projektant wnętrz

« Powrót do grupy: Najnowsze trendy

1 grudnia 2016, 17:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Zastanawiałam sie nad tym czy lepiej zatrudnic kogoś od projektowania wnętrz czy zająć się tym sama ale ostatecznie stwierdziłam, ze lepiej jednak pozostawić to fachowcą i poprosiłam tą firmę o pomoc http://www.ideaspace.pl/oferta/ . Wybrałam ich ponieważ ich oferta była najkorzystniejsza

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 grudnia 2016, 18:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Wybieraj firmy rekomendowane, nagradzane, doświadczone. Przykład? 29 listopada uczestniczyłam w Gali projektu Home Zone! Certyfikat jakości i jako jedna z 5 firm także nagrodę Top Marki 2016 zdobyła firma zajmująca się aranżacją i wykończeniem wnętrz, mianowicie firma Decoroom z Warszawy.



http://www.decoroom.eu/aranzacja-wnetrz-reali zacje

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 grudnia 2016, 20:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja kontakt dostałem do firmy Interjo od znajomych i teraz ja ich polecam. Robią bardzo dobre projekty. Nam trzy pomieszczenia projektowali.

Ten post był edytowany przez stropek dnia: 9 grudnia 2016, 20:18
Zgłoś | Cytuj | Link

10 grudnia 2016, 23:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Projekt i aranżacja to jest tylko połowa sukcesu, druga połowa, to wykończenie pod klucz, a o fachową i doświadczoną ekipę jak wiadomo nie jest łatwo.

https://www.facebook.com/decoroom.eu

Zgłoś | Cytuj | Link

13 grudnia 2016, 10:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem możesz spróbować również samodzielnie zaaranżować wnętrze, sugerując się pomocnymi postami właśnie na forach czy różnych blogach, to daje naprawdę bardzo wiele i potem masz tym większą satysfakcję.


www.KamilaMeble.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Nowoczesna kuchnia. Liczba postów: 479 Grupa: Najnowsze t... W kuchni mam Blum, w łazience Rejs. Jedno i drugie działa, aczkolwiek inaczej. Te drugie trochę ciężej chodzą i wydają taki (sprężynujący?) dźwięk. Jak ktoś wyż...
  • jaka łazienka Liczba postów: 330 Grupa: Najnowsze t... Co do łazienki to moja jest nowocześnie urządzona, jak też tak chcecie to industrialny metalowy stojak na reczniki będzie dobrym wyborem na pewno. Ja jeszcze ni...
  • Meble kuchenne Szczecin Liczba postów: 4 Grupa: Najnowsze t... Szczecin, jako dynamicznie rozwijające się miasto, oferuje bogatą ofertę w zakresie projektowania i produkcji mebli kuchennych. Meble kuchenne stanowią nie tylk...
  • nowoczesne łóżko Liczba postów: 178 Grupa: Najnowsze t... Jeśli oprócz wygody w sypialni zależy Ci również na nowoczesnym wyglądzie poszczególnych mebli, w tym łóżek lewitujących to warto zapoznać się z ofertą przygoto...
  • Współpraca z projektantem? Liczba postów: 10 Grupa: Najnowsze t... Zdecydowanie chciałabym nawiązać współpracę z takim projektantem :)

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 345

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >