przydomowa oczyszczalnia ścieków

« Powrót do grupy: Ekologiczny i energooszczędny dom

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

12 lutego 2018, 16:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam! Jaki rodzaj przydomowej oczyszczalni jest waszym zdaniem najlepszy? Znalazłam niedawno na http://traidenis-pol.com.pl oczyszczalnię biologiczną i zastanawiam się nad jej zakupem. Obecnie mam szambo i chcę się go jak najszybciej pozbyć.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 marca 2018, 08:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Cóż, tak naprawdę możliwości w tym zakresie mamy dzisiaj bardzo wiele. Niemniej jednak bez wątpienia powinniśmy znaleźć godną zaufania firmę, która zajmie się wykonaniem instalacji. Bez wątpienia ciekawą ofertę w tym zakresie posiada Kalhyd http://kalhyd.pl/zaopatrzenie-w-wode/ .
Firma ta bowiem zajmuje się m.in. wykonywaniem instalacji wodno-sanitarnych, a jednocześnie cieszy się bardzo dobrymi opiniami klientów, którzy do tej pory zdecydowali się postawić na ich usługi.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 czerwca 2018, 18:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem typ oczyszczalni, jaką wybrałaś, jest bardzo dobrym rozwiązaniem, szczególnie dla osób, które planują jej montaż przy swoich całorocznych domkach. Oczyszczalnia biologiczna najlepiej sprawdza się, kiedy cały czas zachodzą w niej zmiany i wymiany materiału. Nie znam tej firmy, którą podałaś, ale mogę polecić to miejsce www.intereco.com.pl– bardzo dobra oferta. Warto!

Zgłoś | Cytuj | Link

1 sierpnia 2018, 08:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Wszystko zależy od warunków glebowych na Twojej działce, ilości mieszkańców itd., dlatego warto zwrócić się z tym tematem do specjalistów, którzy kompleksowo zajmą się sprawą. Ja trafiłam do takiej właśnie firmy – producent Wobet-Hydret. Możesz zapoznać się z ich ofertą na stronie http://www.wobet-hydret.pl/oferta-producenta i w razie pytań skontaktować się, są profesjonalistami, którzy znają się na rzeczy!

Zgłoś | Cytuj | Link

1 sierpnia 2018, 10:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja jestem za! Dobre rozwiązanie i co ważne również oszczędne :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 sierpnia 2018, 09:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli zastanawiacie się nad przydomową oczyszczalnią ścieków to polecam wam zgłosić się do firmy www.oczyszczalniesciekow.info Zajmują się sprzedażą i serwisowaniem przydomowych oczyszczalni ścieków. Mają całkiem niezłe ceny. Udzielili mi odpowiedzi na wszystkie pytania związane z tym tematem.

Zgłoś | Cytuj | Link

25 listopada 2018, 15:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Także wymieniłem swoje stare szambo na przydomową oczyszczalnię firmy www.ekosystempolska.pl. W moim odczuciu jest to o wiele lepsze rozwiązanie ze względu na większą wygodę użytkowania i brak przykrych zapachów.

Zgłoś | Cytuj | Link

9 stycznia 2019, 12:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Polecam Ci biologiczną oczyszczalnię ścieków, jestem przekonany o tym, że będziesz z niej zadowolony tak samo jak ja. Zakupiona przeze mnie biologiczna oczyszczalnia działa bezawaryjnie już od blisko siedmiu lat. Warto również podkreślić, że w przeciwieństwie do szamba, nie generuje ona przykrych zapachów, dzięki czemu możemy cieszyć się świeżym i czystym powietrzem.

Zgłoś | Cytuj | Link

22 stycznia 2019, 13:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli chodzi o przydomową oczyszczalnię ścieków, to moim zdaniem bardzo dobre rozwiązanie, raz że dzięki temu dbamy o ekologię, środowisko, a dwa to tez oszczędność w praktyce dłuższej perspektywy czasu.


EcoMax.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

20 lutego 2022, 07:23

Zgadzam sie: good 0 bad

W mojej opinii jeżeli szukacie przede wszystkim profesjonalnej pomocy i jednocześnie jakości także w zakresie wyboru odpowiednich środków do rozwodnienia ścieków to zdecydowanie mogę polecić Wam do sprawdzenia również ofertę https://sklepinco.pl/marka/biofos/ które działają bardzo skutecznie i co najważniejsze w końcu nie mamy problemów z jego zapychaniem .

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 441

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >