projekt i budowa domu

« Powrót do grupy: Firmy budowlane

31 sierpnia 2020, 15:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Cześć,
Mam świetną firmę do polecenia - DD projekt. Korzystałam i nie żałuję. Piękny, nowoczesny projekt, solidna budowa, a nie jakaś fuszerka i nawet świetna wizualizacja 3D. Trzy razy tak! Polecam, pozdrawiam :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 września 2020, 11:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Przy budowie domu przydadzą Ci się różne maszyny dzięki, który wykonasz niektóre prace nawet na wysokości. Tutaj http://cranelift.pl/ możesz się zgłosić, jeżeli będzie trzeba zamontować szyby w danych miejscach. Oni mają specjalny żuraw i ssawki do szkła.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 września 2020, 15:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Uważam, że dobry, sprawdzony wykonawca to gwarant solidnego wykonania prac, ale nie tylko - to także tzw. święty spokój podczas budowy. Ogarnięta firma wie, co robić i nie "zawraca głowy" Klientowi. Dla nas budowa to była super przygoda, w której uczestniczyliśmy na tyle, na ile mogliśmy i chcieliśmy :) Firma Espiro Property miała kontrolę nad wszystkim :)

Zgłoś | Cytuj | Link

6 września 2020, 16:23

Zgadzam sie: good 0 bad

My mamy już projekt
__
Żmijka do zboża : Magrotex.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

15 marca 2021, 19:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Myślę, że warto zwrócić uwagę na wybór dobrej jakości materiałów jak Icopal u których znajdziecie najwyzszej jakości materiały które cechują się standardem jak System Bezpieczny Fundament® Icopal który posiada już skuteczne rozwiązania projektowe. Jako jedyny w Polsce uzyskał Rekomendację Techniczną Instytutu Techniki Budowlanej, co także jest potwierdzeniem ich standardów i jednocześnie wieloletnią gwarancją na poziomie aż 45 lat co również na tle konkurencji naprawdę znacząco ich wyróżnia.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 marca 2021, 11:05

Zgadzam sie: good 0 bad

z swojej strony polecę firmę remontową http://inspirem.pl/firma-remontowa-myszkow
Skorzystałam z oferty i nie żałuję. Robota wykonana solidnie i za przystępną cenę. Szczerze polecam!!!

Ten post był edytowany przez patryycjaa dnia: 22 marca 2021, 11:08
Zgłoś | Cytuj | Link

24 marca 2021, 13:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Polecam bloga - http://www.osk-luz.pl/, który ma wpisy o usługach budowlanych. Ja wykorzystałem wiedzę z tych wpisów i dziś mam ładne mieszkanie.

Ten post był edytowany przez kamilex dnia: 24 marca 2021, 13:53
Zgłoś | Cytuj | Link

18 kwietnia 2021, 14:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Czy ktoś z Was korzystał z wizualizacji 3D i może kogoś polecić? Szukam wizualizacji 3D dla firmy z Wrocławia. Mianowicie, prowadzę sprzedaż pewnych produktów, które chciałabym przedstawić w powyższej formie dla klientów.

Ten post był edytowany przez Budowlanka1122 dnia: 20 kwietnia 2021, 14:33
Zgłoś | Cytuj | Link

17 maja 2021, 14:50

Zgadzam sie: good 0 bad

W takim razie jeżeli jesteście na etapie poszukiwań skutecznych materiałów do uszczelnienia i hydroizolacji fundamentów swojego domu to zwróć uwagę na Icopal u których znajdziecie wysokiej klasy rozwiązania, jak Papy w Technologii Szybki Profil SBS na które sami się zdecydowaliśmy, przy czym możemy liczyć na 45 lat gwarancji. Jak dla mnie opcja zdecydowanie godna uwagi którą warto sprawdzić i pozytywnie się co do nich przekonać.

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Dekorator wnętrz Liczba postów: 36 Grupa: Firmy budow... Szanowni Państwo, szybkim sposobem na zmianę wyglądu wnętrza jest przemalowanie ścian. Do malowania najlepiej wykorzystać farbę, która tworzy trwałą powłokę odp...
  • Firma Budowlana Warszawa Woj. Mazowieckie Liczba postów: 32 Grupa: Firmy budow... Jeśli szukacie sprawdzonej firmy która kompleksowo wybuduje wam dom pod klucz w Warszawie i okolicy bez zbędnego stresu polecam firmę: budivia.com.pl
  • Księgowa Liczba postów: 50 Grupa: Firmy budow... Wybór odpowiedniej księgowej jest bardzo ważną kwestią. Dlatego warto zapoznać się bliżej z ofertą tej firmy: https://twojaksiegowa.warszawa.pl/pelna- ksiegowosc...
  • Praca Liczba postów: 82 Grupa: Firmy budow... W takim razie jeśli chodzi o oferty pracy w Poznaniu od zaraz to na pewno znajdziesz szeroki wybór możliwości w tej lokalizacji. Bez względu na branżę czy pozio...
  • Które rury PVC są najtrwalsze? Liczba postów: 8 Grupa: Firmy budow... Rury nierdzewne są cenione nie tylko ze względu na swoje techniczne właściwości, ale także za estetyczny wygląd. Stosowane są zarówno w przemyśle, jak i archite...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19158 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 157

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >