poszukuję firmy budowlanej (ekipy) do budowy domu w ok.

« Powrót do grupy: Firmy budowlane

29 stycznia 2007, 17:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam,

Poszukuje ekipy, ktora zbuduje mi dom. Start na wiosne.
bardzo prosze o kontakt annas@orange.pl lub tel 601 370 233.

P.S. A moze ktos zna jakas ekipe godna polecenia.
Bede bardzo wdzieczna za wszelkie namiary.

Pozdrawiam
Ania

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 lutego 2007, 00:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Wykonujemy domy głównie z drewna. Prace wykonujemy z drewna toczonego z bali; bali nie obrabianych mechanicznie; pół bali - także szkieletowe. Realizujemy obiekty od projektu pod klucz, z materiałów własnych jak i powierzonych.

Pochodzę z góralskiej rodziny. Tradycją naszej rodziny jest, że od kilku pokoleń pracujemy przy drewnie. Od dawna pracuję przy odnawianiu i rekonstrukcjach zabytków, kościołów i dworków.

Szkołę budowlaną ukończyłem jako cieśla i od najmłodszych lat pracuję w tym zawodzie.
Nr kontaktowy : 663048164.
E-mail : zbigniew677@wp.pl
Mogę przesłać zdjęcia wykonanych przeze mnie domów.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 marca 2007, 15:10

Zgadzam sie: good 0 bad

pozdrawiam serdecznie .budujemy od ponad 30 lat budynki wykorzystujace energie odnawialna

www.isomax.com.pl

Zbudujemy dla ciebie dom który potrzebuje badzo mało ciepł 5kw/m2 rok
dajemy wieczysta gwarancje na działanie systemu grzewczo klimatyzacyjnego

iwestycja w budowe jest taka sam jak w zwykły dom..
kontakt rafał lisowicz 516981034 gg10441662

Zgłoś | Cytuj | Link

29 kwietnia 2007, 18:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Polecam serdecznie :)

www.domykonsola.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

2 maja 2007, 17:12

Zgadzam sie: good 0 bad

witam
miałem doczynienia z wieloma wykonawcami,tak jak było ich wielu tak różne podejscie do pracy i fachowość inna.człowiek do kturego podaje namiar naprawdę niezły fachowiec nie wszystko było idealne ale sprawdził sie i wybudował naprawdę solidnie i szybko polecam człowieka z czystym sumieniem
waldemar sałata
504019979

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 grudnia 2008, 15:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Polecam firmę IMPREG-BUD s.c., która specjalizuje się w pracach ogólnobudowlanych już od 1978 roku. Zajmuje się min. kompleksową budową domów na indywidualne zlecenie klietna. Skorzystanie z jej usług da Pani nie tylko gwarancję najwyższej jakości, ale również oszczędność Pani cennego czasu i pieniędzy. Bierze ona na swoje barki pełną odpowiedzialność za kompleksowe załatwienie wszelkich kwestii formalnych jak i rownież przeprowadzenie całego procesu budowy domu. Co więcej, dzięki wieloletniemu funckjonowaniu na rynku i stałej współpracy z licznymi firmami budowlanymi, posiada ona znaczne upusty na materiały budowlane, posiada własne ekipy murarskie, agregaty tynkarskie i wszelkie inne niezbędne przyrządy murarskie, co znacznie zmniejsza koszt budowy Pani domu. Strona internetowa firmy to: www.impreg-bud.pl, tel: 8888-4444-1. POLECAM !!!

Zgłoś | Cytuj | Link

23 kwietnia 2009, 15:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam
Możemy Ci wybudowac dom na działce KLIJENTA z uzyciem najlepszych nateriałow i technologi budowlanych dzieki wspótpracy z wiodacymi producentami materiałow budowlanych tj Ytong,Braas,Słowinscy Knauf,Purmo,Vaillant tel:669826237lub gg 5654666

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Rozwój firmy budowlanej - marketing internetowy. Liczba postów: 66 Grupa: Firmy budow... Ucz się od doświadczonych ekspertów i odkrywaj nowe strategie sprzedażowe, które przyniosą wymierne korzyści Twojej firmie. Szkolenia na https://www.projektgamm...
  • Hale namiotowe, hale magazynowe Liczba postów: 365 Grupa: Firmy budow... Często w ogrodach pojawiają się w formie i funkcji altanek czy pomieszczeń rekreacyjnych obiekty kontenerowe - czyli np. pawilony handlowe z płyt warstwowych. N...
  • czyszczenie wykładzin Liczba postów: 19 Grupa: Firmy budow... Jeżeli ktoś z Was szuka firmy z Trójmiasta, jaka zajmie się praniem tapicerki oraz ozonowaniem, to bardzo polecam zaznajomienie się z ofertą, którą można znaleź...
  • Praca Liczba postów: 81 Grupa: Firmy budow... W nowej pracy na pewno będziemy potrzebować trochę czasu, by się wdrożyć i mniej stresować. Warto na początku znać też swoje prawa i obowiązki. Wręcz można o to...
  • Gdzie reklamować firmę wnętrzarską? Liczba postów: 108 Grupa: Firmy budow... Zdecydowałem się skorzystać z oferty polecanej mi firmy OSTRO - https://www.ostro-video.pl/filmy-i-spoty -reklamowe , która wykonała fantastyczny film reklamowy...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 365

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >