przeciekajacy dach

« Powrót do grupy: Robimy dach

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸

18 kwietnia 2019, 10:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Skąd ja ten problem znam.. W ubiegłym roku też musiałem się męczyć z cieknącym dachem. Dobrze że zareagowałem w porę, bo kto wie jak by się to skończyło. Odezwałem się do https://www.solidnydekarz.pl/ z Warszawy i nie żałuję. Szybko udało się ogarnąć sytuację, a ja mogę być spokojny

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 czerwca 2019, 00:35

Zgadzam sie: good 0 bad

No to sprawdź także propozycje materiałów uszczelniających od Braas, ponieważ posiadają specjalne rozwiązania aby utrzymać piękny dach przez długie lata również z całkowitą szczelnością.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 listopada 2019, 15:16

Zgadzam sie: good 0 bad

W takim razie przekonaj się co do jakości produktów które przygotowuje Braas nie tylko jeżeli chodzi o pokrycie dachowe ale również pozostałe elementy, których położeniem również może zająć się ich certyfikowany producent i tym samym otrzymasz 15 letnią gwarancję systemową obejmującą cały dach.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 stycznia 2020, 11:36

Zgadzam sie: good 0 bad

W takim przypadku sprawdź propozycje od Braas w zakresie wyboru dachówek ceramicznych i cementowych. które są również świetnie zabezpieczone przed zabrudzeniami i porastaniem, a do tego barwione w masie i wykończone idealną krawędzią.

Zgłoś | Cytuj | Link

10 lutego 2020, 23:08

Zgadzam sie: good 0 bad

W zakresie materiałów do wykonania pięknego i trwałego dachu jestem zdecydowanym zwolennikiem postawienia na Braas. W końcu producent z szeroką oferta, wysoką jakością i świetnymi warunkami gwarancyjnymi. Ja jestem bardzo zadowolony z wyboru i do tego mam jeszcze od nich 15 letnią gwarancję systemową.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 lutego 2020, 09:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Najlepiej rozejrzeć się za sprawdzoną firmą, która zajmuje się remontami i naprawianiem dachów. Jeżeli mieszkacie na terenie Warszawy lub okolic to polecam wam skontaktować się z http://www.dachowepogotowie.com.pl/ Oni działają bardzo szybko i mają niezłe ceny.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 lutego 2020, 09:30

Zgadzam sie: good 0 bad

W mojej opinii natomiast jeśli chodzi o wybór pokrycia dachowego to radziłbym Ci wybrać dachówkę bądź blachodachówkę. Najwięcej przydatnych informacji oczywiscie możesz znaleźć na stronie producenta Braas, ale też zwróć uwagę na przygotowane przez nich systemy hydroizolacji typu Icopal Szybki Syntan, która jest nowoczesnym rozwiązaniem technologii Szybkich kauczuków SBS i długowiecznych syntetyków. Papy produkowane w tej Technologii zapewniają prawidłową wentylację i hydroizolację pokrycia dachu przez dziesięciolecia.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 kwietnia 2020, 23:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Na twoim miejscu podczas poszukiwań dobrej jakości pokryć dachowych radziłbym Wam sprawdzić płaską dachówkę betonową Teviva, która produkowana jest w technologii trójwarstwowej. Tym bardziej, że teraz dostępna jest w szerszej palecie kolorów ciemnoszarym.

Zgłoś | Cytuj | Link

5 października 2020, 21:55

Zgadzam sie: good 0 bad

A co jest na tym dachu obecnie? Moim zdaniem najlepiej zdecydować się na dachowe płyty warstwowe jak te https://www.kingspansklep.pl/kategoria/dachow e-plyty-warstwowe/. Ten producent to zdecydowanie górna półka. Kupując od nich masz pewność solidności, trwałości. Takie płyty najczęściej montuje się na dachach magazynów, hal czy garaży. Można to wykonać szybko, dość łatwo. Wiele osób dlatego sięga po takie właśnie rozwiązanie. Płyty wyglądają solidnie, utrzymują ciepło i zapewniają ochronę przeciwpożarową. Razem z elewacją z płyt warstwowych to będzie najlepszy wybór na wykończenie budynku.

Zgłoś | Cytuj | Link

6 października 2020, 10:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Szukając naprawdę dobrej jakości pokryć dachowych na lata koniecznie zwróćcie uwagę na dachówkę ceramiczną bądź cementową, a moim zdaniem zdecydowanie największy wybór modeli znajdziesz w ofercie Braas, które oprócz tego wyróżniają się jedną z najniższych nasiąkliwości, dobrym wykonaniem i odpowiednimi zabezpieczeniami przed zabrudzeniami oraz porastaniem.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Dachówka Braas Protegon - opinie. Liczba postów: 92 Grupa: Robimy dach Natomiast jeżeli potrzebujecie profesjonalnej pomocy w zakresie wyboru dobrej jakości materiałów hydroizolacyjnych dla swoich dachów i fundamentów to zwróć uwag...
  • Blachodachówka sprawdza się? Liczba postów: 144 Grupa: Robimy dach Blachodachówka jest opcją dobrą gdy wiata jest pod odpowiednim kątem nachylenia.
  • blacha trapezowa Liczba postów: 142 Grupa: Robimy dach Gdy wiata ma być solidna to tylko blachotrapez. Klienci czasem szukają innych rozwiązań ale to są opcje mniej korzystne w relacji jakość do ceny.
  • Chcę rozbudowac poddasze. Liczba postów: 9 Grupa: Robimy dach Fachowcy świadczący usługi dla domu lub mieszkania, oprócz przeprowadzania napraw, powinni również doradzać w wyborze najlepszego sposobu usunięcia usterki i do...
  • Dachówka ceramiczna! Liczba postów: 353 Grupa: Robimy dach Najlepiej jest poznać opinie użytkowników ponieważ bardzo często problemy moga pojawiać się po kilku latach w przypadku dachu. Ja jestem dużym zwolennikiem wybo...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 186

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >