projektant wnetrz warto?

« Powrót do grupy: Porady i opinie

Stron: 32 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸

12 sierpnia 2013, 20:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: Magaaa napisał: Witam,

Jeśli już ktos decyduje sie na projektanta to raz:

- dobrze jest nie wpakować w to wielkich kwot

i dwa:

- ważne jest żeby mieszkanie było jednak na swój sposób
unikalne a nie, że tak powiem wszystko na jedno kopyto.

Ja skorzystałam z usług Pani Mai Czarneckiej ( feststudio
). Podchodzi do każego indywidualnie no i ma przystępne
ceny. Projekt mieszkania zrobiła mi bardzo skrupulatnie i
pomysłowo ;)


Z większością tego co piszesz się zgadzam, ale z tym, że kreatywnej osobie nie jest potrzebny projektant nie zgadzam się wcale. Wierz mi , że potrzebny jest tym bardziej. Żeby ją okiełznać chociażby :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 sierpnia 2013, 08:04

Zgadzam sie: good 0 bad

O tak poza tym własny pomysł kreatywny i pomoc fachowca jest naprawdę dobrą inwestycją i połączeniem, które gwarantuje sukces:)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 września 2013, 21:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Wszystko jest kwestią współpracy klienta i projektanta, jeśli złapią dobry kontakt, to najczęściej efekty są najlepsze. Dużo tu też oczywiście od budżetu zależy jakim dysponujemy. www.decoroom.eu

Zgłoś | Cytuj | Link

5 września 2013, 08:04

Zgadzam sie: good 0 bad

O tak przeznaczony budżet jest bardzo ważną kwestią.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 września 2013, 22:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Najważniejszą w zasadzie, bo co z tego , że wybierzmy najpiekniejsze i kosztowne materiały jak mamy kasę na połowę tego. www.decoroom.eu

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 września 2013, 12:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Warto pomyśleć o tym aby samodzielnie urządzić swoje mieszkanie,to da nam mnóstwo satysfakcji oraz będziemy mieć pewność,że wystrój jest taki jaki sobie wymarzyliśmy. Chętnie pomogę w kwestii wyboru odpowiednich mebli.



www.Meble-Wojak.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

14 września 2013, 23:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Pomyśleć warto, ale idealnym połączeniem jest nasza wizja i dobry projektant. Wiem z doświadczenia. Przydaje się.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 września 2013, 08:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Włączenie naszych pomysłów jest świetnym rozwiązaniem, to przecież gwarancja, że całość będzie się nam naprawdę podobała.

Zgłoś | Cytuj | Link

10 października 2013, 09:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Z doświadczenia mogę powiedzieć, że warto. Ja korzystałem z usług rzeszowskiej firmy Idomo - http://idomo.pl/ i są naprawdę godni polecenia. Mieszkanie, które dla mnie aranżowali, jest dokładnie takie jakiego oczekiwałem - nowoczesne, ale i praktyczne oraz przestronne. Jeśli ma się taką możliwość, zdecydowanie jest to opcja warta uwagi.

Ten post był edytowany przez Zykfryd dnia: 28 października 2013, 10:08
Zgłoś | Cytuj | Link

13 października 2013, 20:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Przydatna pomoc, szczególnie przy trudnych wnętrzach i odważnych pomysłach, jak wygosdpodarowanie konta do spania w kawalerce. Przykład poniżej. www.facebook.com/photo.php?fbid=574717135910590&set=a.185688 664813441.42995.175891269126514&type=1&relevant_count=1

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 32 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jak urządzić mieszkanie od podstaw? Liczba postów: 197 Grupa: Porady i op... Jak urządzenie mieszkania od podstaw to tylko https://mgarchitekci.pl pomogą Ci w tym fascynującym i kreatywnym procesie. Oto kilka kroków, które mogą Ci pomóc:...
  • Odzież robocza Liczba postów: 47 Grupa: Porady i op... Wzmacnianie widoczności marki to istotny element budowania wizerunku w długim terminie. Skutecznym rozwiązaniem może okazać się odzież robocza z nadrukiem, zawi...
  • Wygodna poduszka, jaka? Liczba postów: 82 Grupa: Porady i op... Poduszka musi byc dobrana do twardosci materaca i pozycji w ktorej śpisz. Są rozne wysokosci poduszek z piany termoelastycznej i to jest bardzo ważne, tylko nie...
  • pomnik z rzeźbą? Liczba postów: 128 Grupa: Porady i op... Witam wszystkie osoby, które są zainteresowane tematem naszej rozmowy. Jeżeli szukacie sprawdzonego zakładu kamieniarskiego w Bielsko Białej, to zdecydowanie po...
  • Kręgosłup - rehabilitacja Liczba postów: 62 Grupa: Porady i op... Kręgosłup jest fundamentem naszego ciała, a jego zdrowie ma kluczowe znaczenie dla naszego ogólnego samopoczucia i sprawności fizycznej. Niestety, liczne czynni...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 189

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >