przekształcenie piwnicy w mieszkanie

« Powrót do grupy: Porady i opinie

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

14 kwietnia 2010, 16:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam. Mieszkam w domku jednorodzinnym i chciałabym przekształcić piwnicę w mieszkanie pod wynajem. Jednak nie wiem czy to w ogóle jest możliwe i jak się za to zabrać. Nie chciałabym aby było to zrobione na "odwal", zależy mi na jako takim komforcie mieszkania. Najbardziej obawiam się jednak wilgoci.
Prosiłabym zatem o pomoc.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 kwietnia 2010, 11:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Wiesz co jednak wydaje mi się, że mieszkanie w piwnicy, bez względu na to jak świetnie jest zrobione, nigdy nie będzie komfortowe :/ A dlaczego? Ano dlatego, że człowiek dla dobrego samopoczucia potrzebuje naturalnego światła, którego w piwnicy jest zawsze brak (a jednak sztuczne to nie to samo, bo w przeciwieństwie do słonecznego na dłuższą metę męczy). Także bardziej niż o wilgoć, martwiłabym się o brak słońca ...

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 kwietnia 2010, 10:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Mieszkam od ponad dwóch lat w suterenie kamienicy i napiszę tak: zero wilgoci, drewniane podłogi które sprawują się świetnie, okna niezbyt duże ,ale kto normalny spędza 24h na dobę w mieszkaniu? Przerobienie tej sutereny ze zwyczajnej piwnicy pod przytulne mieszkanie kosztowało mnie ok. 7 000 (kuchenka,bojler i prysznic już był) Najbardziej pracochłonne było zakrycie kartongipsem wszystkim wystających rur,reszta to bułka z masłem:) pozdrawiam

Zgłoś | Cytuj | Link

28 kwietnia 2010, 23:55

Zgadzam sie: good 0 bad

witam tez myslalem nad malym mieszkaniem z piwnicy piwnica ma 40 metrow i 220cm wysokosci trzy okna ale narazie male . co trzeba zrobic zeby bylo to mieszkanie od czego zaczac ? dodam ze jest to piwnica w bloku jedno pietrowym

Zgłoś | Cytuj | Link

12 maja 2010, 13:54

Zgadzam sie: good 0 bad

oj nie wiem czy mieszkanie w piwnicy jest dobrym pomysłem, no chyba,że masz tą piwnicę jasną. Bo mnie takie pomieszczenia przede wszystkim kojarzą się z tym, że są one ciemne. Ale jeśli chcesz urządzić i zaaranżować mieszkanko w piwnicy może dobrze by było wynająć jakiegoś projektanta wnętrz?? Wiem, że bardzo dobrą firmą jest n-design. Dzięki takim fachowcom na pewno mieszkanie będzie piękne,

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 grudnia 2012, 11:43

Zgadzam sie: good 0 bad

ja robie mieszkanie w piwnicy wstawiłam duże okna podwyższyłam pomieszczenia i ociepliłam jest super

Zgłoś | Cytuj | Link

27 grudnia 2012, 12:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Piwnica piwnicy nie równa. Wszystko zależy od konkretnej sytuacji. Tradycyjnie pojmowana piwnica bez okien, głęboko w ziemi oczywiście za bardzo nie nadaje się do zamieszkania (brak światła dziennego). Ale suterena w kamienicy już czemu nie.

Zgłoś | Cytuj | Link

2 stycznia 2013, 13:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli nie ma tam wilgoci to jak najbardziej nadaje się ona do zamieszkania. Proponowałbym na początek szczelnie ocieplić,bo potem można się zdziwić. Co z samą podłogą oraz oświetleniem?


www.StudioSwiatla.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

21 kwietnia 2021, 18:55

Zgadzam sie: good 0 bad

online payday advance
small loan

Zgłoś | Cytuj | Link

29 lipca 2021, 12:01

Zgadzam sie: good 0 bad

free adult personals
senior dating

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Odzież robocza Liczba postów: 47 Grupa: Porady i op... Wzmacnianie widoczności marki to istotny element budowania wizerunku w długim terminie. Skutecznym rozwiązaniem może okazać się odzież robocza z nadrukiem, zawi...
  • Wygodna poduszka, jaka? Liczba postów: 82 Grupa: Porady i op... Poduszka musi byc dobrana do twardosci materaca i pozycji w ktorej śpisz. Są rozne wysokosci poduszek z piany termoelastycznej i to jest bardzo ważne, tylko nie...
  • pomnik z rzeźbą? Liczba postów: 128 Grupa: Porady i op... Witam wszystkie osoby, które są zainteresowane tematem naszej rozmowy. Jeżeli szukacie sprawdzonego zakładu kamieniarskiego w Bielsko Białej, to zdecydowanie po...
  • Kręgosłup - rehabilitacja Liczba postów: 62 Grupa: Porady i op... Kręgosłup jest fundamentem naszego ciała, a jego zdrowie ma kluczowe znaczenie dla naszego ogólnego samopoczucia i sprawności fizycznej. Niestety, liczne czynni...
  • Przydomowa oczyszczalnia ścieków - są jakieś minus... Liczba postów: 3 Grupa: Porady i op... A tak poważnie odnośnie zamiany na plusy to ma to odniesienie do ceny. Jeżeli ktoś powiedzmy planuje szambo betonowe (pominę kwestię szczelności) to zapłaci za...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 218

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >