej inwestycji, takiej jak na przykład hala magazynowa. Sądzę, że na pewno sprawdziłabym portfolio i referencje, kierując się nie tylko ceną.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Budowa Domu Poznań Liczba postów: 6 Grupa: Firmy budow... Budowa domów drewnianych w Poznaniu https://konsbud.com/oferta/domy-drewnian e-poznan/ to temat, który wywołuje coraz większe zainteresowanie wśród osób poszukuj...
  • podnośniki Liczba postów: 72 Grupa: Firmy budow... Potrzebujesz wynająć sprzęt budowlany? Jeśli tak, to możesz również wziąć pod uwagę firmę Limarent. To wypożyczalnia zwyżek limanowa, ale także znajdziesz szero...
  • Pozycjonowanie zwraca się przy pozycjonowaniu firm... Liczba postów: 60 Grupa: Firmy budow... Pozycjonowanie https://wildmoose.pl/pozycjonowanie-stro n-bydgoszcz/ jest kluczowym elementem strategii marketingowej dla firm remontowych, ponieważ może znacząc...
  • Szkolenia Liczba postów: 54 Grupa: Firmy budow... Odkryj, jak możesz poprawić swoje umiejętności interpersonalne z kursami oferowanymi przez Projekt Gamma. Zajrzyj na https://www.projektgamma.pl/szkolenia-ot war...
  • Wykonanie wentylacji mech. - Ziterm Liczba postów: 21 Grupa: Firmy budow... Racja, dobrze mieć porządnych specjalistów w zakresie wykonawstwa instalacji w naszym nowym domu. W przypadku klimatyzacji, sanitarki, czy instalacji pompy ciep...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 325

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >