projektant wnetrz warto?

« Powrót do grupy: Porady i opinie

Stron: 32 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  21 22 23 24 25  ▸  ▸▸

24 stycznia 2020, 09:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Dla mnie absolutnie było warto, kiedyś urządzałam stare mieszkanie samodzielnie ale jak przyszedł czas na dom to skorzystałam z usług firmy https://www.twojkwadrat.com i jestem niesamowicie zadowolona, jak dla mnie najlepsi architekci wnętrz warszawa, polecam.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 stycznia 2020, 20:32

Zgadzam sie: good 0 bad

U mnie problem polegał na tym, że miałam za dużo wizji w głowie jak chciałabym, żeby wyglądało moje mieszkanie. Dlatego wybrałam Studio Aranżacji z Opola. Opowiedziałam swoje "pomysły" i z tego wyczarowali mi piękny projekt..:)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 lutego 2020, 08:25

Zgadzam sie: good 0 bad

U mnie w firmie ostatnio był remont i potem wykończeniem wnętrza, projektowaniem zajmował się zespół www.sarna-architekci.pl i ogólnie wydaje się, że się dobrze sprawdzili, bo biuro jest komfortowe, każdy ma swoją przestrzeń wiec z organizacją pracy nie ma problemów.

Zgłoś | Cytuj | Link

25 lutego 2020, 08:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Przy trudnym wnętrzu zdecydowanie tak! Bardziej opłaca się raz porządnie zapłacić i cieszyć się dobrze i funkcjonalnie urządzonym mieszkaniem przez długie lata

Zgłoś | Cytuj | Link

25 lutego 2020, 09:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Zdecydowanie mogę polecić ofertę www.sarna-architekci.pl. Korzystałem z ich propozycji już jakiś czas temu przy biurowych wnętrzach i widać, że znają temat świetnie, radzą sobie doskonale z różnymi przestrzeniami więc faktycznie warto będzie na to zwrócić uwagę. Jeśli ktoś szuka pomysłu na biurowe wnętrze to warto skorzystać z ich propozycji.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 marca 2020, 16:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Według mnie tak, bo uniknie sie na pewno błędów. Ale też można sporo rzeczy zaarażnować samemu między innymi z takich portali https://domzcegly.pl/

Zgłoś | Cytuj | Link

29 marca 2020, 12:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli nie mamy własnych koncepcji na aranżację wnętrza to warto skorzystać z usług projektanta, ale pod warunkiem, że jest to osoba naprawdę sprawdzona. Ku przestrodze stawiam przykład mojego kolegi, u którego Pani projektant wymyśliła piękny i kosztowny kamień na ścianę łazienki a potem okazało się, że nie da rady tego kamienia wnieść na piętro i trzeba było ciąć...

Zgłoś | Cytuj | Link

21 kwietnia 2020, 00:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Pomysł na urządzanie wnętrz mieliśmy własny. Np , chcieliśmy kamienny blat w kuchni, jednak ten wymagał wcześniejszej obróbki. W tym celu zgłosiliśmy się do http://kamieniarstwo-richter.pl/ a oni wykonali dalszą robotę. I znakomicie im to wyszło!

Zgłoś | Cytuj | Link

27 kwietnia 2020, 12:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Skorzystanie z usług projektanta to dość wygodne rozwiązanie, jednak nie zdecydowałbym się na nie. Lubię sam projektować moje wnętrza, a teraz jest tyle darmowych programów do wizualizacji pomieszczeń, że wystarczy trochę czasu i chęci, by stworzyć wymarzone wnętrze!

Zgłoś | Cytuj | Link

28 kwietnia 2020, 21:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Zdecydowanie tak! My skorzystaliśmy z pracowni http://krzysztofziolkowski.pl/ i to była najlepsza możliwa decyzja :) Efekt jest bardzo piękny, a do tego funkcjonalny - mieszka się świetnie, bo każde pomieszczenie jest praktycznie i ergonomicznie zaprojektowane. Pan Krzysztof odpowiadał też za nadzór inwestorki, co było dużym ułatwieniem :)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 32 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  21 22 23 24 25  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Wygodna poduszka, jaka? Liczba postów: 82 Grupa: Porady i op... Poduszka musi byc dobrana do twardosci materaca i pozycji w ktorej śpisz. Są rozne wysokosci poduszek z piany termoelastycznej i to jest bardzo ważne, tylko nie...
  • pomnik z rzeźbą? Liczba postów: 128 Grupa: Porady i op... Witam wszystkie osoby, które są zainteresowane tematem naszej rozmowy. Jeżeli szukacie sprawdzonego zakładu kamieniarskiego w Bielsko Białej, to zdecydowanie po...
  • Kręgosłup - rehabilitacja Liczba postów: 62 Grupa: Porady i op... Kręgosłup jest fundamentem naszego ciała, a jego zdrowie ma kluczowe znaczenie dla naszego ogólnego samopoczucia i sprawności fizycznej. Niestety, liczne czynni...
  • Przydomowa oczyszczalnia ścieków - są jakieś minus... Liczba postów: 3 Grupa: Porady i op... A tak poważnie odnośnie zamiany na plusy to ma to odniesienie do ceny. Jeżeli ktoś powiedzmy planuje szambo betonowe (pominę kwestię szczelności) to zapłaci za...
  • catering Liczba postów: 35 Grupa: Porady i op... A czy ktoś z was może catering eventowy Spółdzielnia Socjalna Równość? Tak pytam, ponieważ poszukuję kogoś dla siebie, kto zapewni mi profesjonal...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19162 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 286

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >