robimy instalację elektryczną

« Powrót do grupy: Robimy instalację elektryczną

Stron: 16 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  8 9 10 11 12  ▸  ▸▸

3 sierpnia 2017, 14:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Taa :) co za wyczerpujące pytanie ;) Jakiej konkretnie porady potrzebujesz? I z drugiej strony- wydaje mi sie, ze forum nie jest dobrym miejscem na uzyskanie fachowej porady. Tutaj raczej możesz poprosic innych użytkowników o odpowiedz na pytania- zazwyczaj uzyskujac odpowiedzi "z autopsji", otrzymujac dobre rady z zycia wziete :) https://simone.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 sierpnia 2017, 10:49

Zgadzam sie: good 0 bad

https://simone.pl Uważam, że warto tam zamawiać, bo przede wszystkim mają ogromny wybór. A to jest naprawdę ważna sprawa, szczególnie jak się ma jakiś konkretny pomysł na to, jak mieszkanie powinno wyglądać. Nawet takie detale jak gniazdka czy włączniki. Kontakty Simone etc.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 sierpnia 2017, 07:46

Zgadzam sie: good 0 bad

I jak kwestia instalacji elektrycznej, zdecydowaliście się na coś lub na konkretną firmę czy też w dalszym ciągu poszukujecie? Jeżeli tak to służymy pomocą na Enegen.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

30 sierpnia 2017, 15:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Myśmy kupowali dom do remontu w tamtym roku i dużo nam wtedy z instalacjami pomógł projektant z biura Eran. Warto u nich podpytać o warunki. Przyłącze wod kan, instalacja OC z kotła – to u nich zamawialiśmy. Wszystko działa tak jak powinno i tak jak nam projektant obiecywał – oszczędnie i bezpiecznie.

Zgłoś | Cytuj | Link

31 sierpnia 2017, 22:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja tam się nie cackałem z instalacją i zgłosiłem się do firmy Smart Tech Ready. Zaprojektowali mi instalację na zamówienie. Bardzo dobrze wykonana robota Polecam serdecznie każdemu.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 września 2017, 13:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Co do produktów elektroinstalacyjnych, to tutaj najlepiej kupić w sprawdzonym miejscu, jak na przykład www.elektrotek.pl. Ilekroć potrzebuję zaopatrzenia w odpowiednie okablowanie i przewody, to kupuję właśnie tam. Oferowane osprzętowanie zawsze mają najwyższej jakości, a ceny konkurencyjne do innych firm.

Zgłoś | Cytuj | Link

7 września 2017, 05:42

Zgadzam sie: good 0 bad

To prawda, zresztą w kwestii instalacji elektrycznych i systemów bezpieczeństwa, monitoringu domu, warto zerknąć również na www.Neoinstal.pl gdzie pomożemy i doradzimy.

Zgłoś | Cytuj | Link

11 września 2017, 17:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Moi drodzy - czy kiedykolwiek zaopatrywaliście się w osprzęt elektryczny w hurtowni internetowej http://www.polimet.com.pl/ ? Muszę kupić gniazda i włączniki i słyszałem, że mogę je dostać w tym miejscu (zależy mi na ich wysokiej jakości).

Zgłoś | Cytuj | Link

11 października 2017, 10:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli chodzi o elektrykę i tego typu instalacje to powinni pomóc w biurze Eran – eran.com.pl. Kompleksowa obsługa, projekt był dopasowany do naszego budynku. Nie zrobili nam jakiegoś szablonu, tylko dedykowany, indywidualny projekt i za to szczególne brawa, bo nieruchomość takiego podejścia właśnie wymagała.

Zgłoś | Cytuj | Link

19 października 2017, 20:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam zastanawiam się nad kompleta przebudową instalacji elektrycznej i zastanawiam sie nad ofertą firmy Smart Home Ready. O firmie krążą naprawdę dobre opinie i wiem że oferują również rozwiązania pod smart dom. Ktoś korzystał z ich oferty ?

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 16 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  8 9 10 11 12  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 299

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >