poszukuję firmy wykonującej i montującej konstrukcje stalowe na terenie śląska

« Powrót do grupy: Firmy budowlane

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸

11 października 2017, 16:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Bardzo dobrą firmą zajmującą się budowaniem konstrukcji stalowych jest www.promus.com.pl z Rudy Śląskiej. Korzystałem z ich usług i polecam ich również wam. Zatrudniają świetnych fachowców, którzy wykonują swoją pracę bardzo dokładnie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 października 2017, 08:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Trochę mi osób polecało przez ostatnie tygodnie stronkę oferty-biznesowe.pl. Założyłem konto na próbę na 30 dni bez opłat. Korzysta się rzeczywiście dobrze. Szybki dostęp do przetargów, ładnie podzielone ogłoszenia w kategorie, także w zależności od branży można dotrzeć do tego czego się szuka. Jak przejrzałem sobie cennik za rok dostępu, czy za półrocze to nie wychodzi to zabójczo drogo.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 listopada 2017, 12:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Po za dobrą firmą, która zajmuje się konstrukcjami stalowymi potrzebujesz też dobrej jakości materiałów. Ja mogę polecić ci firmę www.unitube.pl, która sprzedaje solidne stalowe rury i profile, które są wykorzystywane przy budowie konstrukcji stalowych.

Zgłoś | Cytuj | Link

11 grudnia 2017, 10:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Firmą wykonującą konstrukcje stalowe i aluminiowe, która znajduje się na Śląsku jest www.semi.net.pl Sam korzystałem z ich usług i mogę potwierdzić ich pełen profesjonalizm i rzetelne podejście do każdej sprawy.

Zgłoś | Cytuj | Link

14 grudnia 2017, 15:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Pracowałem z firmą JamStal z Rudy Śląskiej. Warto sprawdzić terminy, jakimi dysponują. Jeśli dla Was akceptowalne, to sprawdźcie całą ofertę. Ze swojej strony polecam.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 stycznia 2018, 12:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Na pewno przydadzą się również podnośniki koszowe, a akurat pod tym względem możemy pomóc, zobacz na www.Podnosniki-lodz.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

2 lutego 2018, 12:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam serdecznie. Polecam zgłosić się do firmy Commercecon, która zajmuje się projektowaniem, produkcją oraz montażem konstrukcji hal stalowych na terenie całego kraju. Realizowali również projekty na terenie śląska, można je sobie obejrzeć na ich stronie https://commercecon.pl . Ich dużym atutem jest dostosowywanie projektu do indywidualnych potrzeb, co za tym idzie ekologiczne zużycie materiału oraz wysoka estetyka konstrukcji, a także elewacji

Zgłoś | Cytuj | Link

13 lutego 2018, 08:58

Zgadzam sie: good 0 bad

W kwestii konstrukcji stalowych możemy pomóc i doradzić zajmujemy się tym na co dzień, zobacz na HaleStudnicki.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

7 marca 2018, 12:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Konstrukcje stalowe po ich wybudowaniu warto poddać badaniom, które wykryją ich ewentualne wady powierzchniowe metali zastosowanych przy budowie itp. Badania tego typu na konstrukcjach stalowych przeprowadza firma www.staltest.pl i polecam wam ich, jeżeli zależy wam na prawdziwych specjalistach.

Zgłoś | Cytuj | Link

16 marca 2018, 01:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Wiem, że prócz rewelacyjnych płyt warstwowych firma www.e-plytawarstwowa.pl posiada również w swojej ofercie hale stalowe, możecie się ich dopytać o szczegóły jak wygląda taka usługa, bo sam osobiście nie wiem. Kupowałem od nich świetliki dachowe i ścienne, oraz płyty AGRO – produkty naprawdę super, tak więc zakładam, ze i hala będzie niczego sobie.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Co sadzicie o Natur Eko Dom? Liczba postów: 222 Grupa: Firmy budow... Pan Guliński w końcu trafił do telewizji. Gratulujemy. https://uwaga.tvn.pl/report aze,2671,n/domy-z-bali-klienci-mowia-ze- zostali-oszukani-przez-dariusza-g,3306.. .
  • Rozwój firmy budowlanej - marketing internetowy. Liczba postów: 66 Grupa: Firmy budow... Ucz się od doświadczonych ekspertów i odkrywaj nowe strategie sprzedażowe, które przyniosą wymierne korzyści Twojej firmie. Szkolenia na https://www.projektgamm...
  • Hale namiotowe, hale magazynowe Liczba postów: 365 Grupa: Firmy budow... Często w ogrodach pojawiają się w formie i funkcji altanek czy pomieszczeń rekreacyjnych obiekty kontenerowe - czyli np. pawilony handlowe z płyt warstwowych. N...
  • czyszczenie wykładzin Liczba postów: 19 Grupa: Firmy budow... Jeżeli ktoś z Was szuka firmy z Trójmiasta, jaka zajmie się praniem tapicerki oraz ozonowaniem, to bardzo polecam zaznajomienie się z ofertą, którą można znaleź...
  • Praca Liczba postów: 81 Grupa: Firmy budow... W nowej pracy na pewno będziemy potrzebować trochę czasu, by się wdrożyć i mniej stresować. Warto na początku znać też swoje prawa i obowiązki. Wręcz można o to...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19132 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 328

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >