robimy instalację elektryczną

« Powrót do grupy: Robimy instalację elektryczną

Stron: 16 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸

13 czerwca 2013, 13:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli chodzi o instalacje elektryczne to zawsze korzystam z usług firmy Elektrosystem Andrzej Zdeb. Firma ma bogate doświadczenie zawodowe. Zobacz ofertę: http://www.elektryk-krakow.pl/

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 lipca 2013, 15:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Czy ktoś miał wykonywaną wewnętrzne instalacje elektryczne przez firmę ERKON???? Proszę o pomoc przy wyborze specjalistów!!!!

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 sierpnia 2013, 14:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja gdy montowałem instalacje elektryczne w domu, skontaktowałem się z firmą Anluks ze szczecina, profesjonalnie wykonali swoją usługę, i nie musiałem się o nic martwić, w końcu robimy to na wiele lat ;) jeżeli chcecie to info o nich znajdziecie tutaj

Zgłoś | Cytuj | Link

26 sierpnia 2013, 13:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Pamiętajcie, aby decydując się na instalacje alarmowe wybrać sprawdzoną firmę. Prawidłowe podłączenie tego systemu to podstawa a przede wszystkim Wasze bezpieczeństwo.

Zgłoś | Cytuj | Link

9 lipca 2014, 15:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja jak montowałem u siebie oświetlenie, to musiałem przerabiać instalację elektryczną, ale całość na szczęście nie wymagała zbyt dużo kucia. Teraz mam swoje wymarzone lampy z http://lampalampa.pl :)

Ten post był edytowany przez bdebski dnia: 19 września 2014, 11:53
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 lipca 2014, 10:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Z instalacją elektryczną lepiej nie bawić się samemu, jeżeli nie jest się fachowcem. Najlepiej skorzystać z usług profesjonalistów i mieć pewność, ze instalacja w naszym domu jest bezpieczna. Polecam firmę RICO Instalacje Elektryczne.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 lipca 2014, 11:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Zgadzam się z moimi przedmówcami. Nie warto się bawić samemu w wybieranie instalacji elektrycznej. Chodzi tutaj o nasze bezpieczeństwo, dlatego najlepiej powierzyć wykonanie tego zadania fachowcom. Przynajmniej ja nie robiłbym tego na własną rękę. Dla mieszkańców Krakowa mogę polecić firmę Electric House. Na początku robili instalacje dla mojej firmy. Szef dał mi do nich numer i zrobili instalację u mnie w domu. Bardzo solidne wykonanie i uczciwa, rzetelna praca. Polecam też stronę Rabatów Budowlanych- [url]www.rabatybudowlane.pl (są na Facebooku). Możecie tam znaleźć całkiem korzystne rabaty na różne usługi remontowe i budowlane. Wiem, że do Electric Housa też mają. Także jeszcze raz przypomnę, że nie radziłbym zakładać instalacji elektrycznej samemu, możecie przypłacić za to nawet życiem.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 lipca 2014, 13:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Życiem jak życiem, ale zdrowiem na pewno. Zabawa z prądem nie należy do bezpiecznych, o czym z pewnością pamiętają wszystkie matki, zabezpieczając przed dziećmi kontakty. Niestety jest tak, że ludzie często biorą się za samodzielne naprawy instalacji elektrycznej myśląc, że zaoszczędzą na kosztach. Tymczasem to złudna oszczędność, bo ewentualne późniejsze naprawy nieudolnych przeróbek to już zdecydowanie większy koszt. Warto wszelkie prace przy instalacji zlecić fachowcom, oni na pewno wykonają je dobrze, z zachowaniem wszelkich obowiązujących norm, kończąc pracę pomiarami instalacji i urządzeń elektrycznych oraz oświetlenia, co da gwarancję jakości wykonanej pracy.

Zgłoś | Cytuj | Link

3 września 2014, 20:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Dużym błędem jest wypatrywanie oszczędności tam, gdzie kluczowa jest jakość realizacji. Osoby, które nie mają żadnego pojęcia o napięciu elektrycznym twierdzą, że jest to zadanie jakiemu każdy zdoła podołać. Schody rozpoczynają się w momencie gdy instalacje elektryczne trzeba odebrać. Nie zrobi tego nikt inny jak tylko elektryk mający potrzebne uprawnienia.

Zgłoś | Cytuj | Link

15 września 2014, 07:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Zgadzam sie z poprzednikami. Nie ma jak to fachocwy zajmą sie wszytkim. Ja sam zatrudniłem przy wymianie insralacji fachowców z http://www.julispec.pl/content/uslugi-elektry czne-i-energetyczne i mam pewność ze nie bedzie zadnej awarii.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 16 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 279

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >