reklamacja budowy domu

« Powrót do grupy: Ekspert prawa budowlanego

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3

21 kwietnia 2016, 08:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Odnośnie usług detektywistycznych w Warszawie, to uważam, że może was zainteresować oferta dostępna na stronie www.asvalia.pl. Jest to doświadczona agencja detektywistyczna oferująca szeroki zakres usług detektywistycznych w dobrych cenach. Sprawdźcie sami.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 kwietnia 2016, 13:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli szukacie solidnych usług detektywistycznych w Warszawie, możecie zapoznać się z ofertą tego prywatnego detektywa z Warszawy - www.investigation.pl. Myślę, że warto z tą ofertą się zapoznać jeżeli usług detektywistycznych potrzebujecie.

Ten post był edytowany przez mołoszxx dnia: 22 kwietnia 2016, 13:27
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 lutego 2017, 10:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Pamiętam, że miałem problemy kiedyś właśnie z reklamacją budowy domu - zamiast współpracować z kancelarią, rozpocząłem współpracę z agencją detektywistyczną Pani Alicji Słowińskiej, która pomogła zdobyć wszystkie dowody niezbędne podczas rozprawy - w razie czego zostawiam namiary: http://detektyw-slowinska.com/biuro-detektywi styczne-jelenia-gora

Zgłoś | Cytuj | Link

8 lipca 2017, 19:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Mam wrażenie, że problem tkwi w niewiedzy przedsiębiorców. Wiele osób myśli, że nie mają żadnych obowiązków, a to nieprawda. Jeśli nie dostarczacie klientowi w 100% usługi, za którą zapłacił, to nie dziwcie się, że reklamuje Wasze działania. Najlepiej podejdźcie do tematu rozsądnie i weźcie udział w kursie http://kdkinfo.pl/szkolenia/reklamacje-obslug a-klienta-w-procesie-reklamacji/ z którego dowiecie się wszystkiego na temat składania i przyjmowania reklamacji. To zaoszczędzi Wam sporo nerwów.

Zgłoś | Cytuj | Link

6 sierpnia 2017, 23:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Zatrudnienie detektywa może być dobrym pomysłem. Możliwe że istnieje więcej przykładów nierzetelności firmy. Słyszałam dobre opinie o http://biuro-detektywow.pl/ to biuro detektywistyczne z Poznania mają bardzo szeroką ofertę, powinni zdołać pomóc w każdej sprawie

Ten post był edytowany przez Oleirien dnia: 10 sierpnia 2017, 22:36
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 września 2017, 12:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Mam sklep wielobranżowy i zamawiałem ekspozytor w kształcie zbliżonym do gazety od oficyna97.pl. Wkładam do tego ekspozytora różne gazetki, fajnie mi zorganizowali podziałki, a także zamknięcie, żeby się za bardzo nie kurzyło. Jest nawet dołączona kreatywna podstawka dla klientów, którzy chcą przejrzeć na szybko gazetę. Sporo pochwał zebrałem za ten projekt od znajomych, a jeden gość z konkurencji nawet skopiował u siebie, chociaż znacznie gorzej wykonany, hehe :)

Zgłoś | Cytuj | Link

17 listopada 2017, 14:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli wykryjecie wady budowlane i chcecie walczyć z firmą, która źle wykonała pracę to najlepiej na początku udać się do radcy prawnego. Ja tak zrobiłem. Poszedłem do kancelarii radcy prawnego www.kancelaria-pucek.pl, która specjalizuje się w wadach budowlanych. Otrzymałem tam profesjonalną pomoc i wskazówki co muszę zrobić w takiej sytuacji. Polecam wam się do nich zgłosić.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 listopada 2017, 01:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Taka pomoc detektywistyczna może okazać się rozwiązaniem. Mnie osobiście prywatny detektyw w warszawie bardzo pomógł - rozwiał on moje wszelkie wątpliwości w pewnej trudnej dla mnie sprawie i wkońcu jesteem spokojna

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 206

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >