remont dachu

« Powrót do grupy: Robimy dach

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  3 4 5 6  ▸

23 kwietnia 2020, 13:16

Zgadzam sie: good 0 bad

My korzystaliśmy z usług poleconej nam firmy www.dachstyl-ryki.pl. Wykonali świetną robotę. Wszystko w terminie bez najmniejszych problemów podczas współpracy. Dodatkowy atut to konkurencyjne ceny usług.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 kwietnia 2020, 13:16

Zgadzam sie: good 0 bad

My korzystaliśmy z usług poleconej nam firmy www.dachstyl-ryki.pl. Wykonali świetną robotę. Wszystko w terminie bez najmniejszych problemów podczas współpracy. Dodatkowy atut to konkurencyjne ceny usług.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 kwietnia 2020, 15:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Remont dachu to poważna inwestycja. Znajoma ostatnio remontowała i poszukała dobrej firmy na https://fixly.pl. Była bardzo zadowolona, wszystko dokładnie i zgodnie z planem zostało wykonane.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 kwietnia 2020, 22:58

Zgadzam sie: good 0 bad

A jakich fachowców polecalibyście mi od konstrukcji dachów? Ja słyszałam, że ponoć firma MG Dachy jest bardzo dobra. Nawet tutaj https://mgdachy.pl/wycena-konstrukcji/ czytałam, że wycena jest za darmo. Także może warto byłoby się podjąć współpracy z tą firmą?

Ten post był edytowany przez jjusti18 dnia: 30 kwietnia 2020, 12:38
Zgłoś | Cytuj | Link

5 czerwca 2020, 08:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli chcesz mieć pełny dach z jednej fachowej ręki zarówno jeżeli chodzi o pokrycie dachowe, akcesoria oraz dekarzy to postaw na Braas. Dzięki czemu również uzyskasz gwarancję systemową na okres 15 lat i możesz liczyć na piękne i bardzo trwałe rozwiązania w zakresie pokryć dachowych.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 sierpnia 2020, 13:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Warto rozejrzeć się za sprawdzoną firmą, która zajmuje się remontami dachów. Jeżeli mieszkacie na terenie województwa małopolskiego to polecam wam skontaktować się z https://www.malowaniedachy.pl/ Sam korzystałem z ich usług i mogę potwierdzić ich pełen profesjonalizm.

Zgłoś | Cytuj | Link

20 września 2020, 23:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Ciekawe systemy dachowe posiada https://www.gulajski.pl/oferta/ - maja profesjonalne świetliki dachowe, które zapewniają idealne doświetlenie przestrzeni wewnątrz budynku. Polecam bardzo zajrzeć na ich ofertę - mają atrakcyjne ceny i wysokiej jakości produkty.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 września 2020, 08:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Podczas prac remontowych należy pamiętać o zakupie dobrych materiałów budowlanych.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 września 2020, 12:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Weźcie w takim razie pod uwagę ofertę przygotowaną przez Braas u których znajdziecie wysokiej klasy dachówki ceramiczne, cementowe oraz blachodachówki panelowe i jednocześnie licząc na świetne warunki gwarancyjne i akcesoria dachowe, typu hydroizolacje Icopal dzięki czemu będziecie gotowi dosłownie na wszystko!

Zgłoś | Cytuj | Link

18 listopada 2020, 15:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Myślę, że lepiej skonsultować się z profesjonalną firmą dekarską. Sam korzystałem kiedyś z usług www.szczelnytaras.pl. Przeprowadzili dla mnie naprawę dachu płaskiego z membrany. Na pewno będą w stanie Ci pomóc.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  3 4 5 6  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Dachówka Braas Protegon - opinie. Liczba postów: 92 Grupa: Robimy dach Natomiast jeżeli potrzebujecie profesjonalnej pomocy w zakresie wyboru dobrej jakości materiałów hydroizolacyjnych dla swoich dachów i fundamentów to zwróć uwag...
  • Blachodachówka sprawdza się? Liczba postów: 144 Grupa: Robimy dach Blachodachówka jest opcją dobrą gdy wiata jest pod odpowiednim kątem nachylenia.
  • blacha trapezowa Liczba postów: 142 Grupa: Robimy dach Gdy wiata ma być solidna to tylko blachotrapez. Klienci czasem szukają innych rozwiązań ale to są opcje mniej korzystne w relacji jakość do ceny.
  • Chcę rozbudowac poddasze. Liczba postów: 9 Grupa: Robimy dach Fachowcy świadczący usługi dla domu lub mieszkania, oprócz przeprowadzania napraw, powinni również doradzać w wyborze najlepszego sposobu usunięcia usterki i do...
  • Dachówka ceramiczna! Liczba postów: 353 Grupa: Robimy dach Najlepiej jest poznać opinie użytkowników ponieważ bardzo często problemy moga pojawiać się po kilku latach w przypadku dachu. Ja jestem dużym zwolennikiem wybo...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 207

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >